Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

Man galīgi neguļas. Nevaru saprast, vai tāpēc, ka jātulko ļoti daudz, un es cenšos piespiest sevi būt lietderīgai un tulkot diennakts produktīvākajā laikā, vai vienkārši tāpēc, ka gulēt līdz pusdienlaikam ir foršāk nekā līdz agram rītam.

Link to comment
Share on other sites

Naktis negulēt un pēcāk nogulēt visu pēcpusdienu, pamostoties ar apziņu, nahuj es vispār pamodos, jo var taču gulēt vēl, ir vēl foršāk.

Pēdējās pāris nedēļas nav normāli naktīs sanācis gulēt. Bet pusi dienas pēc tam tā pat novārtos pa dīvānu vai madracī, laižot siekalu. Ritms galīgi izsists.

Edited by DominiX
Link to comment
Share on other sites

''man šķiet, ka esmu iemācījies kontrolēt. vakar mēģināju lidot - nesanāca. bet zin cik forši iedomāties ka esi miami un 2 seksīgas meičas blakus, un tu iekāp savā ferrari un mauc uz 200 km/h, damn thats cool. ja nebūtu šitā topika ganjau nebūtu uzzinājis ka vsp ir iespēja savu sapni kontrolēt.''

Rekur links:

:D

Link to comment
Share on other sites

Viņa mācās arhitektūru kaut kur Rīgā un ir brunete,patreiz dzīvo Ķegumā. Viņai ir zaļas acis. Bet,spēlējot Hemingvejus,parasti nekas netiek atstāts. :(

Ar skolotāju labi gāja, ar vīnu trāpīju 10niekā,norunājām kādas 3 stundas. Un pats interesantākais bija tas,ka es pie viņas gāju nevis uz konsultāciju,bet kā pie sievietes, un tāpat arī izturējos. Tas jau pilnīgi nepārsteidza,runājām par armiju, mīlestību,tas ir,laišanu pa kreisi,izstāstījām viens otram savu biogrāfiju,paraudājām. Viņa kā saimniece salēja man kādas 4 vīna glāzes un pati vienu izdzēra. Aizveda mani vēl mājās ar mašīnu. Tagad domāju vēl kādreiz iegriezties. Nu ļoti garīga būtne. Iesaku jums arī atnākt ciemos pie padzīvojušām skolotājām.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...