Jump to content
GIGN Forum

Eirovizijas Rezultats


0xDEAD BEEF
 Share

Recommended Posts

Da bencik!Ko tur var prognozet? Servia nekad vel nebija uzvarejusi!KAs te pedejie ir vinnejushi?

Serbia

Somija

Ukraina

Turcija

Latvija

Igaunija

Danija(neesmu droshs)

Nu re paskat kas pa valstim uzvarejushas smile.gif Neko tur ieprieksh nevar prognozeet biggrin.gif Lai gana tie punkti debili tiek daliti!taa it kaa butu jau iepreiksh izlozets kas uzvarees!bet nu nez man taa dziesma MOLITVA gaja pie sirds!

Krievi arii nekad vel nava uzvarejushi bet pa vinjiem vismaz balso vnk lai kadu hujnju dziedatu!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 61
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

nuu....man arii kaut kas ir japiemetina shajaa lietaa.

Izgashanas jau nu taa nebija, zaudetaji me sarii neesam, dziesma bija laba un biju pelnijusi daudz aygstaku vietu. Shogad uz eiroviziju izskatijas tika sutiti visadi pederasti rokisti operdziedataji, poperi etc. Bet nekaa tikko viss nonaca lidz balsoshanai izradijas, ka visiem ir pie kajas cik laba dziesma tev ir. Sogad reali bija Balkanvizija vai Austrovizija. Un diemzel latvieshiem tur draugu nav sad.gif Un tas nozimee, ka pie punktiem ar ntiekam. Nu ko var gribet, ka tur piedalaas kaut kadas 5 -6 valstis, kas kadreiz bija Yugoslavia un visas nez kpc balso viena par otru smiliez.de_2428.gif

Eirovizijai nav nakotne, ja kaut kas netiks mainits. Vel paris gadu shadaa stilaa un chau.

Link to comment
Share on other sites

Da bencik!Ko tur var prognozet? Servia nekad vel nebija uzvarejusi!KAs te pedejie ir vinnejushi?

Serbia

Somija

Ukraina

Turcija

Latvija

Igaunija

Danija(neesmu droshs)

Nu re paskat kas pa valstim uzvarejushas smile.gif Neko tur ieprieksh nevar prognozeet biggrin.gif Lai gana tie punkti debili tiek daliti!taa it kaa butu jau iepreiksh izlozets kas uzvarees!bet nu nez man taa dziesma MOLITVA gaja pie sirds!

Krievi arii nekad vel nava uzvarejushi bet pa vinjiem vismaz balso vnk lai kadu hujnju dziedatu!

Goodman un vai pagajusho gad piedalijaas shadas valstis -

Moldovija

Serbija

Melnkalne

Montengro

Georgia utt.

Varbuut arii kaada piedalijaas, bet shogad bija pilniga izgashanass, es jau neteicu, kad iepriekseejos gados rezultati bija paredzami, bet ja shitaa turpinasies, tad atliek kadai no shim valstiim uztaisiit labu gabalu un vinjiem tikai pa 12 punktiem shkels ieksha smile.gif

Karoche neredzu jeegu veel te strideties par shitaadu djermo thumbsup.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...