Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

Nu nezinu, es borjomi dzeru uz paģirām pārsvarā, un man viņš patiešām garšo un palīdz... Dzert viņu sāku, protams, dēļ reklāmas, bet nekad neesmu nožēlojis, ka viņu esmu pagaršojis un dzeru arī kad sanāk...

Ja tā piedomā, tad tas točna varētu būt tas pats Darida, tas sāļais, iedzert jau var, bet nu vairāk par 5 reizēm padzerties man grītu viņu... Sālsūdens tāds pats, ar ko skalo rīkli, kad angīna ^_^

A no Vichy man garšo citronūdens, tāds patīkams... Parasto nepērku.

Link to comment
Share on other sites

Mans tops ir Mangalis,cena apmierina,garša/gāze ir okz! 2. topa vietā varētu likt Darida(dzērveņu) ! Pārējais viss ir spontānais pirkums,kas ne vienmēr sevi attaisno,bet nu katram savs! Bet Borjomi...1. cena mani fascinē... un ar to arī pietiek ;) !

Esmu Spambots...bet neaizmirstiet pārlikt plkst. par stundu atpakaļ!

Edited by joJO^
Link to comment
Share on other sites

Starp citu, ko jūs dzerat, kad gribās kaut ko vieglu? Man šajos plauktos trūkst pieredzes, šampis, vīns, un ZIP`veidīgie vieglie dzērieni apnikuši, ir kādas oriģinālas idejas, kas garšo... Nesen uzdūros vienam liķierim, kas pēc garšas ir stipri līdzīgs jēgerim, neatceros nosaukumu tikai, bet maksā lēti, ~5Ls, 0,7 pudele...

Link to comment
Share on other sites

Pats kretīniskākais man liekas Borjomi,man ir tāda sajūta,ka daudzi to sūdu pērk tikai tapēc,ka tas ir tjipa labu labais(man subjektīvais viedoklis),Gruzijas brīnums,kurš maksā hvz cik,bet tas tā!

No no no. Borjomi arī ir tās cenas vērtīgs, labāko topā noteikti ir, gāzēti vispār nerulzz, bet ja dzer gāzētu tad dzer Borjomi <c> ārsti.

Šodien uzķēru, ka ja uz savu suni bļauju tad viņš nelec virsū mašīnām, bet kaujinieka pozu gan nezinu, kā neitralizēt.

Link to comment
Share on other sites

Man čoms savu staffu izdresēja tikai intensīvi raujot aiz siksnas, kad leca virsū, bet arī pagāja vairāki mēneši, kamēr saprata, ka nedrīkst lekt virsū braucošām mašīnām...

Manā gadijumā tas neder, kad viņš ir gaisā es viņu rauju atpakaļ, viņš apmet tādu takā saulīti un nekas nemainas, viņš ir ietiepīgs, drošvien suns pēc horoskopa auns.

2gadus vecs, tas vēl ir dresējams?

Link to comment
Share on other sites

No no no. Borjomi arī ir tās cenas vērtīgs, labāko topā noteikti ir, gāzēti vispār nerulzz, bet ja dzer gāzētu tad dzer Borjomi <c> ārsti.

Šodien uzķēru, ka ja uz savu suni bļauju tad viņš nelec virsū mašīnām, bet kaujinieka pozu gan nezinu, kā neitralizēt.

iepis pa kuņģi

  • Downvote 6
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...