Jump to content
GIGN Forum

movie maker


Guest darek
 Share

Recommended Posts

Guest darek

Vareetu luudzu kaads pateikt kaadu movie maker , kur vareetu no demkaam sataisiit muuviku , kur vareetu muzonu palikt apakshaa itd.

Nu ne jau kautkaadu pro. kur es neko nevaru saprast taadu norm. kur vielgi vareetu orienteeties.smile.gif

Edited by white-line
Link to comment
Share on other sites

Guest darek

Es jau shito nolaadeeju tepat gign.lv , bet to progu es neizprotu tur kautkaads 4akars .....Mo6 veel jkaadu zini ...

P.S.

Kauvai ja nezinat linku kur atrodas pasakiet progas nosaukumu.

Link to comment
Share on other sites

lal laugh.gif

paldies, uy, tas saits ir labaaks par vienu citu, kur bija tas pats, tikai 3x garaak un ne taadaa seciba nez kapec. laikam jau dazhiem liekas par sarezhgjitu tapec ka angleni nesaprot, citadi tur ir perfekti vienkaarshi izskaidrots.

Link to comment
Share on other sites

Guest darek

Bet es neprasu tikai tiem kuri ir taisiijushi , es prasu tiem kuri zin kaadu progu ar kuru var uztasiit.cs muuvikus.(tjipo , visiem)

Edited by white-line
Link to comment
Share on other sites

Paskat sheit !

Viss apraxts kaa es pirmo taisiiju !

Bet tas viss jau ir zinaamaa veeraa novecojis, bet labaak saakt ar shaadu variantu ! (buutu ieteicams, jo perfekti bez 4akara neko neiemaaciiisies ! )

Link to comment
Share on other sites

Guest darek

Hainy ko tu saki par vegas video 4.0 , es pashalik ar to tur njemos...

Vines ko es gribu paprasiit tad kad es gribi ielikt failu iekhaa , proti , demku vinjhs vinju nemaz neparaad pie tiem failiek kurus var izmatot.

Ko tu saki par abaam lietaam.

Edited by white-line
Link to comment
Share on other sites

laugh.gifsmiliez.de_2551.giflaugh.gif

demo nenjem nekas cic kaa tikai CS pretii !!! zaban.gif

OK !

Tev jaapaarveido ar CS paliidziibu viss bildees ! un peec tam taas bildes ar Vegas video vai (your choise) paarveido par video failu + var likt tos fscking effektz !

GL 1 new_silly.gif

Link to comment
Share on other sites

tevi vaidzeetu ievietot dabas briinumu kaartaa !!!

ROOOOOFLLLLLL smiliez.de_2551.gifsmiliez.de_2551.gifsmiliez.de_2551.gifsmiliez.de_2551.gifsmiliez.de_2551.gifsmiliez.de_2551.gifviolent1.gifviolent1.gifviolent1.gifviolent1.gif

Es gribeetu redzeet kaa tu HLTV *.dem failu pa tiesho uz video failu paarveidotu ! smiliez.de_2428.gifshock1.gifsmiliez.de_2428.gifsmiliez.de_2469.gifviolent1.gif18.gifshock1.gifsmiliez.de_2551.gifzaban.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest darek

Bljeg beidz braukt augumaa es jau nezinu taapeec jau prasu.... mad.gif ..

O.K.

Tad vismaz izstaasti kaa dem failu var paarveidod bildees.

Edited by white-line
Link to comment
Share on other sites

smiliez.de_2469.gif

bitmapu apstradashana ir pagatne, meklejiet netaa progu - Fraps un rakstiet muvikus cik vajag. Proga ieraksta uz ekraana notiekosho @ 30FPS liidz 1024x768 izskirtspejai. Palaid muviku un raksti iekshaa piespiezot hotkey.

P.S.

par sliktu nenaaktu uzreiz iegadaaties papildu HDD ap 100GB, jo proga failus nekodee. huh.gif

P.P.S.

ieraksta arii skanju

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...