Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

skatos ka te daudziem patīk zaļais pūķis :) Beidzot gign pubaa atkal ir tauta , savaadaak man jau likaas ka serveris nomirs dabiigaa naavee ... :> btw kaads ir kaadreiz ar m3 (pumpi) kaadu noshaavis no paliela attaaluma vispaar? :D nu teiksim no a1 taas vietas kur plant spots liidz centram?

Link to comment
Share on other sites

Same. Bet nu es vnk veselibas delj nevaru tagad kadu laiku smoljiit. Baigi pietrukst pasha procesa , bet taa var iztikt , vispar smekeju jau vairak ka 7gadus un nekadas mega fiziskas atkaribas nav , taakaa tie kas saka ka nevar atmest ir vienkarshi cilveki bez gribasspeka.

Link to comment
Share on other sites

Process ir kruts!

Pats jau nesmēķēju vairāk kā 2us mēnešus un pat nekādas vajadzības nav, sākumā lasīju to allena karra grāmatu, tiku līdz pusei sapratu ka neko no viņas neiegūšu, pārstāju lasītu, un vollā neizlasot grāmatu esmu tāpat nesmēķētājs, kr4 viss paurī notiek.

Man nesen bija atklāsme, man bija neliela atkarība no smēķēšanas tagad esmu atkarīgs no sportošanas, nevienu dienu nevaru izlaist neejot skriet un neaizbrauot uz stieņiem :D

Link to comment
Share on other sites

Pīpoju +/- 7 gadus, un ne reizi neesmu vēlējies atmest, pat doma nav bijusi. Riebjas tie cilvēki, kas mēģina atmest 100x un čīkst.

same as me.

pīpēju tikai par ~5 gadiem vairāk.

bet nē, es neatmetīšu, jo to nevēlos.

Link to comment
Share on other sites

Ir kādam gali kur Rīgā dabūt richmond/aroma rich? Agraak atceros te kautkas rakstiija ka zem zemitaanu tilta kioskaa pardodot visadus shitaadus smeekjus , tur veel notiek kautkas?

Ķešam uzprasi

Edited by b0r1ng
Link to comment
Share on other sites

Kas ir ķešs? ā , pieleca - tu domā cash? ja tā tad aizmetīšu viņam ziņu , ieraksties , negribu rakstīt cilvēkam kurš galīgi būtu ne pa tēmu , ja nu tu patiešām domā kautkādu ķešu vai kesh^ aka varensox kursh agraak te groziijaas :aha:

Edited by attach
Link to comment
Share on other sites

Kas ir ķešs? ā , pieleca - tu domā cash? ja tā tad aizmetīšu viņam ziņu , ieraksties , negribu rakstīt cilvēkam kurš galīgi būtu ne pa tēmu , ja nu tu patiešām domā kautkādu ķešu vai kesh^ aka varensox kursh agraak te groziijaas :aha:

Cash

Link to comment
Share on other sites

Karoče sastapu cashu citā forumā , tākā no ineta dzīlēm pazudis nav :) Laikam domāja ka gigns ir kļuvis par bezceri (?)

jebkurā gadījumā , kad saņemšu no viņa atbildi par to zemitānu kiosku , ierakstīšu te - ir tur vai nav kautkas pieejams , jo noteikti vēl kādu interesētu iegādāties kādus labus smēķus ko nepārdod veikalos.

Link to comment
Share on other sites

Ar e91 tāds prieks zem 1k panesās vispār?

Zem 1k stabili pavelkas. :) Vēl viss nav norakstīts, pastāv iespēja, ka turbīne vēl būs dzīva.

Kr4 vajag izņemti to sūdaino kvēpu filtru un tad jāskatās.

Pirms tam es īsti nemācēšu teikt kur man viņu restaurēja, bet garantija no turienes man vēl ir, bet protams, ka garantija nedarbosies ja viņa būs sapista dēļ tā, ka kartupelis izpūtējā (lasīt aizaudzīs sūdu filtrs):D

Man mājās ja kas ir vēl viena turbīne, kurai ir asīte sapista - respektīvi jāskatās, ja šī būs smagi sačakarēta tad jāņem tā stock vecā turba.

Link to comment
Share on other sites

4o za naher. Tas suniskais dauņgabals ir nobanots ?

Mīļā, esmu mājās !

Vakardiena aizcilpoja taalu taalu prom, taa teikt uz neatgrieshanos :hang:

Citeeju search button : No results found for 'teletubijs'

LAVRx ar to turbinu garantiju vispar ir taads looti slidens pasaakums, tur var iemeslus izdomat vienmeer.

p.s. Ame tas nav smiekligi, bet nomainot jebkuru citu bildi, sistema automatiksi panem un uzliek to pashu bildi atpakal, seriously, sobrid esmu par godu tev nonemis vispar bildi, bet pats nesaprotu 4o pa 4o, mle :D

Link to comment
Share on other sites

bencik - pats arii nesen mainiiju avataru - sistema uzmet atpakal ja tu liec caur linku to avataru , vajag likt caur `browse` jeb caur pc :)

ak jaa - cash pie taa kioska nav raadiijies 2gadus un nav lietas kursaa vai tur veel kautkas notiek. Es vinjam uzrakstiiju ka tuubijs ir izbanots , kas zin - mozh atnaaks atpakalj :)

Edited by attach
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...