Jump to content
GIGN Forum

G5 vs Mx518


Traffic
 Share

Recommended Posts

vakar nu čista taisijos iet pēc g5 uz veikaliņu, bet LOL ? tikai viena poga īkšķim ? šķiet vel jāpadomā būs.

mx518 nav ne vainas. nekā, kam piekasīties. ( šobrīd lietoju )

ps - varu tev savu mx pārdot. nav sliktā stāvoklī ! wink.gif

Link to comment
Share on other sites

nu par volumeru vēl nekad neviens nav sūdzējies. Ja kaut kas no vēlamā nav piedāvājuma klāsta, tad ir iespēja pasūtīt (ja cena liela, tad jāveic kaut kāda zināma priekšapmaksa) un cik esmu dzirdējis viss darbojkas perfekti wink.gif

Link to comment
Share on other sites

1) gribi spamot, ej SR topikos un spamo, vareesiet abi garinaat kraanus vienlaiciigi!

2) nu ja man ir atsalusi smadzene, tad sore, tava smadzene ir iesalusi kaadaa ziemelpola ledaajaa kopsh briizha, ka nomira peedeejais dinozaurs... nevienaa momentaa neesmu teicis, ka razer sucks, taa arii ir augstas klases pele, bet tu taa arii neatbildeeji uz jautaajumu, kaa tas, ka tu uzrakstiiji, ka razer rocks paliidzees trafficam izveeleeties starp mx510 un G-5? ja gribi paliidzeet, padalies ar pieredzi un uzraksti par savu kruto razer kko vairaak par tukshu "rocks"! ja tev ir pie dirsas un tikai veelies visiem paraadiit, ka tev ir razer pele un funck paliknis, neraksti neko...

3) vot tad paliidzi atveert taas acis un uzraksti nelielu revjuu par to peliiti, tas ka tu uzraksti, ka rox pilniigi neko nedod, tev nepielec? tas ir tas pats, ja kaads grib nopirkt audi un vinam kaads pasaka, ka bmw rox, vinsh iegaadaajas bmw un vinam tomeer nepatiik...

P.S. juus (shoreiz tu viens) papisaat...

P.S.S. vari neatbildeet, taapat vairaak par tavu neapteesto stfu.gif vai kkadu leeto rupjiibu nesagaidu, BIJOCH!

1) man kraanu garinaat nevajag, es tik tev vinju mutee varu iegarinaat

2) nevienaa momentaa neesmu teicis, ka tu teici, ka razer smird. un tas, ka es uzrakstiju, ka razer r0x bija ar domu varbuut vinju ieintrigjeet un likt iet netaa pamekleet info par sho attieciigo peli.. jo informaacija tur buutu daudz plashaaka kaa taa, ko speetu sniegt es + tas vai man vinja patiik/nepatiik nemaina to vai vinja patiks/nepatiks vinjam.. es taa teikt namjikal uz to, ka taada vispaar eksistee.. un momentaa, kad man vajadzeeja izveeleties starp mx518 un g5 es izveeleejos razer..

3) tavs piemeers ir debiils, bet nu kaa jau mineeju augstaak, tad es tik savaa veidaa paraadiju uz to, ka taada vispaar eksistee, taa teikt, ja nu kas.. un attieciigo informaaciju par vinju jau var atrast mekleejot.. kaa arii privaati pajautaajot jau kaut ko konkreetaaku..

taakaa UZRAUG SLAVIK stfu.gif (stfu.gif) un nepis praatu, TU NEESI moderators, kam ir jaauzrauga vai paareejie foruma lietotaaji runaa pa teemu, nespamo etc. Ljauj par to paruupeeties tiem, kam tas ir jaadara, bet Tu droshi min savu tacinju..

p.s. atkal jau vijebnulsa un lauziens 2k7

p.p.s. vispaar jau BJOICH, ja kas.. wink.gif

Link to comment
Share on other sites

haha, Ruuzha jau neatziis sakaavi smile.gif

nu jaa, tavu raksturu loti labi raksturo tavs niks, neesi laikam nejaushi taadu niku izveeleejies...

tu taa arii neatbildeeji, kaa tavs magiskais posts paliidz trafficam izveeleeties starp mx518 un G-5.

ja tu gribi kaadu ieintregeet, tad shaubos vai ar textu "razer rox" tas baigi labi izdosies, bet ja patieshaam tev veel nav zudusi veelme ieintregeet, tad iesaku uzcept cepumus un iet uz ielas daliit cilveekiem, lai nogarsho, varbuut izdosies kaadu ieintregeet...

tas tavs "razer rox" posts atgaadinaaja tos postus, ko te raksta tie pidinji kuriem nav ko teikt par teemu, bet gribaas kkadaa nebuut veidaa sev pieveerst apkaarteejo uzmaniibu, vareeji veel pievienot 12 smailikus, buutu labaak izdevies.

aber, tu tak labi zini, ka moderi tevi neaiztiks, jo tu esi Bijach smile.gif

p.p.s. vispaar jau BJOICH, ja kas..

zini, galiigi pie dirsas, ja godiigi smile.gif

P.S. Ruudi, tava kaarta!

Link to comment
Share on other sites

kr4 pirkšu mx518, jo ir ievērojami lētāka, pēc bildēm forma izskatās perfekti tāda pati, kā manai a4 tech, kas ir arī perfekta kopija mx518 XD.gif No volumer gaidu atbildi, vienīgi es nedzīvoju Rīgā un viņš tikai Rīgā piedāvā. Un man nav īsti skaidrs, volumer pārdotās peles ir pilnīgi jaunas?

minority - varētu pateikt cik ilgi lietota, kā arī cenu.

Link to comment
Share on other sites

haha, Ruuzha jau neatziis sakaavi smile.gif

nu jaa, tavu raksturu loti labi raksturo tavs niks, neesi laikam nejaushi taadu niku izveeleejies...

tu taa arii neatbildeeji, kaa tavs magiskais posts paliidz trafficam izveeleeties starp mx518 un G-5.

ja tu gribi kaadu ieintregeet, tad shaubos vai ar textu "razer rox" tas baigi labi izdosies, bet ja patieshaam tev veel nav zudusi veelme ieintregeet, tad iesaku uzcept cepumus un iet uz ielas daliit cilveekiem, lai nogarsho, varbuut izdosies kaadu ieintregeet...

tas tavs "razer rox" posts atgaadinaaja tos postus, ko te raksta tie pidinji kuriem nav ko teikt par teemu, bet gribaas kkadaa nebuut veidaa sev pieveerst apkaarteejo uzmaniibu, vareeji veel pievienot 12 smailikus, buutu labaak izdevies.

aber, tu tak labi zini, ka moderi tevi neaiztiks, jo tu esi Bijach smile.gif

zini, galiigi pie dirsas, ja godiigi smile.gif

P.S. Ruudi, tava kaarta!

jhatka.gif man identitaate ir atklaata sad.gif

es nebuushu tik pieklaajiigs, lai uzrunaatu tevi vaardaa, bet pavisam noteikti NE tik leets, lai atbildeetu uz taviem lētajiem uzbraucieniem..

ja tu nespeeji ar savu atjautiigo(vismaz jokojot Tu sevi centies taa paraadiit) smadzeni saprast no taam manaam paaris rindaam atbildi uz tavu jautaajumu, tad dlja osobena tupih uzrakstiishu skaidri un gaishi: viss manis rakstiitais nepaliidz puisim izveeleeties starp mx un g5 peleem, bet pievieno jaunu opciju - razer, kas nav mazsvariigi.

Ja arii tas tomeer nebija 100% pa teemu, tas bija tuvu tam un SPAM sadaljaa tas ir piedodams!

no taviem jokiem man slikti metas, jo vinji ir paarsaatinaati ar totaalu idiotismu vispaaraakajaa pakaapee un vinji buutu ar likumu jaaaizliedz, jo cilveeks jau paliek stuulbaaks vien to izlasot un kur nu vel savaas smadzenees censhoties sho analfabeetismu apstraadaat sad.gif

runaajot par spamu: es sheit esot 2x ilgaak kaa Tu esmu ieposteejis 2x mazaak kaa Tu.. un nee, tas nav tapeec, ka es sheit reti esmu, es vienkaarshi maaku pakluseet, tad, kad to vajag dariit.. un neliec man saakt mekleet, kur tu ne pa kjeksi esi iebraucis un btw saakot jau ar sho pashu gadijumu, jo kaa jau es mineeju ieprieksh - TU NEESI MODERATORS! So stay the fu*k out!

aber, tu tak labi zini, ka moderi tevi neaiztiks, jo tu esi Bijach smile.gif

shinii momentaa tu konkreeti iebrauci auzaas, shis teikums lieliski paraada to kapeec tu man vispaar pieseejies pie vaardiem! nabadzinjam grauzh laikam sad.gif

ej noceert malaci un atslaabsti!

p.s. briivs

p.p.s. un vispaar par teemu runaajot - viss atkariigs ar kaadu peli tu speelee shobriid, tobish, lai tev shis apgreids neradiitu lielas pierashanas probleemas.

personiigi es speeleeju vislaik ar def peli - 2 pogas un skrullis un tieshi tapeec izveelejos razer, jo man taas n pogas nafig nav vajadziigas un esmu ljoti apmierinaats.. peec liidziigas taktikas vari spriest arii tu..

Link to comment
Share on other sites

Man pašam ir G5, esmu pilnībā apmierināts, tie lāzeragļuki man liekas ir vispār kkads urbans mīts. Pirms G5 nospēlēju ar gandrīz kādu mēnesi ar mx518, arī sūdzēties nevar. Bet tomēr man pašam labāka spelēšana ir ar g5, vienkārši ja pierod ir nedaudz labāk. Galu galā pērc jebkuru no viņām, abas ir ļoti līdzīgas un labas, sūdu vienalga nenopirksi.

Link to comment
Share on other sites

xmm tā vēl paskatījos to peli... Tie tākā sasitumi pelei ir tikai vizuāli, vai patiešām viņa tāda ir? Un ja ir, tad tie sasitumi netraucē kkā?

EDITS: ar ko var atšķirties tās pašas mx518 peles, ja ir vienā i-veikalā, bet cenas atšķiras?

EDITS2: īstenībā tagad neredzu lielu jēgu ņemt peli no volumera, ja viņš piedāvā pa 32ls, bet i-veikalos ir pat par 30ls.

Edited by Traffic
Link to comment
Share on other sites

Nu tā. Ja Traffic neņemsi bāzīšu Ali sadaļā, lai kāds cits savācs šo superīgo piedāvājumu.

Nobraukums: Nepilnu gadu ( skan daudz, es zinu ).

Cena : 15 Ls ( vai 13 Ls + Desperados aliņš )

Pāris bildes:

user posted image

user posted image

Bojājumi: Kā redzams šajā bildē, vidējā emblēma gar malām ir nobružāta. Spēlēt netraucē anyway. Ar zilu iezīmētajā vietā. kur atrodas maza bedrīte šobrīd sakrājušies bišk putekļi, kurus es pirms pārdošanas noteikti iztīrīšu.

your call bitches.

Link to comment
Share on other sites

xmm tā vēl paskatījos to peli... Tie tākā sasitumi pelei ir tikai vizuāli, vai patiešām viņa tāda ir? Un ja ir, tad tie sasitumi netraucē kkā?

EDITS: ar ko var atšķirties tās pašas mx518 peles, ja ir vienā i-veikalā, bet cenas atšķiras?

EDITS2: īstenībā tagad neredzu lielu jēgu ņemt peli no volumera, ja viņš piedāvā pa 32ls, bet i-veikalos ir pat par 30ls.

a Tu viņam pazvani un paprasi cik viņš prasa, jo viņam krītās cenas ik pa laikam, parasti viss ir pāris ls lētāk nekā inetveiklā.

Link to comment
Share on other sites

mļa beidziet spamot. Diezvai kāds cits bez jums tos textus lasa, tāpēc ir tāda lieta, kā pm.

smile.gif tas gan

enivei. Lai jau cilvēki saka "g5 rulez" vai "mx518 pwns all". Vienīgais kas man nepatīk, ka, ja jau pele, ko kāds ir paprovējis, ir forša, tas nenozīmē, ka pele, ko tas pats kāds nav paprovējis, smird. Man teiksim ir G5 un tā pele ir īsta puķīte. Paliknis funcs, bet to laikam vajadzēs nomainīt. Nezinu kāda viņa ir salīdzinot ar mx518, bet izskatās viennozīmīgi labāk. Nu arī bonuss ka strādā uz visām virsmām (laikam vienīgā virsma pasaulē uz kuras viņa nestrādā ir mana funca viena puse smile.gif )

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...