Jump to content
GIGN Forum

Par Lekšanu!


SnowMan
 Share

Recommended Posts

Man ērtāk ir

bind mwheeldown +duck

Nav jāklikšķina, vienkārši ritini :]

tas ir aizliegts. Banu gan par to neliek, bet izmest no servera mierīgi var. Tā ka, pie tādām lietām labāk nevajag pierast.

Link to comment
Share on other sites

duble duck paliek duble duck smile.gif jebkurā normālā serverī to aizliedz, pat ja Tu to dari spaidot ctrl.

tad varbūt pastāsti ko nozīmē double duck? Manā uztverē tas ir kad izmanto tieši mwheelupu un parasto ducku lai panāktu kluso iešanu. Vienkārši +duck spaidīt vari cik gribi, no tā nekā nav.

Link to comment
Share on other sites

macho, diemžēl ir smile.gif Protams, vajag šim visam pasākumam skillu. Kad tika atklāts duble duck bugs, visi kreedzeri to izpildīja nospiežot 2x CTRL. Duble duck vispār bija domāts kā vienkārša metode, ar kuru var uzkāpt uz borķika* nezaudējot ātrumu (max 65units, ja nemaldos), lai nespiestu +jump, tādējādi zaudējot laiku gan ātrumu. Pēc tam ašie zeļļi izdomāja atvieglot to ar mwheel. Visi cs bagi ir panākami bez speciāliem bindiem, vnk galvenais ir taimings ;]

p.s Jā un pie noteiktas tehnikas var staigāt klusu, bet atkal vajag taimingu :F

Edited by ANtye
Link to comment
Share on other sites

Nu vot, par to ka vienu pogu spaidot ir aizliegts, par to gan es nepiekrītu. Paņem jebkuru pēdējā laika demku, kur spēlē krutās komandas un visos turnīros viņi tā dara un nekur tas aizliegts nav. Lielisks piemērs ir 06 gada labākais spēlētājs f0rest. Tas pats SpawN arī tā dara. Es arī tā daru, nevarētu gan teikt tāpēc, ka to dara kaut kādi krutie džeki, bet tā kā es ar awp bieži spēlēju, tad kaut kā iegājies man tas šits ir.

A ar mousewheelu aizliegts, lai nevarētu klusi pārvietoties.

Link to comment
Share on other sites

Bet jūs jau nevarētu atšķirt, piemēram, es eju klusi ar mwheel vai spaidot duck smile.gif

Par ko tu tieši runā, par duble duck izvairīšanās un izlekšanas no stūriem vai vnk aiz kastest paskatīties pāri kastei?

Link to comment
Share on other sites

Bet jūs jau nevarētu atšķirt, piemēram, es eju klusi ar mwheel vai spaidot duck smile.gif

Par ko tu tieši runā, par duble duck izvairīšanās un izlekšanas no stūriem vai vnk aiz kastest paskatīties pāri kastei?

To var atšķirt mierīgi. Jo izmantojot mwheelu tev sanāk tāds mistiski hibrīdiska pārvietošanās kuras laikā tu nezaudē ātrumu. Izmantojot vienkārši duck sanāk tas pats, kas būtu ja tu nospiestu duck 1reiz nevis divas. Respektīvi tu sāc tupties, nepietupies līdz galam un turpini skriet. Nu - tieši kā tu teici izvairīšanās un lekšana ap stūriem (par ko es arī runāju), tikai ja ir tukšs laukums tad nav no kā izvairīties un nav stūru.

aizmirsis biju par šito topiku smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...