Jump to content
GIGN Forum

Būt Vai Nebūt ?


bencik
 Share

Vai jūs gribētu piedalīties Gign cup ?  

63 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

ZORGS FTW!

bet atkal probleema buutu ar savaakshanos, jo droshvien daudzi atkal netiktu uz speleem, kaa jau tas parasti gadaas un ja parasts chempis ar tiimu pieteikshanos, tad jau vairs nav interesanti, jo ALA berjot chempik smile.gif

nū vis ir iespējams - galvenais ir motivācija. pāris dienu liegums serverī varētu palīdzēt čaļiem, kas pieteikušies arī ierasties...

Link to comment
Share on other sites

uz vasaru ko tādu rīkot nebūtu prātīgākais , un ja arī uzrīkos , tad 100 punkti nepiedalītos.

kada atskiriba, vasaraa vai tagad????

es pat atbalstitu vasaraa tadu pasakumu....

tikai nestastat ka vasraa ne1 nespelee cs, visia tpusas utt... tapat jus ienakat lkaut tad sreverii utt, nejau aktru vakaru tusejas, un tie kas estradaa, darbadienu ritos tapat neko nedara... ta kaa laika butu daudz lai uzspeletu....

pietam tev nav jaspelee visu vasaru bet dienu, divas un viss... nu gan arprats...

Link to comment
Share on other sites

Da es zinu, kad tas nav tik viegli un ja palieku viens pats es to cup pat nesaku taisiit, jo vnk nav jega, es vinju neuztaisiitu...

Kapeec es sho visu saaku - lai iekustinatu ledu, jo cilveki jau ilgi gaida gign cup, par nozheelu jaataziist, kad macho neko lietas labaa nav dariijis, bet kaa parasti gudri runaat pacenshas, tu pagaidaam telo suni, kas uzseedies uz siena kaudzes thumbsup.gif Ja nepatiik, kad kaads megina kaut ko dariit lietas labaa taa arii uzreiz pasaki, nevis atmaskaas rocies... Parunaju ar worm un vins teicaas, kad ir iespeja dabuut 2 CW serverus + Mx serveris un kopa sanaak = 3. Galveno atbalstu es gaidiiju tieshi no augstakajiem pranjikiem, jo es domaju Gign jau ir izveidojies savs vaards un sarikot cienigu Gign cup butu tikai Apsveicami smile.gif

Man to cup nevajag ta ka matus pleest, ziedot savu laiku un iedvesmu, lai kads peec tam uzsplautu virsuu smiliez.de_2477.gif Ja pasham Gignam negriibas, es varetu skriet lidz pasaules malai un man nekas nesaaaktu, neesmu ne Gign vadiba, ne esmu liels turniru taisitaajs,ja nesaprataat manu majienu zheel, gribeju tikai labaak...

p.s. Paldies tiem, kas solaas palidzeet, arii paldies par kritiku, cerams drizuma viss noskaidrosies rolleyes.gif

Edited by bencik
Link to comment
Share on other sites

Da es zinu, kad tas nav tik viegli un ja palieku viens pats es to cup pat nesaku taisiit, jo vnk nav jega, es vinju neuztaisiitu...

Kapeec es sho visu saaku - lai iekustinatu ledu, jo cilveki jau ilgi gaida gign cup, par nozheelu jaataziist, kad macho neko lietas labaa nav dariijis, bet kaa parasti gudri runaat pacenshas, tu pagaidaam telo suni, kas uzseedies uz siena kaudzes thumbsup.gif Ja nepatiik, kad kaads megina kaut ko dariit lietas labaa taa arii uzreiz pasaki, nevis atmaskaas rocies... Parunaju ar worm un vins teicaas, kad ir iespeja dabuut 2 CW serverus + Mx serveris un kopa sanaak = 3. Galveno atbalstu es gaidiiju tieshi no augstakajiem pranjikiem, jo es domaju Gign jau ir izveidojies savs vaards un sarikot cienigu Gign cup butu tikai Apsveicami smile.gif

Man to cup nevajag ta ka matus pleest, ziedot savu laiku un iedvesmu, lai kads peec tam uzsplautu virsuu smiliez.de_2477.gif Ja pasham Gignam negriibas, es varetu skriet lidz pasaules malai un man nekas nesaaaktu, neesmu ne Gign vadiba, ne esmu liels turniru taisitaajs,ja nesaprataat manu majienu zheel, gribeju tikai labaak...

p.s. Paldies tiem, kas solaas palidzeet, arii paldies par kritiku, cerams drizuma viss noskaidrosies rolleyes.gif

Nevajag runāt par lietām ko nezini un to tu aktīvi šajā postā esi izdarījis. Visvairāk man kretinē tavs apgalvojums par to, ka es neko lietas labā neesmu darījis. Neiešu tev tagad dirst virsū, pateikšu tik vienu lietu, ko tu laikam ar aplinkus mājieniem tā arī neesi sapratis - GIGN kaps tas ir tikai tāpēc, ka to rīko GIGN nevis visādi benčiki un kamēr GIGN nesāk neko darīt tikmēr arī nekas nenotiek. Parasti ir tā, ka cilvēki uzraksta "eu eu eu davai dajoš kapu", es aprunājos ar wormu un viss notiek. NEVIS tiek uztaisīts kaut kāds superanāls polls un tad ir apmēram tā "o es uztaisīju pollu, esmu reāls čalis, re re kā cilvēki grib, es tūlīt visu rīkošu, vēl parunāšu ar wormu, oi nu tagad gan viss notiks, bāc, macho, ko tu neko nedari, tu gan esi reāla sēne, paskaties kā es močīju!!!". BESĪ. Pēdējoreiz, kad runāju ar wormu nekādi serveri nesanāca = značit nekāda kapa pagaidām nav. Āmen.

Link to comment
Share on other sites

nu lol. kāpēc nevar notikt kups zem GIGN, kaut vai jūs ( GIGN ) tā veidošānā arī nepiedalītos. ja tas ir GIGN cup, tas paceļ k-kādu zināmu latiņu. + serveri es savu arī varu piedāvāt. wink.gif tas, ka benciks grib turnīru rīkot un vāc cilvēkus, kas viņam palīdzētu nav jāsoda ar tādiem tekstiem kādus tu runā macho! un man liekas, ka tie zemteksti nemaz nav tādi, kādus tu esi uztvēris.

P.S. un tavu palīdzību, macho, arī vajadzētu, ar feinajām tabulām ( tā gan laikam bija Oddisha) un jaunumu šitus par tevi neviens labāk neraksta.

Link to comment
Share on other sites

Tu neko neesi sapratis. Varbūt izlasi manu postu vēlreiz, it īpaši tās vietas kur ir BOLDS. Ja arī tad nesaproti, tad nevaru palīdzēt.

Tavs jautājums vispār ir unikāls (cik nu jautājums, ja teikuma beigās ir punkts). Davai tad taisi CPL 2007 turnīru, tas nekas, ka pati CPL tur nepiedalīsies, ne? Tak savāksi cilvēkus un viss būs forši, pareizi? Tas ka CPL tak paceļ tādu kā latiņu + vēl tevis piedāvātais serveris un viss notiek. Kāpēc smērēties ar tādu nieku kā GIGN, ja paveras šitādas iespējas.

smiliez.de_2428.gif

Link to comment
Share on other sites

skaidrs ir tas, ka tu neesi apmierināts ar to, ka GIGN cup tiek rīkots bez GIGN piekrišanas tā teikt un bez īpašas līdzdalības.

EDIT: un es neko netaisu, es tik vēlos palīdzēt, lai tas notiktu wink.gif

Edited by HoLLow_LiFe
Link to comment
Share on other sites

skaidrs ir tas, ka tu neesi apmierināts ar to, ka GIGN cup tiek rīkots bez GIGN piekrišanas tā teikt un bez īpašas līdzdalības.

EDIT: un es neko netaisu, es tik vēlos palīdzēt, lai tas notiktu wink.gif

Nekas tev nav skaidrs. Es neesmu apmierināts ar to, ka kāds ir iztēlojies, ka spēs uzrīkot gign turnīru un izturas apmēram tā kā teicienā - "Putns vēl mežā, iesmu jau drāž". Tu te redzi kaut kādu rīkošanu? Es redzu tikai sviestainu aptauju.

Kas attiecas uz tavu palīdzību - tā ir apsveicama. Kad kāds, kas patiešām var kaut ko izdarīt, sāks darboties, tad arī varēsi palīdzēt.

Link to comment
Share on other sites

Guest spirgala
Nekas tev nav skaidrs. Es neesmu apmierināts ar to, ka kāds ir iztēlojies, ka spēs uzrīkot gign turnīru un izturas apmēram tā kā teicienā - "Putns vēl mežā, iesmu jau drāž". Tu te redzi kaut kādu rīkošanu? Es redzu tikai sviestainu aptauju.

Kas attiecas uz tavu palīdzību - tā ir apsveicama. Kad kāds, kas patiešām var kaut ko izdarīt, sāks darboties, tad arī varēsi palīdzēt.

Nebuutu vieglaak aizsleegt un beigta balle ?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...