Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

Pipariņš ir spēks! :)

Visa nedēļa vienos kontroldarbos vai slikti uzrakstītu kontroldarbu atpakaļsaņemšanā. Jūtos pavisam sūdīgi. I fiziski, i morāli. Čūla atkal liek par sevi manīt. Vismaz 6diena paies zem pozitīvas nots (cerams). Braukšu uz Pumpuriem svinēt čomam 20 gadus. Teorētiski tad dzert vēl nevarēšu, bet nu skatīsies pēc apstākļiem.. It kā gribu, it kā nē. Tad jau redzēs :) Galvenais, ka ar foršiem cilvēkiem patusēšu.

P.S. Pilnai laimei šodien saņēmu kurvīti :10cm:

Link to comment
Share on other sites

Šodien bija foršs vakars :) No sākuma Vecrīgā sporta bārā, kura nosaukumu neatceros, kopā ar draugu, pāris viņa kursabiedriem un 2 meitenēm noskatījāmies hoķi. Spēle, gan iepriecināt nespēja :/ Pēc spēles vēl nedaudz pasēdējām, paskatījos kā viņi malko savu dzērienus, reizes trīs paskaidroju kāpēc es dzert nevaru līdz mūs izmeta ārā, par līdzi atnestā alkohola dzeršanu. Awww.. Pēc tam atbrauca draugam pazīstama meitene, ar kuru kopā braucām uz Pļavnieku Double Coffe. Pasēdējām, paēdām un, kamēr čoms uz galda bija atrubījies, normāli parunājāmies. Ļoti sakarīga meitene :) Tikko atveda mani mājās un draugu aizveda uz mājām. Kā viņu uzcels un dabūs ārā no mašīnas nezinu :D

Link to comment
Share on other sites

Labs, jaaiet guleet!!! Buus jaaceljas 4:30 no riita! Jaaskataas basis! Atsaakusies kaarteejaa NBA sezona un Biedra komandai pirmaa speele! Pretinieks speeciigas, bet njemams...

Eh.. Kaada nostaljgija uznaakusi, atceroties pavasara play-pffus un neguleetaas naktis...

Link to comment
Share on other sites

Gandrīz visu dienu līja lietus un domājams ka tuvākajā laikā laika apstākļi tikai pasliktināsies. Savi + tam gan ir, iemesls sākt treniņu sezonu zalē, savādāk fiziskais nokrities līdz zemākajam līmenim pēdējā gada laika.

Pārslasot visu šo murgu ko esmu uzrakstijis var nonākt pie secinājuma ka mazliet nesakarīgi izklausās dažās vietās, pie tā laikam atkal vainojams alus.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...