Jump to content
GIGN Forum

Mazliet Murdziņš :|


eziic
 Share

Recommended Posts

Uzinstalēju mazajam brālēnam uz kompja MU, lai šis spēlē kamēr pats esmu prom, bet lūk kas pēc tam notika. Tipa tur ir tāds kā launcher's viņai, un mēsli ir tieši ar to. Kad čalis atver viņu vaļā, izmetas attachment'ā pievienotais errors, tad viņš izmetas vēl pāris reizes un pēc tam pazūd viss, kas ir uz ekrāna + start poga, + pulkstenis, karoche pazūd viss, izņemot desktopa bildi un tās spēles launcher'i. Paspēlēt gan laikam var, bet viņai ir tāda iespēja iemest viņu tādā kā window'ā, lai nepieciešamības gadījumā tiktu pie neta un visām pārējām fīčām vienkārši to logu nominimizējot, bet šobrīt tas nav iespējams, jo viss vienkārši pazūd. Mēģināju caur task manager'u ieslēgt to explorer.exe atpakaļ, bet kad nospiežu ctrl+alt+delete, kamēr spēle ieslēgta, izmetas tāds pats errors arī pašam task manager'am. Kad iziet no spēlēs, tad caur viņu to atkal var izdarīt. Nu katrā ziņā ja nu kādam ir attiecīgās zināšanas par šādu te lietu vai ir bijusi līdzīga pieredze, būšu ļoti priecīgs uzklausīt jūsu padomus. Paldies jau iepriekš. wink.gif

p.s. Dīfaultos 'pārinstalē spēli' lūdzu šeit nepostot, visu elementāro un man zināmo jau esmu izmēģinājis.

post-17-1180022499.jpg

Edited by eziic
Link to comment
Share on other sites

Offtopic: traffic, tavs avatars owno biggrin.gif

Par tēmu - erroru izmet jau tad, kad tikko palaiž launcher'u. Čalis pat nav paspējis nospiest play, kad viņš jau ir klāt. Un tam launcher'am tas winmu nāk komplektā, baigi interesanti, kad pats agrāk spēlēju, bija jāslēdz atsevišķi pašam.

Link to comment
Share on other sites

man arī patīk:)

Bet nu tad es nezinu. Kāda versija? Varbūt var arī dc++ atrast bik savādāku versiju un uzbāst to launcheru virsū, bet nēsmu drošs.

sry par offtopic, bet ja nav noslēpums, tad kādu mu spēlē?

Link to comment
Share on other sites

Tas ir mu.partylife. Pats gan īsti nespēlēju, novilku it kā brālēnam viņu, bet nu čaru tur uztaisīju, mazliet paākstījos atceroties vecos labos laikus. Agrāk kā traks biju ar to spēli, mu.dream 30 resus pat sakačāju. smile.gif anyway, neviens nevar palīdzēt ar to problēmu, ja? It kā tam partylife'am citu klientu nav, arī launcher's tāds viņiem ir tikai viens. Nu hz... :| Btw, metas vēl daži šāda veida errori, bet ideja visiem viena un viņi visi izskatās pavisam līdzīgi, tikai dažādām programmām. :|

Link to comment
Share on other sites

Parinstalee tam Windows. Vai goglee ieraksti shitaa errora adresi un progu(explorer.exe).

Tu ta4u zini ka explorer.exe nav no MU-O, bet Windows? biggrin.gif

Vai tiešām tu mani uzskati par tik tizlu? biggrin.gif Anyway, nevienam nav vēl kādu variantu? Pagaidām viss nesekmīgi.

Link to comment
Share on other sites

Man kopsh apriilja uz jaunaa datjika jau 6 reizes paarinstaleets Windows.

XP, XP, XP, Vista, XP, XP.

Driz instaleeshu atpakalj Vista, buus Halo 2 jaaspeelee. smile.gif

Liidziigus errorus esmu mekleejis googlee, atradis, bet shim rezultaatu nav.

Taatad 95% ka neviens nezin kas jaaizdara ar to MU. Probleema kaa jau teicu, ir Windowsaa.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...