Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

Guest Teletuubijs

Winkij, pierādi ka esi skaistākais čalis pagastā? :D

Picture please..

Nez, rižs esi, vai resns, garš tievs, briļļains, raibumains..

atpisies pediņ, lūdzu!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

atpisies pediņ, lūdzu!

Kapeec, lai es tev neiedotu warn ?

Shariganu(ziedins) seja esmu redzejis, tapec pienemu vina bravuribu un jokus, jo vins zin, ka tapat vinu atradis un izvaros ja sataisis suudus :D

Bet tu te spreega kaa tada nelaime un lamajies pa labi, pa kreisi, vai nu iepazistini ar sevi, vai vari teletubiju iebazt sev ... un staigaa :)

Atceroties gign 2012 megameet, nak prata teksts '' Kas i ko? Dzivee baigi krutais calis esi, davaj tiekamies interneta ???''

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Guest Teletuubijs

Tu jau gribētu lai esmu tāds zilais kā Tu, so sad.:/

winkijam laikam anglijā visas treknas cūkas apgrozās ka sāk skatīties uz večiem..

ej ziediņam parausti!

ben4ik, man nevienam nav savs purns te jāatrāda (pohuj uz visām vārnām), kam vajadzēs, tas arī redzēs.

nejau dēļ kkāda amorāla kropļa, kas dieva dēļ, dzīvē ir lohs, es iešu dancot pēc viņa stabules. velreiz saku, pie dirsas tas, ko par manīm domā i-netā! kam vajag, tas zin, kāds es esmu dzīvē. ja es iemestu kkāda cukura bildi, labāk paliktu? tak nē, tik un tā atrastos mega debīli troļļi, kas cītīgi censtos izpatikt pārējiem. iet uz klubu un sarunāt kkādas savējās čiksas, kuras es it kā nokoļītu, da nu nahuj man tādu cirku, ja gribu, tad eju un koļiju nejau uz pasūtijumu iešu kkādus random rukšus medīt.

lai nu kā, palagus te var bakstīt daudz, bet, kā jau minēju, ja vajadzēs, tad manu vaigu arī dzīvē redzēsiet, i tad varēsiet savas replikas, meiģināt, vērst uz manīm. protams, iz pieredzes (nē, neesmu nekāds kačoks), parasti visi lielie prātvēderi ir vislielākie klusētāji, a mazums.... ?!

Link to comment
Share on other sites

To cietumu sauca par zilo gulbi..

Skatos mums te viens ir intelegents :D

Tuubij tici man, ir veel lielaks pokuj, vakar nakti sagribejas jautribu un kaut ko atbildeet, vari smirdet talak, lai miers uz zemes un visiem labs praats.

p.s. Un runajot par warn, sen esmu teicis shii te nav dirstuve, bet vieta, kur apmainities dialogiem un jautajumiem, un jebkurs necenzets skarbs lamuvards, tiks sodiits.( ka piem. atpisies pedinj)

Link to comment
Share on other sites

Skatos mums te viens ir intelegents :D

Tuubij tici man, ir veel lielaks pokuj, vakar nakti sagribejas jautribu un kaut ko atbildeet, vari smirdet talak, lai miers uz zemes un visiem labs praats.

p.s. Un runajot par warn, sen esmu teicis shii te nav dirstuve, bet vieta, kur apmainities dialogiem un jautajumiem, un jebkurs necenzets skarbs lamuvards, tiks sodiits.( ka piem. atpisies pedinj)

Jap, kaut kad skatijos mūviju par krievijas cietumiem, tas ir pats stingrākais cietums pasaulē. Uz mūžu notiesātiem, sēž vienieku kamerās un ja pārvietojas, tad tikai četrāpus. Cietumu apsargā ar vilku suņiem, kuri ir sabernāra lielumā, pie sevis pielaiž vienu cilvēku, pārējiem kož bez brīdinājuma ^^

Link to comment
Share on other sites

Man te darbā līdzīgs aitu suns, pagaidām es viņam ziepēju, lai viņš mani laistu klāt, dodu kaulus visādus našķus.

Vienu brīdi jau domāju ka varētu šo noindēt, mazāk problēmu, bet es nevarētu, neesmu tāds :D

Ja es teiktu,ka noskatījos filmu krēslu par tiem vilkačiem utt. Tev ar tādi darbā būtu? :D

Link to comment
Share on other sites

Teddy tevi jau sakoda :) ... Un es piekritu,ka krievija ir nezeligakie cietumi.

P. S. Bencik runajot par kontaktesanos Tev piekritu,bet ne visiem ir zinamas etikas normas.Tu zini,ka te ir daudz jauniesu,kas nesaprot,kas ir subordinacija :)

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...