Jump to content
GIGN Forum

Razer Geiming Žurkas !


~ jeyna ~
 Share

Recommended Posts

Tipa domāju iegādāties jaunu žurku ( visticamāk Razer ), bet esmu mazliet aprāvies, jo nekur citur kā viņu pašu mājaslapā nekādu infu par pirkšanas iespējām nespēju atrast.

Latvijas i-veikali ir kā izslaucīti no Razer produktiem.

Tātad 2 lietas.

Jūsu viedoklis par Razer DeathAdder? un Razer Copperhead? žurkām. ( ar to es domāju pašu pieredze lietojot tos verķus ( nu vai vismaz dzirdētus nostāstus, kā kāds ir lietojis ), nevis skaitļus etc. par kuriem man pohuj ). *cough*Bijach*cough*

Pirkšanas iespējas. Kur tādus zvērus var atrast .. !? huh.gif

Edited by minOrity
Link to comment
Share on other sites

man ir razer kait? un neko sliktu nevaru pateikt.. dpi laikam 1600 tobish meerkjiits nekad nav aizlidojis uz ekraana saanu tiiri taa prieka peec, viegla, eerta, forshas lielas pogas, smuka etc.

karoche par taam citaam tev pateikt neko nevaru, bet shai tieshaam nav nekaadas vainas.. un kaa jau teicu, tad viss atkariigs ar ko tu speelee liidz shim..

man kaa pro speeleejot vislaik ar def peli, t. i. 2 pogas un skrullis, razers bija ideaals variants, jo vinjai arii ir tik 2 lielas pogas un skrullis.. citiem tas ir -, man +..

pirku es http://www.indiweb.de/en/shop/ un sanaaca laikam ~40ls, preciizi pateikt nevareeshu, jo mees vairaak cilveeki suutijaam kopaa un tad shippingaam metaamies..

bet nu ideja taada, ka cena sanaaca taada pati kaa peerkot lv(pa cik latvijaa preces vispaar neuzceno)..

lv i-veikalaa ir sheit

droshi, ka ir vel kkur.. citur nemekleeju..

p.s. cerams slowhands neuzbruks, ka atkal spamoju upset.gif

Link to comment
Share on other sites

Bļā es gribu to DeathAdder, jo imo viņa ir smukāka, man vajag sānu pogas (!!) un viņa ir ĶIPA ir pizdati ērta. + cena itkā zemāka.

Bet iekš veičiem, kuros k-kas no Razer pavīd ir tikai Krait vai Copergalva. dry.gif

Jāsazinās ar to volumeru rīt. Maybe šis var dabūt to draņķi.

+ Paldies Bijach par infu ! btw līdz šim rāvu ar MX518, un tikai CS un MMO spēles.

Link to comment
Share on other sites

man čalim ir razers, kaut kas līdzīgs Bijach pelei, tik viņam ir tās 2 pogas pie īkšķa. tipa zajebis, bet viņš to gumiju tur apkārt ar nazīti apstrādāja šur tur, jo viņam traucēja.

Link to comment
Share on other sites

man čalim ir razers, kaut kas līdzīgs Bijach pelei, tik viņam ir tās 2 pogas pie īkšķa. tipa zajebis, bet viņš to gumiju tur apkārt ar nazīti apstrādāja šur tur, jo viņam traucēja.

tam dzekam gadijumaa nav shitaa ?

edit : Cipruss tnx. Eju lūkot.

Edited by minOrity
Link to comment
Share on other sites

r0Fl4l0Wn3D imo. Latvijā manu pelīti nevar dabūt. mad.gif

ouned kr4.

hl tavam draugam drošvien CopperHead.

Ja māte nevarēs no frančzemes atvest, tad ir žopa. Jālieto vien Laggytehs būs. upset.gif

Link to comment
Share on other sites

Ir tač vairāki varianti kā no ārzemēm pasūtīt kaut vai tas ebays. Ja tev nav pieejas pie ebaya, nu tad vari caur beefy pasūtīt.

nē nu tam jau nu uzticēties var laugh.giflaugh.gif

katrā ziņā ja nedabūšu caur māti, tad šķiet nekas cits neatliks. dry.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...