Jump to content
GIGN Forum

Admini my last try!


2bad4u
 Share

Recommended Posts

Macho ,worm un visi visi visi!!

Es paliku admins jau uz kadu 5 vai 6 serveri!

Bet seit es meginu pedejo reizi paprasit admin tiesibas!

Ja es esmu admins uz daudziem serveriem (ieskaitot games.devia.lv var but ari 4tus paliksu)

tas nozime ka es neesmu kads lamers kurs izdrazis tiesibas ka veco mauku!

Ja jus tomer padomasiet un sapratisiet ka es esmu cilveks kuram var iedod tiesibas, un kurs tos izmanto atbildigi, dodiet zinu.

Ar visu cienu 2bad4u.

Paldies par uzmanibu , ceru ka driz tiksimies gign serveri!

Link to comment
Share on other sites

Ja buutu rakstiijis krieviski tevi saprastu vairaak cilveeki .Interesanti ko esi izdariijis ,lai gign admini tik krasi mainiitu domas par tevi 20.gif

Link to comment
Share on other sites

Esu redzeejis kaa shis keks izriikojas ar tiesiibaam. Tiko ienaak serverii ureiz nomaina mapi kas vinnam patiik neprasot vai kaads grib vinnu speeleet vai nee, bet dazzreiz jau palaimeejas, tiem necilajiem cilveecinniem kas speelee kopaa ar vinnu uz servera, un vinnsh uzliek voti.

Nu tie ir mani noveerojumi

Link to comment
Share on other sites

tu par mani vbyuer?

es nesaprotu kaapeec tev sheit veel nav bans ? un shito es tieshaam teicu tev smiliez.de_2477.gif

I'm sorry for da offtopic,nevareeju notureeties sad.gif

Link to comment
Share on other sites

eh nenjem ljaunaa - es tev tiesiibas nedotu...

Tipo lai po pjanim draugiem vareetu izmest - vo bla es esmu admins :

a)gign

b)apollo

c)devia

d)....

e)...

f)..

Cik sapratu - GiGn adminu izveele taada (princips)

Nevis - vai tev vajag tiesiibas uz servera, bet gan :

VAI SERVERIM VAJAG TEVI!

(bet varbuut es maldos)

Tad arii saprati kaapee es tev nedotu taas adminlietinjas.

Edited by }I{yk_
Link to comment
Share on other sites

nea zhuk tu nekljuudies. Vieniigais tu te visu paaraak nopietni uztver smile.gif Chill out. A tas paavs kas uzrakstiija pieteikumu.... khe-he-he...

mosh nosauc tos serverus uz kuriem tu esi admins un es padomaashu

vai arii nee *kjikjina*

Link to comment
Share on other sites

Guest darek

Bet seit es meginu pedejo reizi paprasit admin tiesibas!

uuuuu man bail... smiliez.de_1437.gif

Zini tevi te ljoti kaads grib.

Edited by white-line
Link to comment
Share on other sites

mosh nosauc tos serverus uz kuriem tu esi admins un es padomaashu

biggrin.gif

nu taaa....... es esmu admins uz jugla.net games.devia.lv cs.start.com var but busu uz 4tus un nation!

un vel ir kadi serveri 1.5 kur es admins es tos jau neatceros tapec ka cs 1.5 nespeleju vairak!

cool2.gif

Link to comment
Share on other sites

Pirmkaart 2bad4u uz 4tus tev par adminu netikt , jo tev skill leim.... bez skill tu nekaadas tiesiibas nedabuuusi uz 4tus.

Tas nenoziimee to , ka tu speleee slikti , tikai to , ka tev veel kaads pussgads buutu jaaspelee lai tiktu 4tus.Kas attiecas uz tiesiibaam , taas gign ir gruuti dabuut!!

Link to comment
Share on other sites

mosh nosauc tos serverus uz kuriem tu esi admins un es padomaashu

biggrin.gif

nu taaa....... es esmu admins uz jugla.net games.devia.lv cs.start.com var but busu uz 4tus un nation!

un vel ir kadi serveri 1.5 kur es admins es tos jau neatceros tapec ka cs 1.5 nespeleju vairak!

cool2.gif

cool2.gif tad jau tew admini paliek paari pareem ! tiec galaa ar tiem no sakuma !

Link to comment
Share on other sites

2bad4u, ja tu vinjas nedabuuji x1 un x2 , liidz ar to tev taas nedabuut x3...

Rodas jautaajums... nah tu vispaar kautko centies te veel raxtiit un kaukt x3 ?

Tu gribi panaakt to, lai tevi uzskata par smiliez.de_2477.gif un veel to, lai pa tevi citi lmfao.gif ?

GIGN'ieshi pashi zin'a, ka vinji ir paaraak daudz smiliez.de_2477.gif iedevushi Admin/Vote tiesiibas...

P.S Novaac Manu AVATAR'u mad.gif

smiliez.de_2523.gif

Link to comment
Share on other sites

aijj, saku uzreiz, shitam aktierim labaak nedodat, nah taadu lauzni vajag par adminu, ja vinjsh ieiet uz servera un uzreiz maina karti un hvz ko veel dara...

P.S. Tagad ir taads briidis pienaacis GIGN'aa, kad parasti ir kaads admins uz servera kaut tikai ar VOTE tiesiibaam un ar taam arii pietiek

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...