Jump to content
GIGN Forum

Clipped And Joined Back Together ?


Ged
 Share

Recommended Posts

Jautaajums skan taa: Piemeeram man ir griida, un es vinju visu sagrizhu ar "Clipping Tool" pa gabaliniem, piemeeram kvadtraatinjiem, man paradaaas katraa kvadratinja viduu "Krustinsh" vai ir iespeeja apvienot gabalus atkal kopaa, lai tos krustinjus vairs nebuutu, un griida buutu vienaa tiiraa gabalaa, bez liekaam ieziimeetaam liiniijaam un kaa jau teicu krustinjiem, bet tajaa pashaa laikaa saglabaatu uztaisiito formu, piemeeram apli vai triisstuuri ?

Zinu izklausaas diezgan stulbs jautaajums, bet manaa situaacijaa ljoti nodereetu. smile.gif

PS. Ja nu gadijumaa jau bija prasiits, tad SORRY nepamaniju, un google arii izmantoju, bet nekaadiigi nekaadu padomu atrast nevareeju sad.gif

Link to comment
Share on other sites

laikam jau nevares dabut atpakal 1 kubja , ja tu esi jau sagriezis.

bet trijsturi vai apli var uztaisit ari nedalot kubu siikakos gabalos.

Varbut es nepareizi sapratu tongue.gif

Edited by Sebis
Link to comment
Share on other sites

Tas gan slikti sad.gif Vienkarshi kad ir divi staavi un trepers + lai izstabaas buutu dizhaadas griidas, visa griida iz sazageeta, un neko nevar saprast, bet besii visu laiku likt hide biggrin.gif Ja vareetu apvienot atpaklj, lai nebuutu taas sviitras un nebuutu plusinju, vieglaak orenteeties buutu. Nu ja nevar tad " Hide Selected Objects/Hide Unselected Objects " biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

nevar

bet tas tāpat neko nemaina, jo citi brushi tiek salauzti poligonos

skat attēlā.

1. variants ir tā kā tu gribi, bet tas nav iespējams (tā bilde ir kombinēta, tā reāli nav)

2. ir ka viss ir sagriezts

3. un 4. ir daļēji sagriezts un ar violetajām līnijām norādīts kur šie brushi tiks šķelti

rezultātā visos gadijumos poligonu skaits būs vienāds, jo brush stūri šķeļ citus brush

vieglāk orientēties -> tad lieto šo hide/show opciju, kā pats teici

post-22-1177592566.png

Link to comment
Share on other sites

Ja tu gribi var lai būtu vienā gabalā konkrēta vieta, iezīmē visu Tools-Group, tā katru reizi uzspiežot virsū tai vietai iezīmēsies arī tā vieta.

Tā saucās 'grupa', viņi nebūs viens vesels. Izdevīgi ir grupēt piem. Istabas sienas kopā, utt. Un kad vajag rediģēt atsevišķu daļu ieslēgt vajag IG(Ignore Groups).

Link to comment
Share on other sites

Nu ja skaidrs, man arii taa likaas ka nevar vienaa pilniigi veselaa gabalaa, vienkarshi domaaju varbut, kaut kaa gudri var apiet shito te, piemeeram uzlikt kaut kur Disable " Tiem kurstinjiem " Vai kaut kas tam liidziigs smile.gif Nu lab vienalga paldies.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...