Jump to content
GIGN Forum

Wall Of The World


flashback
 Share

Recommended Posts

  • Replies 155
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

kāpēc gan neveltīt 3,50ls, nabags jau nekļūšu, ja pašam nebūs labums, tad vismaz palīdzēšu labdarībā!

forsha attieksme, man patiik smile.gif davai es uztaisiishu i-netaa lapu, kur visi varees ziedot 3.50Ls maniem jaunajiem cs devaisiem? nu lawl, tak nabagaaki juus nekluusiet noziedojot nabaga slowikam 3.50Ls, vismaz paliidzeesiet man iegaadaaties jaunus devaisus!

a btw, samuraj, kapeec tev liekas normaali, ka no tevis ziedotaas naudas kkadi mahinaatori paliks bagaati? jaa, 3.50Ls tas ir suuds, tas nekas nav un neviens nepaliks nabags noziedojot, bet negodiigi cilveeki paliks bagaati...

Link to comment
Share on other sites

ev, šis takš reaļnais topiks izrādas. smile.gif

es šķiet esmu pārāk savtīgs, lai Tik atklāti, kādam solīdam vīram uzvalkā mestu naudiņu.

Pat ja to nevajadzīgo ēku uzcels, es nešaubos +10% piķa pārsteidzoši parādīsies pāris cilvēku bankas kontos.

Tad jau es labāk ziedotu slowika akcijai. smile.gif

Link to comment
Share on other sites

forsha attieksme, man patiik smile.gif davai es uztaisiishu i-netaa lapu, kur visi varees ziedot 3.50Ls maniem jaunajiem cs devaisiem? nu lawl, tak nabagaaki juus nekluusiet noziedojot nabaga slowikam 3.50Ls, vismaz paliidzeesiet man iegaadaaties jaunus devaisus!

a btw, samuraj, kapeec tev liekas normaali, ka no tevis ziedotaas naudas kkadi mahinaatori paliks bagaati? jaa, 3.50Ls tas ir suuds, tas nekas nav un neviens nepaliks nabags noziedojot, bet negodiigi cilveeki paliks bagaati...

tas nepaliks nekādiem mahinatoriem, bet nabaga nēģeru bērniem! wink.gif

Link to comment
Share on other sites

kāpēc gan neveltīt 3,50ls, nabags jau nekļūšu, ja pašam nebūs labums, tad vismaz palīdzēšu labdarībā! wink.gif

kādā faking labdarībā? PUSE no tās naudas aiziet sarkanajam krustam, par kuru Surr jau runāja. Gribi ziedot labdarībai, tad ziedo nevis mēģini attaisnoties kāpēc samaksāji tos 3.50.

Link to comment
Share on other sites

Kaa jau viens chels delfos teica - vajag suudu kalnu taisiit! Iedomaajaties: katrs atnes un noziedo seerkocinja kastiiti ar kluci iekshaa! 2 ljimoni kaarbinju un buus jums taads suudu kalns, ka visi ieprieksheejie 7 briinumi kopaa nestaavees klaat jaunajam astotajam! biggrin.gif Un neviens nevienu neapkraaps! Nebuus par ko satraukties wink.gif

Link to comment
Share on other sites

vnk man ir zb, ka ienāk k-kāds pidiņš aka Surr un sāk dirst citiem. kāda viņa daļa, kur citi liek savu naudu? savu sakāmo viņs varēja arī pateikt 1 poustā, nevis vismaz trijos to atkārtot, ka tikai lohi tur pierogojas.

macho, aizej uz bibliotēku un pats palasi thumbsup.gif

Edited by cash^
Link to comment
Share on other sites

Nevarētu teikt, ka viņš kaut ko baigi sāka dirst, vienkārši izteica savas domas uz kurām nevienam no jums izņemot "kāda tev starpība" + pāris uzbraucieni, īsti nebija ko atbildēt.

Redz, diezgan grūti man te būt objektīvam, ja manas domas ir ļoti līdzīgas viņējām smile.gif

Link to comment
Share on other sites

bencik, mees (pesimisti) atkal iereecam par optimistiem, apburtais loks, ne? smile.gif vai tu sevi uzskati par reaalistu? ja taa, tad nolaidies uz zemes un atceries, ka dziivo Latvijaa, optimists smile.gif

Starpcitu rikotaji bija planojushi, kad 1 menesha laika tika registreeti 2 k user, Hmm laikam paaris dienas jau ir 2k biggrin.gif Slowik par to apburto loku atliek vien piekrist biggrin.gif Vienigais,kas var izskirt sho proceduru ir - vai nu tiks uzbuveeta vai nee... Protams muusu gudrie praati ari tad atradiis atmaskas tad, bet tas jau ir cits staasts biggrin.gif

p.s. Bet es atkal reali padomaju, man buus 2 kapa vietas un iespejams 2 kapa vieta veel bus pasaules briinums, cool ne ? 4.gif Un parunaju ar paaris cilvekiem shovakar pie viesu galda un vinji iereca par to, kad cilveki zhelo 3.50 (es gan nepateicu kapeec, bet fakts ka taads ir reciigs ) smiliez.de_2125.gif

Link to comment
Share on other sites

Un parunaju ar paaris cilvekiem shovakar pie viesu galda un vinji iereca par to, kad cilveki zhelo 3.50 (es gan nepateicu kapeec, bet fakts ka taads ir reciigs ) smiliez.de_2125.gif

Ļauj minēt, viņi arī ir atrodami vispasaules lohu reģistrā vai arī drīzumā grasās savu vārdu tur ierakstīt? smile.gif

vai arī tu vienkāris pateici "Daži cilvēki žēlo 3.50" neko vairāk nepaskaidrojot un tajā brīdī sākās riktīga smieklu vētra?

Jeb tu pateici, ka daži cilvēki nevēlas tikt pataisīti par lohiem tikai par 3.50 - jo citreiz tak var iziet vēl trakāk - un tas bija smieklīgais fakts, sak ja mūs loho, tad lai loho pa lēto?

P.S. Lēnā gaitā paliek nožēlojams vienīgais arguments - ka 3.50 nekas nav smile.gif. Runa iet par principu, ka esat aplohoti liela projekta ietvaros, tas arī viss. Ta arī līdz šim neesat spējuši argumentēt savu viedokli, ka kādreiz šī brīnuma celtniecība vispār sāksies...Un ticu ka arī neargumentēsiet - pamatargumenti ir, ka 3.50 tak nav daudz un ka ar savu naudu ko gribat to darat. Kas ir pilnīga taisnība, vienīgi ierindo jūs lohu kategorijā.

Edited by Surr
Link to comment
Share on other sites

Ļauj minēt, viņi arī ir atrodami vispasaules lohu reģistrā vai arī drīzumā grasās savu vārdu tur ierakstīt? smile.gif

vai arī tu vienkāris pateici "Daži cilvēki žēlo 3.50" neko vairāk nepaskaidrojot un tajā brīdī sākās riktīga smieklu vētra?

Jeb tu pateici, ka daži cilvēki nevēlas tikt pataisīti par lohiem tikai par 3.50 - jo citreiz tak var iziet vēl trakāk - un tas bija smieklīgais fakts, sak ja mūs loho, tad lai loho pa lēto?

P.S. Lēnā gaitā paliek nožēlojams vienīgais arguments - ka 3.50 nekas nav smile.gif. Runa iet par principu, ka esat aplohoti liela projekta ietvaros, tas arī viss. Ta arī līdz šim neesat spējuši argumentēt savu viedokli, ka kādreiz šī brīnuma celtniecība vispār sāksies...Un ticu ka arī neargumentēsiet - pamatargumenti ir, ka 3.50 tak nav daudz un ka ar savu naudu ko gribat to darat. Kas ir pilnīga taisnība, vienīgi ierindo jūs lohu kategorijā.

Nav argumentu biggrin.gif Luudzu....

Blin cik var rakstiit vienu un to pashu laugh.gif

Latvija ieguus popularitati pozitiivu, celsies Turisma reitings, vairaak naudas valstij labak mums smile.gif (elementarno)

1)Hmmm savaksim naudu bus forshi bus mans vards sarakstaa smile.gif

2)Hmm naudu nesavaksim buus nauda ziedojumiem, plus gan jau kaads iebaziis kadu pikji sev kabata( bleeed a kur to nedara?) Ka var cilvekiem nepielekt biggrin.gif

Buus mums varbuut viens normaals parks smile.gif

Visu celtniecibu atmaksas cilveki - valsts nesedz lidzeklus.

Protams bus savi miinusi, bet man besi shita kretisniskaa attieksme, man poh esmu kruts juus esat nugji, esmu gudrs jo neiesaistos aferas shitadas. Tas tapat, ka man besi shitie visi pajolinji(latvieshi), kas neiet velet uz veleshanam, kaut vai par latvieshu partijaam sad.gif

Tu zin, kas ir Krusta Kalns Lietuva, tjipa nekas iipash, bet ka vins piepelnaas, uuu jeeee !!! Shis ir kaut kas lidzigs, un es domauu vins parsitis krusta kalnu elemetaari !!!

Protams es saprotu tavu pesimismu, tu dziive tiec biezhi apkrapts, tevi izmanto gan no priekshas gan smile.gif Tev dzive neveicaas, un viss, kas notiek Latvija ir krapshana 31.gif

Ja tu butu teicis,kad tev neinterese, kad tavs vaards tiek ierakstiits taja saraksta, es saprastu un man nebutu iebildumu nekadu, bet ta ka tavi apgalvojumi balstas uz to,kad ta ir viena liela afera, un mees esam apkraptie mulkishi, ar to visu vari aiziet paguleet 4.gif

starp citu viens no shi vakara pasakuma dalibniekiem pateica, sho tekstu par to, kad vinjam neinteresee,kad vinja vaards tiek ierakstiits tajos blukos smile.gif Un man pat nebij vinjam ko iebilst, jo nevareju vinjam nepiekrist, bet jus tik talu neaizdomaajaties group.gif

Srry, varbuut parspileeju, negribeju nevienu te aizvainot, bet ja jau man liek virsu ludzu pretiim thumbsup.gif

Un ko tu gribi prezidentes parakstu, kas tev personigi apliecinatu,kad shi celtnieciba tieshaam notiks biggrin.gif Tev laikam visu muzhu viss ir likt mute, pasham nekas nav bijis jadara nekas nenotiek tapat...

Un ar to tekstu par loho pa leeto tu kartejo reizi paradi, cik augsti sevi vertee.( nu tas jau nav aizliegst biggrin.gif )

Vnk pagaidam nomierinamies un skatamies, kas notiks strideties na verts, jo neviens no mums nezin,kas notiks nakotne, esmu optimists, dzivoju Latvija un ja saprotu to, kad dzivojo Latvija, lai ari kada, bet Latvijaa, ja kadam te ir kauns no savas valsts, zheel, bet cilveki jau ir dazhaadi cool2.gif

aaa un nav veerts vel demagogeet, peec paris gadiem bus zinama atbilde.

Arlabunakti smile.gif

Edited by bencik
Link to comment
Share on other sites

Surr vismaz pastāstīja kāpēc to sienu neuzcels. Tu te fantazē tikai.

Un ja par "normālu parku" tu uzskati entās granīta sienas, tad man liekas ar tevi kaut kas nav kārtībā smile.gif

p.s.

Šaubos, ka tu saproti Surra pesimismu, kas drīzāk ir reālisms. Tieši šādas domāšanas pēc, viņš arī dzīvē tiks apkrāpts reizes 10 mazāk par tevi wink.gif

Link to comment
Share on other sites

Surr vismaz pastāstīja kāpēc to sienu neuzcels. Tu te fantazē tikai.

Un ja par "normālu parku" tu uzskati entās granīta sienas, tad man liekas ar tevi kaut kas nav kārtībā smile.gif

p.s.

Šaubos, ka tu saproti Surra pesimismu, kas drīzāk ir reālisms. Tieši šādas domāšanas pēc, viņš arī dzīvē tiks apkrāpts reizes 10 mazāk par tevi wink.gif

Ok man gruuti spriest, kaa tas viss izskatiisies dzivee, bet es domaju,kad tam parkam vajadzeetu izskatiities labi smile.gif

Ja runajam par realismu, tas cik sapratu no surr Latvija ir viena dizlaa purvaa, kur visi tiek krapti, nekas nepiepildaas un vispar nav veerts kaut ko uzlabot...

Ja vins butu realists, teksts butu pavisam savadaks, ka piem. -'' Es domaju, kad shis sienas celtniecibai ir vajadziigi parak daudz lidzekli, lai cilveki butu ieintereseti piedalities. Reali apskatoties vienigais pieradijums, kad celtnieciba varetu sakties ir 2 milj reg. users, kas buus nopietns parbaudiijums rikotajiem. Ja shis skaits netiks sasniegts manuprat liela dalja naudas nonaaks tadu cilveku rokas, kam nav sakara ar sarkano krustu. Liela mera es domaju,kad shi ir afera, kuraa varetu tikt iesaistiiti liela dala Latvijas iedzivotaju, bet shi ir laba iespeja Latvija pacelt savu vardu augstaak. ''

Luuk ta butu jaruna realistam, a iepriekshejie posti man uz realismu nevelk...

Grozies ka gribi, bet sava dalja taisnibs man ir smile.gif Un tas nozime tikai vienu, sen jau laiks guleet thumbsup.gifLatvia2.gif

Edited by bencik
Link to comment
Share on other sites

smiliez.de_2125.gif

Tagad jau sanвk, ka problзma sanвk ne jau manos uzskatos, kas redz varbыt aєо ir pareizi - vienkвrрi esmu bijis rupjр, netolerants un neesmu ievзrojis politkorektumu?

smiliez.de_2125.gif

Ja runajam par realismu, tas cik sapratu no surr Latvija ir viena dizlaa purvaa, kur visi tiek krapti, nekas nepiepildaas un vispar nav veerts kaut ko uzlabot...

Konkrзtвk varзtu norвdоt uz рвdiem maniem izteikumiem? Es runвju par konkrзta projekta absurdumu - pirmkвrt jau elementвra matemвtika. Otrkвrt - projekta "reklвmas seju" biogrвfijas...

Lohs ir un paliek lohs, lai kв arо necenstos attaisnoties. Tad tu man piesien santоmpiрanu, tad tв neesot mana darорana kв tu naudu tзrзjot - tagad jau redz es esmu рausmоgi rupjр, jыtu ka lзnв gaitв jau drоz par dzimtenes nodevзju kпырu

Norвdot uz manвm personоgajвm vainвm kuras nepвrtraukti centies man piedзvзt, tu centies pierвdоt projekta cзlos mзrнus? es tak nesastвvu nevienв organizвcijв kuras mзrнis рo projektu bыtu nomelnot. es pauюu savu personоgo viedokli smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Ar tevi vnk nav veerts runaat biggrin.gif Tu vienmer visu pagriez uz saviem graadiem, un lai ari kas ko rakstitu, vinjam vienmeer japaliek janjos smile.gif Nezinu, kur tu sac saskatit valsts nodevibu. Es ari neatminos, ka butu kaut ka pieminejis, kad tu esi rupjsh. Un par to purvu Latvija, tas ir rezuma par visu ko tu raksti, nejau tu viena teikuma to visu uzrakstiji, bet visus postus kopa saliekot rodaas tada sajuta huh.gif Neesmu tev teicis nevienu briidi, par to, kad nav tava darishana ko ar savu naudu daru, to kaadi citi purni te mineja...

aaa un pashaas beigas tu neesi atbildejis uz nevienu jautajumu, ne tu argumenteeti uzraksti, kapeec neuzcels... Vienigais ko tu dari pinies dzilos tekstos, par dziives realitati, par savu personisko viedokli. Piekritishu katra personiskais viedoklis ir jaciena - bet ja tas sak aizskart kadu, tam vajag argumentu. Ja tu joprojaam vari tikai katra nakamajaa posta vizinaties pa makonjiem, spelejoties ar varbutiibaam un nolohoshanu smile.gif

Un necenshos es paradiit tavas personiskaas vainas lai paraditu projekta celos merkus laugh.gif Kur es kaut ko taadu esmu teicis, atkal tu pa makoniem vizinies, es to daru, jo tu beztemaa plurksti par to ka buutu, ja tantei butu divritens blink.gif

es tak nesastāvu nevienā organizācijā kuras mērķis šo projektu būtu nomelnot.

Bet tu nomelno cilvekus, kas piedalaas shaja projekta, tas jau ir kaut kas cits.... wink.gif

Edited by bencik
Link to comment
Share on other sites

Es drīzāk teiktu, ka viņš mēģina tiem palīdzēt.

Blee EMO tev neviens vairs nevar palidzeet.

Tad jau mees arii tev te visi meginam palidzeet, saucot tevi par Emo, idiotu utt. Nu zin ka palidzam saprast, kas tu istenibaa esi thumbsup.gif

Jautajums vai tu gribi taadu palidzibu ?

Link to comment
Share on other sites

smile.gif

Lыdzu tev argumentзts apraksts par to, kвdзl рis projekts nepiepildоsies. Vзlreiz atkвrtoрos...

Pirmkвrt - kв jau teicu рaubоgas tвs biogrвfijas projekta vadоtajiem. Пoti рaubоgas.

Otrkвrt - projekta nereвlв ambiciozitвte - kв jau teicu elementвri matemвtiski aprзнini.

Treрkвrt - lieliski sagatavotв juridiskв puse, kas nodroроna lielisku atkвpрanвs ceпu bez jebkвdas atbildоbas.

Ceturtkвrt - un kas ir pats svarоgвkais - pat, ja 65 miljoni cilveku reмistrзtos -

195,000,000 tik grandioza projekta izmaksas patiesоbв nemaz nesegtu

Piektkвrt - laikietilpоba. Ja тemam priekрв projekta izstrвdвtвju mзrнi - 2 miljoni 3 gados - tad, lai savвktos 65,000,000 un celtniecоba vaєзtu sвkties, bыtu jвpaiet tikai ~ 90 gadiem...

P.S. Dzоvakais piemзrs - Latvijas liz роm veiksmоgвkais projekts draugiem.lv lоdfz pat рim brоdim nav savвcis 1,000,000 lietotвju. Par spоti tam, ka projekts ir ticis pвrtulkots

ntajвs valodвs. Par spоti tam, ka reмistrвcija рaja prjektв ir bezmaksas. Un WoW grasвs saniegt 2kk 3 gados?

Link to comment
Share on other sites

Blee EMO tev neviens vairs nevar palidzeet.

Tad jau mees arii tev te visi meginam palidzeet, saucot tevi par Emo, idiotu utt. Nu zin ka palidzam saprast, kas tu istenibaa esi thumbsup.gif

Jautajums vai tu gribi taadu palidzibu ?

Ble, KROPLI, tev neviens vairs nevar palīdzēt. ( apmēram tik pat pamatots teikums kā tavējais )

Manā skatijumā Surr vienkārši pasaka cik ļoti jūs ( ziedomāji ) tiekat appisti ar šo skaisto projektiņu. Tavā vietā es viņā paklausītos. thumbsup.gif

Link to comment
Share on other sites

Nu luuk shie jau ir argumenti, kuros ir veerts ieklausiities.

Biografijas shaubigas, pagaidam tu tikai esi minejis vienu cilveku, sarkana krusta vaditaju, kas tad veel?

Jasavaac ir 2 milj. lai celtnieciba varetu saakties, nevis 65 kk smile.gif

Jaatziist juridiska puse ir looti laba, bet tur arii savi miinusinji, kurus var atrast smile.gif

Hmmm draugi nav savakushi 1 milj, jo parsvara tas ir tikai latvieshu projekts un tikai ari latvieshi tusejas tur. Shis atkal ir daudz lielaks projekts, kurs tagad ir tikai pasha sakuma, es nemos domat, kad saksies reklamas kampanas arzemes tie cipari izmainisies loooti. Un ja ta nem 2,5k 1 nedela nav slikti, ja nemam veraa, kad praktiski tikai no LV tur regisrejaas.

Un shis projekts iziet pasaule kaa 8 pasaules briinums ! A draugiem bija tada iespeja? Nebija, tas bija kartejais saits smile.gif

p.s. Redzees kaa viss turpinasies smile.gif

EMO vnk aizej sagriezies biggrin.gif

Edited by bencik
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...