Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

Ar earphones tiešām viss ir bēdīgi. Ja būtu iTruba, ņemtu Apple pēdējo modeli. Nav tā labākā skaņa, toties ērti. In-eariem Comply putu uzgaļi ir way to go, bet lauž sūtīt pa 25EUR. Savādāk man kaut kādas kreisās ausis (tās, kuras dieviņš devis) un ne sūda in-eari neturās iekšā. Jā, esmu skatījies kā viņas pareizi ievietot.

Link to comment
Share on other sites

Man ir peerkons nait, kas tur ar tiikliem tev nepatika? Perkonaa ir viss included cik gribi sms, zvani uz lmt,tele2, ltc par briivu, nets vienigi 3gb + 1,4eur par katriem nakamajiem 500mb. Bet nu var maksat 15 eur un bus viss bez ierobezojumiem :D vakar kak raz piesledzu perkonu, kaa arii chalis teica, ka no maija 4g bitei bus visiem klientiem un zona busot ahujennaaa, jo tornjus izlema neizkaisit pa Latviju, bet noseet riigu taa, lai zona ir speciga visur un tad tipa automatiski talak pa lv izvietos. pakeru arii blaaasteri, nu normala truba, nav gan gorilla glass, bet uzliku pleevi, tad le s cik ilgi izvilks :D

Link to comment
Share on other sites

Nu pašlaik man ir tas pats, kas pērkons, tikai pilnīgi visi LV tīkli bez maksas (Brīvībai skidons kkādi 40%) un Internetam atlaide kkādi 30%, vidēji tie paši 12E mēnesī sanāk, tikai nav jāķer kreņķis, ja sanāk zvanīt uz kaut kādiem picas balticom operatoriem n shit. Pie Bites būtu vairāk interneta, bet man uz doto brīdi 3Gb vēl ir stipri par daudz.

Link to comment
Share on other sites

Skaties, ka pēc kāda laiciņa to "atlaidi" neatceļ. :D

Ir kur samsungam s6 macinus/bumperus nopirkt pie mums uz vietas? Atri uzmetot aci i-veikalos, neko neatradu. Ja ne, tad jasuta no ebay.

Man ir šādi dažādās krāsās. Lielāka izvēle gan ir priekš S6 Edge. +vēl šie SAMSUNG EF-CG920PBEGWW.

Edited by atkars
Link to comment
Share on other sites

kam ir numurs no kada cita iznemot tele2,bite,lmt vai ltc, es nezinu nevienu :D mana uztveree, taa noteikti nav nekada zinja prioritate pec kaa izveleties operatoru. LMT pasham bija, bet nu parekjinaju ciparus, nesaprotu kada velna pec ir japarmaksaa, ja bite piedava izdevigak + apkalposhana ir daudz tiikamaaka. LMT kaut kadi jefinji iesedusies, sanjem cieto un uz visu pohuj, varbut man vnk neveicas.

Link to comment
Share on other sites

LMT pasham bija, bet nu parekjinaju ciparus, nesaprotu kada velna pec ir japarmaksaa, ja bite piedava izdevigak + apkalposhana ir daudz tiikamaaka. LMT kaut kadi jefinji iesedusies, sanjem cieto un uz visu pohuj, varbut man vnk neveicas.

Chau, Epix! :)

Zini, es stradaju uz augstsprieguma linijam un visbiezak sanak stradat pa visadam chuhnam, meziem, purviem- visur tur kur iet augstsprieguma linijas- tatad vairak nost no cilveku acim! Un man vairakus gadus bija bite, ko es varu pateikt, zona bitei ir tikai pilsetas un uz lielceliem, kad es sezot purva pat nevareju iszinu aizsutit, man blakus sezh dzheki ar LMT, kuri jutube skatas video ar 4G! Tad nu es ari pargaju pie daudz dargaka LMT. Tagad viss ir lieliski, zona, patiesam, 98% ir visur.

P.s ari pazistams dzheks strada LMT, jautaju vinam ko pie viniem ir dargi, bet bite tik superigi leti(es pats tagad ar visiem internetiem utt., maksaju 3x vairak ka agrak bite) vins atbildeja, ka bitei ir liela aizmugure arzemes, tadel varot stumt parejos ara no tirgus, turot minimali virs pasizmaksas.

Link to comment
Share on other sites

Jūs taču zinat ka "īpašais speciāl piedāvājums, kas sagatavots izpētot visas jūsu velmes un gribuļus" ir vienkārši mārketinga triks? Tās visas atlaides ir vienkārši bullshits, kuru tev tāpat piedāvās, ja iztērēsi 10 minūtes sava laika stāstot cik liels žīds esi un ka tev liekas, ka konkurentiem ir labāks piedāvājums.

Tas ir gan ar visiem operātoriem, internetiem, televīzijām un visu pārējo sviestu. Realitātē viņiem tak poh kur tu zvani, cik tu runā atšķirība ir tā cik no tevis var noslaukt. Pa lielam tas ir ar pilnīgi visiem pakalpojumiem.

Vislabākais piemērs laikam būtu Lattelecom - cik no jums maksā "pilno cenu" par pakalpojumu?

Link to comment
Share on other sites

Did you just call me stupid?

izskatās ka jā.

shēma vienkārša "speciālais piedāvājums" uz diviem gadiem, kad beidzas aiziet "standarta cenas" samaksā mēnesi vai uzreiz zvani un saki, ka gribi atteikt. Godīgi sakot pat nav jāzvana, piesaki līguma laušanu viņi paši piezvanīs un nolaidīs cenu.

Man šobrīd ir 20gb nets + tv, standarta cena ~38 eiro, es maksāju 18. Senči par drusku letāku komplektu maksā 22. Ja lielas nāsis, tad mierīgi var nosist cenu.

Internets 3 + TV 36,89. Ā, jā es vēl dirsu viņiem, par to ka man optisko nevar piedāvāt Valmieras centrā.

Iepriekš Lattelecom "jaunajiem klientiem" piedāvāja arī kaut kādas tās atlaižu pakas, senči zvanija un prasīja huļiš lojāliem klientiem nav a jaunajiem ir?

P.S. bor1ng 50% no ietaupītās summas pirmajā mēnesi alus veidā pārskaiti man!

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...