Jump to content
GIGN Forum

Csdm Xm


Recommended Posts

Labas dienas. Topiks izsaka visu ko es gribeetu. Zinu, ka xm skaitas super-puper tiesiiba, vismaz uz CS. Uz CSDM gribu to galvenokaart prieksh taa, lai mainiitu kartes, kad maz tautas, kas turklaat nevar vienoties, kura cita buus labaaka tautas piesaistiishanai. Diemzheel ar vote taados gadiijumos nepietiek... Visi diemzheel piekriit, ka vajag mainiit, bet taa kaa konkreetaa karte dazhiem nepatiik, tad nobalso pret, ij chush sad.gif

Uzvedos kaartiigi, daudz nespamoju, visi mani miil, chiiterus gan neatpaziistu biggrin.gif

Edit: Aaa, un kameer xk vairs nerukaa, gribeetu arii xb paluugt. Chiiterus nekjershu biggrin.gif neatpaziistu, kaa pieraada l33t gadiijums. Bet toties mukjes bruukjeetaajiem atvaljinaajumus gan iedotu labpraat (taadiem, kas speciaali provocee un nu dikti censhas)

Edited by TI-83+ Silver
Link to comment
Share on other sites

rec rec no manis(ja vien es varu un mans rec kautko dod)sitas norm čalīts-veselas 20 min spec vēroja vai neesmu čiiters-i nervi XD.gif

arii tiiri ja kautko parprasa čalīts atbild nevis kaa daudzi "ļaunie" admini pasuuta dirst

Edited by l33t
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...