Jump to content
GIGN Forum

Web Lapa


janis187
 Share

Recommended Posts

viss labāk izmanto cms sistēmas smile.gif

iesaku php-fusion

Pameklē google.lv

Līdzīgs front page ir dreamwaver or kkā tā.

Nu jā fusion ir viegls... Bet varētu kāds iedot kādu pamācību vai arī pats pastāstīt kā var pārtasīt php fusion theme? Kaut vai nomanīt sakuma lapai backgrund un izvēles pogas edītēt?!

Link to comment
Share on other sites

Nu jā fusion ir viegls... Bet varētu kāds iedot kādu pamācību vai arī pats pastāstīt kā var pārtasīt php fusion theme? Kaut vai nomanīt sakuma lapai backgrund un izvēles pogas edītēt?!

Pamekle te biki atpakal! Kaut kur tas bija!

Link to comment
Share on other sites

Sgt.M1kW0 buutu labaak patureejis savus TIZLOS komentus, ne visi seezh un macas programmesanu kaa tu!!

janis187 novelc kaadu template, internetaa ir pa free, ar dreamweaver vari editet.

Nevari ieteikt kādu programu ar kuru varētu editēt theme + viņu varētu apskatīties kā izskatās pirms saglabāšanas?

Edited by HmBg
Link to comment
Share on other sites

ka tu esi liels hvz smiliez.de_2428.gif

sāc programēt smiliez.de_2523.gif

piedo, bet tu esi debils vienkarsi!! KO tu vinam dod tos linkus?

Doma vinam kaut ,ko tas dos, neko vins tapat neiemacisies, ja nezin pat uz ka web lapu turet!!

P.S Pats ari iemacies, varu deret ,ka pats neko nezini pat par html, varbut dazus kodus zini un ko vini dara, bet ne visu!!

Link to comment
Share on other sites

HmBg tos theme lai maaceetu editeet ir jaaorienteejas pa php failiem un pa visu to hierarhiju !

Es neprasīju kkādu audzināšanas stundu bet es prasīju ar kādu progu viņu var editēeetttt.....

Ja kas visu ar laku var apgūt & ja nezinu ar kādu progu viņu var editēt tad paklusē evilmad.gif

Link to comment
Share on other sites

Kāds nevarētu pateikt kā apvienot web labu ar ipb forumu?! Lai augšā paliktu web izvēle? Šeit būs paraugs kko līdzīgu šim

editējot html ? paskaties te pat GIGN jau arī ir 'apvienots' tad uzprasi worm pieņemsim 18.gif , jo man kautkā netīk skaidrot, un domāju ka citiem arī nē smile.gif

Link to comment
Share on other sites

editējot html ? paskaties te pat GIGN jau arī ir 'apvienots' tad uzprasi worm pieņemsim 18.gif , jo man kautkā netīk skaidrot, un domāju ka citiem arī nē smile.gif

worm? PROTAMS jau skrienu.... viņš to4 man palīdzēs 100% ....izlasīs manu vēstuli un izdzēsi aa moška vēl kādu atvaļinājumu iedosus būtu jau labi

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...