Jump to content
GIGN Forum

cs_assault2k


Mosh kaadu assaultam lidziigo karti?  

33 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Tad jau labaak cs_assault_upc ! tikai worm , sorry , nezinu kur noka4aat sad.gif

Man vienaa diskaa bija :/

Tur ir vairaak vietas kur sleepties un iet , uzlabots CT jumts , var aiz tilta aiziet ut.t.

Link to comment
Share on other sites

Man taads jautaajums ,kaapeec taads suuds jaaspeele , tur tak nav nekaada jeega, tur ne miineeshana , ne baigo aimu var uztreneet ....

Kaut gan zinu vienu prikolu no CT baazes , kaa round saakas uzreiz ar awp vienaa vietaa chuvaku var izpist caur sienu... kaa man tas patiik , ak tu dieninj biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

Es balsoju par assault2k, jo manupraat tas ir vislabaakais assault remake.

Protams man arii vareeja cs_delta_assault. Taa arii laba assault remake versija.

Vispaariibaa tie assault ir bissk pa daudz uz pasaules. buutu de_vegas vai de_nuke remaki vairaak... ja vispaar kaads ir...

Link to comment
Share on other sites

Man gan liekas ,ka lielaakajai daljai kretinee assaulti,taapat kaa man.Tad nah veel 1 assaultu ,ja uzliekot cs_assault saakas njaudeeshana par kartes mainju sad.gif

P.S atbalstu ja liek karti parastaa assault vietaa wink.gif

Edited by vbyuer
Link to comment
Share on other sites

atbalstu parastaa assault nomainiishanu uz assault2k, jo patieshaam ir sabalanseetaaks geimplejs - piemeram CT ir dota reaala iespeeja ieliist uz jumta trubaa, mierigi pastaigaties pa frontu (mashiinu deelj), tuseet pie back door. un pati galvenaa CT priekshrociiba, ko dazhs labs jau mineeja - karte ir tumsha, taapeec vinjus gruuti ieraudziit. domaaju, ka visiem patiks nelielas izmainjas.

runaajot par cs_delta_assault - taa karte ir jau baigi viegla CT - back dooram nav skanjas un hostus var izvest pa tiltu. atceros, pirms kaadiem 3,5 gadiem shii karte man bija miiljaakaa biggrin.gif , bet tagad diez vai gribeetos.

Link to comment
Share on other sites

Man taads jautaajums ,kaapeec taads suuds jaaspeele , tur tak nav nekaada jeega, tur ne miineeshana , ne baigo aimu var uztreneet ....

Kaut gan zinu vienu prikolu no CT baazes , kaa round saakas uzreiz ar awp vienaa vietaa chuvaku var izpist caur sienu... kaa man tas patiik , ak tu dieninj biggrin.gif

nu te jau arii paraaadaas tas gign`a truukums ka cs kartes neviens vairs nemaak speeleet

nu vismaz konkreetais exemplaars....neredz jeeegu...ne aim ne spridzinaat

AAZI CS KARTEES CT IR JAAIZVED HOSTAGE !!

zaban.gif

kaa var buut taaads n00b

Link to comment
Share on other sites

cmdr` n00bs ? laughing4.gif

cs_ mapes vispaar praktiski nederiigas , jo T var seedeet baazee vai pie kjiilniekiem un visiem CT hana wink.gif

Ja nu vieniigi CT salasaas viskautkaadi pro , a pie T laames ! un visnederiigaakaas cs_ mapes ir 1.cs_estate 2.cs_assault 3.cs_italy

Link to comment
Share on other sites

vel viens...

taa ir cs`a jeega ka komandai ir jaauzvar nevis TEV jaasavaac visvairaak fragu lai statos paraadiitos...

DAMN FRAGERS HERE zaban.gif

L1MP TEICA JA KAADS T NOSLEEPJAS PIE HOSTIEM TAD CT IR LJOTI GRUUTI UZVAREET UN TAS ,KA ES NOSHAUJU VISUS CT GADIJUMAA NENOZIIMEE ,KA T [MANA KOMANDA] UZVAR ?

Edited by vbyuer
Link to comment
Share on other sites

Plzz die chuvax , vai es neteicu ka , ja labi speeleetaaji pie CT , tad var vinneet !

Un vispaar , taadaas mapees kaa estate un assault vispaar suukaa , jo T piedzimst maajaa , un CT jaanaak iekshaa , un hulji zinaasi aiz kura maajas stuura vai kuraa istabaa (estate) ir iekempojis kaads T. Un parktiski NEkad visi T nesargaas hostages , buus tikai dazi ! btw , thx vbyuer. wink.gif ! Btw , ko duumenes dos ? Neko , vieniigais ja AWP pretiniekiem !

Edited by ***limp***
Link to comment
Share on other sites

wink.gif nu bet tu pat pameeginaat negribi...

paprovee un redzeesi ja kriit pa visaam puseem uzreiz tad var uzvareet ta ka smird vai arii ja T kautkur papisies un kempo tad izved hostus un gatavs

P.S. ja CT prastajaa asaultaa kaasha tad var reaali ar awp ieseesties tur ct pusee tilta galaa tuminsjaa nevar redzeet

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...