Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

Skatos katru dienu pa vienai Twilight filmai, shodien skatishos 3. dalju. Ta filma nav uznjemta pec kaut kaadas gramatas? Kaut kur dzirdets sizhets.

ausainais varkaa iebrauca :thumbsup: apsveicu

i'm so sorry, but i lol'd so hard.

Anyway, mocos ar augstskolas darbiem... :fsckinsad:

Link to comment
Share on other sites

No sākuma sapriecājos, ka nemēģinās man noraut krānu vai pret to asināt nagus (kā gadījās ar iepriekšpēdējo), bet netieku skaidrībā par to kaķa mēli. Runā, ka kaķi ārstē. Tad sanāk, ka pēc Zanes man nedraud impotence un sifilis arī klāt nelips?

Vispār pēc apraksta šķiet, ka Zanei nav vairāk kā 12 gadi.

Link to comment
Share on other sites

:) Pats gign tusā reklamēji, ka virs 12 jau ir sieviete.

Tieši tā, sākot no 12 ir īstā manta jau :D To viņš no manis samācījās :lol: Nu ok, mēs ik pa laikam viens otru pilnveidojam :DD

Cash, sūds, kas tur ko ārstē, ja viss ok, tad neko ārstēt nevajag + ar to kaķa mēli, pamēģini iestāstīt viņai, nah tev īsti nestāv no viņas, es pēdējo reizi ar līdzīgu variantu izgāju uz to, ka esmu pārāk daudz izdzēris, bet tādā normālā situācijā tā skrāpējošā sajūta nevienā galā nav uzbudinoša :D :D

Edited by Nightmares^^
Link to comment
Share on other sites

Hey kāds nezin kādus interesantus plašsaziņas līdzekļu izplatītus maldus, piemēram, pēc VDR pēc zaudēta geima futbolā Vācijā tika izziņots, ka spēle tika uzvarēta (propagandas dēļ) un vacieši svinēja uzvaru ielās. Ok bet vēl kaut kas līdzīgs kādam nav padomā?

Link to comment
Share on other sites

Apsveicu visus ar svetkiem! :thumbsup:

Krizes rezultaataa esmu saacis ekonomeet mazliet elektriibu, tas noziimee, ka pa nakti ejot uz tualeti gaismu nesledzu ieksha, tas atkal noziimee to ka palielinaas iespeeja nomiizt garaam podam, apchuraat kaajas vai poda vaaku. Alternatiivas kuras ienaaca praataa ir vainu pieliekties un megjinat iebazt kranu poda nepieskaroties poda malam vai churaat seezhus (kipa kakaat, bet nekakaat). Kadi vel varianti?

Cik izmaksaa petrolejas lampu uztureeshana?

Arlabunakti, es jau domaas esmu 5dienas vakaraa. :muahaha:

Link to comment
Share on other sites

Man nepatīk tas, ka ārā ceļi ir aplidojuši (vispār jau patīk, bet nav ar ko gāzt) un manas ziemas riepas jau ir nobrauktas uz liso, jo pārāk ātri tika uzliktas :DD Šodien jau paspēju izbaudīt vienu apmali...labi, ka braucu ar autiņu, kuru nav žēl norakstīt.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...