Jump to content
GIGN Forum

Eirovizijas Rezultats


0xDEAD BEEF
 Share

Recommended Posts

Latvija neizgāzās, izgāzās Īrija thumbsup.gif. Kaut gan vēl vairāk izgāzās Anglija, jo viņiem bija stulbāka dziesma nekā Īrijai smile.gif.

P.S Un kādā sakarā vinnēja tā *** 31.gif.

Edited by anfisa
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 61
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Guest enjoy
finālā ir 24 dalībnieki, tā ka viņi var ieņemt vietas no 1-24, tātad variet droši derēt...

es pat uzslēdzu taisni uz īsto brīdi eirovīziju, lai redzētu kā mūsējie uzstājas - pirmo reizi viņu dziesmu dzirdēju, bet man rēka uznāca, ka streips viņiem garantēja top10 smile.gif

Streips ir zilais, to zina jebkurš, kas ir skatījies Eirovīziju kaut reizi mūžā.

Un kā tāds varētu 6iem džekiem kas dzied par kkādu mīlestību NEGARANTĒT vietu 10niekā? smiliez.de_2125.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest enjoy

BTW, (jautāju tikai intereses pēc) tas radījums kas vinēja bija sieviešu vai vīriešu dzimtas pārstāvis?

jo es, arī konsultējoties ar dažādiem speciālistiem, pie konkrēta viedokļa nenonācu.

Link to comment
Share on other sites

pizdata! scad.. es laikam vineju par mata tisu (16.mita vieta). Lai nuka, biju aizmirsis Irijas faktoru (pilns ar letiniem). Ka tad mes tikam lidz tai 16 vietai? Pec puses bijaam pasa zopa ar 8 punktiem. Irija un Italija iedeva 12? ar to pietika?

Lai nu ka - velos lai jus padomatu, kas ir bonoparti. un padomajat ari par to, vai bonoparti tiktu uz eiroviziju, ja roberto un to resno aizstatu ar nepopulriem cilvekiem! Skatitaji Bonopartus atceras ka "viri ar melnam cepurem, kas dzied savada valoda (italiti saprastu, kada valoda)".

Biifs

Link to comment
Share on other sites

pizdata! scad.. es laikam vineju par mata tisu (16.mita vieta). Lai nuka, biju aizmirsis Irijas faktoru (pilns ar letiniem). Ka tad mes tikam lidz tai 16 vietai? Pec puses bijaam pasa zopa ar 8 punktiem. Irija un Italija iedeva 12? ar to pietika?

Lai nu ka - velos lai jus padomatu, kas ir bonoparti. un padomajat ari par to, vai bonoparti tiktu uz eiroviziju, ja roberto un to resno aizstatu ar nepopulriem cilvekiem! Skatitaji Bonopartus atceras ka "viri ar melnam cepurem, kas dzied savada valoda (italiti saprastu, kada valoda)".

Biifs

pa desmit punktiem iedeva lietuvieši un igauņi wink.gif

Link to comment
Share on other sites

To eiroviziju vajadzētu aizliegt ar likumu. Tur no tām 42 balsotājvalstīm 40 ir no balkāniem. Tad ir baigā intriga skatīties, kurām balkānu valstīm savus punktus atdos Armēnija, Grieķija vai Turcija. Tas pats ar Dienvidslāvijas bijušajām valstīm. Vajadzētu 2 atsevišķus šovus - Balkanovīzija un Eirovīzija. Tur netiek balsots par dziesmu, bet par valsti.

Link to comment
Share on other sites

To eiroviziju vajadzētu aizliegt ar likumu. Tur no tām 42 balsotājvalstīm 40 ir no balkāniem. Tad ir baigā intriga skatīties, kurām balkānu valstīm savus punktus atdos Armēnija, Grieķija vai Turcija. Tas pats ar Dienvidslāvijas bijušajām valstīm. Vajadzētu 2 atsevišķus šovus - Balkanovīzija un Eirovīzija. Tur netiek balsots par dziesmu, bet par valsti.

Bet somi tacu uzvareja ieprisejaja eirovizija, kaut ari nav no balkaniem!

Saproti - ja eirovizija nav neviena spilgta (laba) prieksnesuma, tad balso par valstim, bet ja tadi ir, tad viss ir pavisam savadak! saproti fisku? nesaproti! karoce - tur ir baigi sarezgita ta fiska! smile.gif

Biifs

Link to comment
Share on other sites

Guest enjoy
Bet somi tacu uzvareja ieprisejaja eirovizija, kaut ari nav no balkaniem!

Saproti - ja eirovizija nav neviena spilgta (laba) prieksnesuma, tad balso par valstim, bet ja tadi ir, tad viss ir pavisam savadak! saproti fisku? nesaproti! karoce - tur ir baigi sarezgita ta fiska! smile.gif

Biifs

Beefs precīzi pateica. Tieši tāpēc Eirovīzijai vajag šovu. Kaut arī tizlu dziesmu, bet tādu, kas iespiežas atmiņā. Tā bija ar mūsu Naumovu, tāpat bija ar Lordiem, tā ir vienmēr.

un ja mēs gribam uzvarēt, vajag sūtīt uz turieni šovmenus. smiliez.de_2551.gif

btw, man patika Re:Public dziesma ^^

Link to comment
Share on other sites

vai tad Itāļi vispār balsoja? Man liekas ka nē.. Sākumā mūsējiem vispār sūdīgi gāja - 0 punkti.. Pēc tam kaut ko pa 1. vienam punktam deva dažas valstis un Lietuvieši iedeva 10 punktus laikam Igauņi arī ai es neatceros. Īrija i think iedeva 8 punktus. Tomēr mūsējie nedabūja nevienu reizi 12. punktus.

Link to comment
Share on other sites

Manupraat, pirmaas vietas bija visstulbaakaas. Ukraina jau nu bija totaals idiotisms smiliez.de_2469.gif un par Serbijas uzvaru priecaajos tikai kontekstaa, ka Ukraina nedabuuja uzvaru biggrin.gif Taa gan, manupraat, bija meitene, kas dziedaaja. Tikai sagjeerbusies galiigaa viirieshu stilaa.

Vislabaakaa, imho, bija Ungaarija. Bonapartiem arii nebija ne vainas, dziesma bija skaista, bet nu stils ir galiigi ne-eiroviizisks vinjiem, buutu paarsteigts, ja vinjiem buutu bijusi uzvara, kaa esot "prognozeejushi Londonas bookmakers".

Link to comment
Share on other sites

BEEF es to nevaru aptvert! Pa mata tiesu mes bijam 16. Tewi vnk glaba tas stulbums ar kaiminvalstiim, ka visas balso tikai par avam kaiminvalstim kaut arii pa6i doma ka dziesma garaam zaban.gif . Ka jau bija teikts tu uzvareeji un dribas paliek deribas.

p.s privati suti kontu smiliez.de_2538.gif

Link to comment
Share on other sites

dziesma jau nebija nemaz tik slikta. a kapee itaalji nebalsoja??? vispar vajadzetu kaukaadu noteikumu, ka kaiminjvalstiim nevar dot vairaak par kaukaadiem 8 punktiem, jo nu stabili 29 valstiis pat dziesmas laikam neklausiijaas. pasham patika somijas un krievijas dziesmas. vienigais par ko varam priecaaties, ir tas, ka aiz mums palika daudzas veel lielaakas valstis. prieks ka ukrainji neuzvareja, jo to pat par dziesmu nevar nosaukt

P.S.

vajadzetu beidzot aptureet valstu piepluudumu eiroviizijai, jo nu manupraat kaukaadu izraeelu nevar uzskatiit par eiropu

Edited by magicalx
Link to comment
Share on other sites

BEEF es to nevaru aptvert! Pa mata tiesu mes bijam 16. Tewi vnk glaba tas stulbums ar kaiminvalstiim, ka visas balso tikai par avam kaiminvalstim kaut arii pa6i doma ka dziesma garaam zaban.gif . Ka jau bija teikts tu uzvareeji un dribas paliek deribas.

p.s privati suti kontu smiliez.de_2538.gif

Scad - ja nebutu tas stulbums ar kaiminvalstim, tad doma, igaunija un lietuva par mums balsotu? wink.gif

Es tev saku - bonoparti bija izgasanas. melna krasa uz skatuves ar lenu dziesmu un bars ar dzekiem - nav svarigi vairs, kas par dziesmu - ta ir izgasanas!

BEefs

Link to comment
Share on other sites

Beff ja teixm ukraina un krevija, baltkrevija nebutu devu6as sava starpaa 12. Tad maybe mums kads buutu.

Varbuut ari tewi ir tasniiba. Es domaju mums viag taadu grupu kas par teletuubijiem pargerbu6ies kkadu rocku skandina, 1 vieta garaneeta, tas pats bija ar lordiem smiliez.de_2125.gif

Link to comment
Share on other sites

reaali, uzvareet pat ar labu shovu turpmak buus gruuti, jo kaiminjvalstis taapat daliis jane 12 tad 10 punktus un nevar jau paredzeet, vai tas shovs kaadam patiks. vispar laba doma, ieterpt dzekinjus trushu kostiimos un lai dzied kauko smagu

Link to comment
Share on other sites

bonoparti bija izgasanas. melna krasa uz skatuves ar lenu dziesmu un bars ar dzekiem - nav svarigi vairs, kas par dziesmu - ta ir izgasanas!

Nu atvaino, bet Serbijai jau bija tas pats - tikai bars ar sievietēm, nevis vīriešiem.

Un jā, tā meiča no Ungārijas labi dziedāja.

Un pēc idejas uzvarēt vajadzēja tiešām Ukrainai. Lai arī ar dziedāšanu tur nav nekāda sakara smile.gif. Vai nu visiem jāsūta ir dziedātāji, vai arī visiem šoviniķi.

Edited by anfisa
Link to comment
Share on other sites

nez man taa SERBIETE ar brillitem patika kaaa vinja dziedaja ipashi kad aizveeru acis! Mmmm MOLITVA! nee nu UKRAINJI bija DA BEST!sieben sieben alju lu lu sieben sieben eins zwei!sieben sieben alju lu lu eins zwei drei!7 7 alu lu lu 7 1 2! I wan`t you see! aaaaaaa ! TANZEN biggrin.gif Rulzzzzzzz shitaa dziesma biggrin.gif KRIEVI BIJA LIELAKAA hunja kas vareja buut un tik augstu nu pizdjec!UN es STIPRI shaubos ka LATVIJA pa LIETUVIESHIEM zvanija cik tur bija 10 vai 12 punkti>? Nu pizdjec! Bet tas STREIPS man sirmus matus peidzina! Kad pateica:"NU ES ESMU VIILIES,MAN LIKAAS ka MUSEJIE vismaz bus PIRMAJaA 3niekaaa" smiliez.de_2428.gifsmiliez.de_2428.gifsmiliez.de_2428.gif

Link to comment
Share on other sites

Piespiedu kartaa nacaas pasedet pie televizora un paskatiities eiroviziju... smiliez.de_82.gif Ukrainai bija sava odzinja par to ari tikai bija veerts dot punktus. Parejie gabali vnk suuuuudi, es sedeju klausijos un domaju blin labaak grantcore(pilnigs pizdets muzons) klausos. Balsoshana vnk smiekliga... Ireland - 10 points goes to Latvija, 12 points goes to Lithuania 4.gif Kaa jau gludeklis teica, tas visas puseiropas valstis(serbija,gruzija,melnkalne), viena par otru sabalso un viss chiki pikki smiliez.de_2428.gif

p.s. Rezumee - muzons suuds, balsoshana ieprieks paredzama, a kada jega tad skatiities? new_silly.gif

Edited by bencik
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...