Jump to content
GIGN Forum

Tukums


GooD`MeN
 Share

Recommended Posts

Es nesaku ka ieniistu reperus wink.gif

Bet ko vinji savas piekakaatajas bikses vares iesakt??? neko vinji labak parauj vagu...Turpretii metalists pienaks ar savam kerzam jebli izsitiis!

J@SN@ ar tevi.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 50
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Bencik un nejau visiem majas ir metala stienis ^^

Tieshi tā!:hm: Bet nu shajaa situacijā viss notika tik atri,ka nu neko nebutu varejis tur izdarit!Labi,ja shamie butu bijushi 2vai3 tad butu panjemis draudzenes suni(bokseris) un noskrejis lejaa bez vaales,jo diemzhel nekas lidziigs vinjai majas neatrodas sad.gif Bet nu TAA KAA vinji bija 8nji,un man nepazistams neviens,tad nevelejos kaitet arii savai veseliibai!Lai gana tie 8nji vareja but vecumaa no 18-20,bet BARAA jau visi jutas stipraki un retais ievero noteikumus 1vs1! bet tam krievam isteniibaa arii nebija vairak pa 21-23gadiem un cik saprotu tie 8gab. bija LATVIESHI! smiliez.de_2538.gif Labakais ka tas notika nevis setaa bet uz ielas,kur vissapkart bija 9stavenes un 5stavenes un pie logiem un balkoniem visi tik skataas,un neviens pat ne vardu nemeigjinaja iebilst! gussa.gif Un shaja gadijumaa nebija man par NOZHELU DIGITALAIS lidzi confused.gif

Link to comment
Share on other sites

Goodman nozhelojami, kad pats negaaji paliigaa... Es necienu tos kuri redz, kad vajakus aizstiek un pashi skatas sad.gif Varbuut chakijs bija atraaks un tev nevajadzeeja skriet paligaa, bet es shajaa situacija butu panemis metala trubu un tiem astoniem umnikiem aknas un nieres iedzinis pareizajaa vietaa thumbsup.gifgigi.gif

Pati labaaka atmaska, kad visi saka:''A man pohuj, nav mana darishana!'' - NOZHELOJAMI. Visu cienu Metalistiem, kas tada situacija garaam nepaies, un paldzees

thumbsup.gif

p.s. varbuut nedaudz iekarsu, bet shis jautajums man vienmer satracina smiliez.de_2039.gif

Pilnigi piekritu shim viedoklim.

tas ir pzdjec, ja tu aizej vesi garam, tam kam ir nepatiksanas

un taisniba vien ir, ka lielaka dala miizh paliidzeet.. bet ta nu tas ir cool2.gif

Link to comment
Share on other sites

Es negaju garam,bet gana biju ka medz teikt puskails gultinjaa iekartojeis lidz izdzirdeju ACTION,uzgaju uz balkona un tad tas viss notikas parak atri!Jo pashu sakumu biju nedaudz noakvejis!TAD sakas razborkas un pec 30sec uzpeldeja CHAKS!Tas arii viss! stfu.gif

Link to comment
Share on other sites

Protams, jauki dzirdeet shaadus stastus, kur viens labais uzvar baru ljauno. Bet nu katraa zinjaa, tajam Chakam Norsiam konkreeti paveicaas, nu ar nopietniem pretiniekiem diez vai vinjsh buutu speejiiigs kaut ko tamliidziigu izdariit, jo nopietniem "bidlaam" parasti ir liidzi vismaz nazis, ja nepistole, un vispaar peec ielu ciinjas likumiem ar kaaju sist, ir tas pats, kas speleet krievu rulleti!

Link to comment
Share on other sites

Protams, jauki dzirdeet shaadus stastus, kur viens labais uzvar baru ljauno. Bet nu katraa zinjaa, tajam Chakam Norsiam konkreeti paveicaas, nu ar nopietniem pretiniekiem diez vai vinjsh buutu speejiiigs kaut ko tamliidziigu izdariit, jo nopietniem "bidlaam" parasti ir liidzi vismaz nazis, ja nepistole, un vispaar peec ielu ciinjas likumiem ar kaaju sist, ir tas pats, kas speleet krievu rulleti!

tu vari pats sev iespert??? 18.gif18.gif18.gif10cms.gif

Link to comment
Share on other sites

Nu labi stienis nav bet , bet man majas staav kastete , nekad vel nesu vinu izmantojis ,bet staav....

iesaku arī viņu nekad neizmantot tu to cilvēku sakropļosi ar viņu... Ja paņems tevi pēc tam dabūsi sēdēt !

Link to comment
Share on other sites

parasti jau ja 2vs1 tad kads pieiet un palidz. ja liels bars, un nav droshi ka vares visus apturet, ta labak nejaukties, bet izsaukt mentus. a kuraa staavaa biji??? vareji ar kauko mest (nejau pa galvam, bet kautvai pa zemi, lai pamuuk gljeevaakie). aa un ko juss par filmeeshanu plijaties virsuu. taapat neviena kamera nevar uztvert Caka kustiibu aatrumu.

Link to comment
Share on other sites

Karsete nemaz nava tik laba lietinja!Jo ja pielietojot vinju tevi nokjers vai nu viss bars vai menti,tad ziepes sanaks daudz lielakas,nekaa ja butu bez karsetes uzbrucis!Un ja pa ielu ar karseti iesi un menti piekjers,tad varesi nepatikshaanas iekulties!

P.s. 4stavaa un mest man nebija ar ko! Majas man pilna palodze ar hoekja ripaam,tad vismaz btuu ar ko mest,bet nu shaja gadijumaa... smiliez.de_2469.gif

Edited by GooD`MeN
Link to comment
Share on other sites

Minorty tu , laikam dzivo tada rajona kur , nekas nekad nenotiek , piemeram 2gadiem reizi nedela mana rajonaaa bija razborgas no citiem rajoniem , un pilnigi brauca ar dzipiem un bembiem , tad bija tads cinins kurs bija iiis , bet pamatigs , nu un ka man staav majas kastete , es varbut neturu sev...

Tapec nevajag te dirst virsu , ja!

Link to comment
Share on other sites

nu goodmen, ko ta tu nenofilmēji Čaku un neparādi sad.gif

EDIT: doh, tomēr neesmu pirmais kas par filmēšanu iedomājās

tas kas Tukumā darās, gan neizklausās droši dry.gif

tu jau laikam nezini, ka Čauku Norisu nevar uzņemt ar parasto kameru?! viņam ir pašam sava kameru līnija, kurām ir lēcas taisītas no Marsa smiltīm un tādējādi tiem dabūts kadrā Čaks wink.gif .

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...