Jump to content
GIGN Forum

Hokeja Tieshraide


Pulkvedis
 Share

Recommended Posts

sveiciens!

Esmu Norveegjijaa, bet baigi gribeetos paskatiities hokji riitdien, bet nekaadiigi nevaru samekleet, kur var noskatiities onlainaa. Taa kaa, ja kaads zin, kur to var izdariit (kaut vai par maksu), tad plz iemetat linku.

P.S apollo tv nepiedaavaat, tas tikai prieksh mdsl.

Link to comment
Share on other sites

http://live82.ihwc.net/webcast/wcr07_schedule.html

Tikai 2,5Ђ par spзli + garantзta augstas kvalitвtes tieрraide ar komentзtвjiem angпu valodв.

Link to comment
Share on other sites

shei tu vari bencika kanalus novilkt un arii te ir visu spelju programma un kanalu nosaukumi! Pats pa shitiem kanaliem skatos futeni,nhl un nba! Lai veicas: ŠEIT

Paldies, es tadu programmu taisni mekleeju smile.gif Protams vbyuer televizijai bus cita kvalitate, bet shitas ir par velti smile.gif

Link to comment
Share on other sites

shei tu vari bencika kanalus novilkt un arii te ir visu spelju programma un kanalu nosaukumi! Pats pa shitiem kanaliem skatos futeni,nhl un nba! Lai veicas: ŠEIT

topiks toch kaa prieksh maniim biggrin.gif atceros ieprieksheejos 2 gadus kad biju tik izmisis, ka suutiiju meilu uzz tv3 laugh.gif

riit peec darba jariksho maajaas un jameegjina uzdabuut to tieshraidi...

cik tagad biju ieskreejis, neko man negribeeja raadiit sad.gif

pulkvedi, ja zini, kas, kur, kaa redzeet hokji, ieposto luudzu, jo riit pasham nebuus iipashi daudz laika...kad beigshu darbu speele jau buus saakusies sad.gif

Link to comment
Share on other sites

ē GooG Men Tur Krievijas cempionātu varēs skatīties ?

Krievijas chempionatu? Tu domaa KRIEVIJAS SUPERLIGAS CHEMPIONATU,kursh jau ir beidzies,VAI PASAULES CHEMPIONATU KRIEVIJAA? biggrin.gif Jaa jaa tur var redzeet nokachaa turpat SOAPCAST un un palaid mana programminjaa isto televiziju un skaties!

p.s. jonathan! SHEIT VISS IET,jeb arii no pirmaa linka nokachaa TVUplayer un skaties tur!bet SOAPCAST iet arii Anglijaa,jo neesi vienigais kursh pa turieni arii skataas LAtviajs speles! thumbsup.gif

Link to comment
Share on other sites

p.s. jonathan! SHEIT VISS IET,jeb arii no pirmaa linka nokachaa TVUplayer un skaties tur!bet SOAPCAST iet arii Anglijaa,jo neesi vienigais kursh pa turieni arii skataas LAtviajs speles! thumbsup.gif

sk, tnx good... thumbsup.gif abus nokachaaju, cereesim, ka riit viss buus bumbaas biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

beidzas prmaa treshdalja nevis PUSLAIKS biggrin.gifbiggrin.gif te naw futbools biggrin.gif

umnjiks

Latvija biku sabijusies izskataas sad.gif , bet ka jau alexandrs teica, ka partarukumaa tiims parunaas un buus ok...

ps:tnx veelreiz good, beidzot UK arii hokji varu redzeet, stulbajiem angljiem jau nekas vairaak par futbolu neintrese... biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

blin .. kota to vairaakumu palaida garaam .. ka tu jonathan mineeji man arii liekas taadi nenopietni vai nobiju6ies hvz ...

2momentos jau sirds apstaajas kad sveice uzbrukumaa bija dry.gif

EDIT: 2 neskatii6os.. sakumu paskatiijos nevaru .. 11sitieni sveicei mums 3 .. upset.gif

Edited by Adik
Link to comment
Share on other sites

eu, chalji.. es taa arii nesapratu.. Kur var skatiities to hokeju netaa? Link iedodiet luudzu. :/

tu topika nosaukumu tikai izlasīji? paskaties uzmanīgāk, tur ir 3 linki vismaz

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...