Jump to content
GIGN Forum

Kuri?


DoLLaarS
 Share

Recommended Posts

Roleri smird. Man besī visi šiti 'motociklisti' 15 gadīgie, ķip braukājās vislaik, nu baigi stilīgie, tur baigi ar uzlīmēm aplīmē un tad vizinās, starp kājām iespieduši kko.

Skolā šitādi ir - katru starpbrīdi 3'atā sasēžās uz tā rolera un tad pa skolas ter braukā vai garajā starpbrīdī uz bendzīntanku pēc maizītēm. Nu mani pērsonīgi kaitina tie roleri, tad jau labāk iesaku paņemt kādu kawasaku...

Link to comment
Share on other sites

lol tadi pargudrie spriedeji!

Aprillia ir labi motoroleri. Ari yamahas un peugeot. Kymco nav labi. Karoce - ja jauns roleris maksa ap 1500Ls - tad labs!

Labak 2vtaktnieku, jo tiem ir ieverojami vairak jaudas. Var atskrit ar to, ka izputejs ir ar tadu pusli un saliekts, bet 4taktu ir tads liels apals cilindrs beigas.

neiesaku pirkt mocveidigo 50ccm, jo tie galigi nevelk un kaifa nekada!

Beefy

p.s. tb man bija kaut kagds huijungi kas tur kiniesu - motors bija ok, bet vinam ramis vargs ... nu vispar jau savus 4000 km ari letie kinieshu sudi izvilks. Tad gan bus siksna jamaina un vispar jataisa remontins!

Edited by 0xDEAD BEEF
Link to comment
Share on other sites

Roleri smird. Man besī visi šiti 'motociklisti' 15 gadīgie, ķip braukājās vislaik, nu baigi stilīgie, tur baigi ar uzlīmēm aplīmē un tad vizinās, starp kājām iespieduši kko.

Skolā šitādi ir - katru starpbrīdi 3'atā sasēžās uz tā rolera un tad pa skolas ter braukā vai garajā starpbrīdī uz bendzīntanku pēc maizītēm. Nu mani pērsonīgi kaitina tie roleri, tad jau labāk iesaku paņemt kādu kawasaku...

piekriitu sim viedoklim! Sikie lielas ar vecaku maku biezumu! smiliez.de_2428.gif

Link to comment
Share on other sites

Esu pabraukājis ar rolleri kurš maksā ap 1200Ls. Savā mazajā ciematiņā izspiedu no viņa gandrīz 80km/h smile.gif Žēl tikai ka nevarēja turēt priekšējās bremzes un gāzēt vienlaicīgi sad.gif

p.s. Vaitad divtaktnieks iet labāk ? huh.gif

Edited by WolfBlade
Link to comment
Share on other sites

Nu nevar jau teikt, ka rolleri smird. Es nesaku, ka man viņi patīk, es sevišķi pēc tāda nealkstu, bet reāli viņam ir ļoti daudz plusu. Piemēram, ar tādu mazu aparātiņu tev nebūs no rītiem jāsēž korķos, tobiš reāli ātrāk tiec uz darbu/skolu. Benzīna patēriņš mazāks, pats rolleris arī maziņš - nav jāmeklē brīva vieta kādā parking placī, lai atstātu utt.

Link to comment
Share on other sites

vecaakiem nav jaabuut biezam macinjam, lai nopirktu beernam rolleri. tagad lietotus 50kubniekus pa 300Ls var dabuut bez emocijaam, un prieksh shobriideejaas inflaacijas un algaam tas man neshkjiet paaraak liels cipars. un tas krutums paariet peec apmeeram meenesha, max peec 1 sezonas. vismaz man taa bija. es pie taada ruuceknja tiku emmm tieshi uz jau piemineetajiem 15 gadiem. taa kaa dzimis esmu galiigi shim te priekam neparedzeetaa meenesii - oktobrii, tad man braukaashanaas prieki torreiz bija 2 meeneshi. jaa, tos 2 meeneshus es tieshaam sajutos aarkaartiigi kruts, bet saakaas jauna sezona un tad es sapratu, ka tas man vienkaarshi ir paarveerties par parastu transporta liidzekli. vnk 30 min ieshanas vietaa to var izdariit pa 5 min, un tieshi taapeec es ar vinju braucu. protams, ekonomisks un vasaras karstumam ideaals ventilators. pie tam tagad, kad bija jaaliek tiesiibas uz auto, to izdariiju ar pirmo reizi, gan teoriju, gan pashu braukshanu. un tur lielu lomu nospeeleeja tieshi shie 3 nobrauktie gadi ar to mazo kverpliiti.

par teemu - man bija Honda. skaitiijaas Honda Dio, bet taa iisti par Dio vinju saukt nevar, vinjsh nav tik pretiigs kaa Dio, vairaak liidzinaas ZX, bet bez taa plastmasas spoilera pakaljaa, paareejais viss kaa ZX'am. cik zinu, torreiz man vinju nopirka pa 350Ls, un ja nereekjina visas shaizes ar krishanaam, kraasoshanaam un bezjeegaa izdirstu naudu, tad pa 4 sezonaam tiiri vajadziigi es vinjaa ieliku 50Ls. njemot veeraa, ka vinjsh ir 1997. gada, tad manaa skatiijumaa tiiri pieticiiga summa. taa ka Hondu tev arii iesaku. smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...