Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

Šodien beidzot es atgājis no Good men alus un cs party :D Vakar bija maza poha :) Pats interesantākais tajā pasākumā bija kad ieradās Huseins un iepazinās ar mani :D Stādoties priekšā kā huseins. ČALĪTIS TIKAI PĒC Kādas pusstundas atjēdzās ka mēs 10gadus nomācijāmies vienā klasē :superlol: Vinš gan to centās ataisnot ar alkahola daudzumu organismā XD Samērā ātri visi arī atlūza, mēs ar GooD Menu palikām nomodā līdz kādiem 6 no rīta, īsti neatceros, tā vismaz viņš teica

Link to comment
Share on other sites

:D Vakar bija maza poha :) Pats interesantākais tajā pasākumā bija kad ieradās Huseins un iepazinās ar mani :D Stādoties priekšā kā huseins. ČALĪTIS TIKAI PĒC Kādas pusstundas atjēdzās ka mēs 10gadus nomācijāmies vienā klasē :superlol: Vinš gan to centās ataisnot ar alkahola daudzumu organismā XD Samērā ātri visi arī atlūza, mēs ar GooD Menu palikām nomodā līdz kādiem 6 no rīta, īsti neatceros, tā vismaz viņš teica

Nu tu jau vari salidzinat ka 4:30 esmu raxtijis pieteikumu,par kur umes pec tam vnk reecaam :D :D Un pec tam gajam talak spelet :) Remember tagad ? :) Jaa vakar poha un ahuuna apetite visu dienu bija :) Shodien jau jutos okej! :)

Link to comment
Share on other sites

Vakar ar 2 chaljiem pie pogisha bik iedzeram [ liimenis ] :DD bet nu bija ok... Tie aizgaja pa majam un es aizpirdu pie viena chaliisha. Protams man jau bija labi aizgaju uz veici pakjeru vel. Nu piekodos ta ka iisti neko neatceros... Nakts vidu pamostos baljaa slikti palika :D Aizeju padzeros udeni o viss ok... Pirms kadam 30 min tik majas atnacu. Kr4 normali... Tagad pretiiga poha riebjas :[

Link to comment
Share on other sites

:D austinjas arii iesparda :) Shodien kaut kaa jutos neizgulejies pec dirsas :) Vakrk pratigi 4alinjus aizdzeru,bet nekada efekta,vienigi shorit kaut kads suda defekts!vakaraa laika CS`ku bus japakapaa,jo sports arii nebuus!

forshi arii ir, ka mans dakjis sleedzas araa kad grib un neljaujaas lia iesleedz :D

laikam nevar pavilkt csu un mircu kopaa

Link to comment
Share on other sites

Šodien ilgi domāju un sapratu ka gribās iemācīties darboties ar PS2, bet takā rezultāti nau īpaši labi, tad laikam jāmauc CSS. Vakar visu nakti atrukāju harryu poteru un izgaju līdz 85%, bet takā notika tehniska problēma nācas pārinstelēt un seifu aizmirsu nokopēt. :)

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...