Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

es vispar nesaprotu, ko jus te diskutejat, viens trollis iemeta tadu pastulbaku twiitu, pec tam tas pats(viticamak) individs no cita profila turpina jus chakaret. Pie tam, izlasot to pirmo brown postu par kakju slicinashanu, man bija sajuta, ka tas viss bija domats ''...'', ka diena izdevusies utt. Tur jabut debilam, lai izbauditu to, ka citam atnem dzivibu(negeris un parejie krasainie neskaitas).

tos kakjus slicinaja, slicina un sliicinas un nav jusu varaa to apstadinat. Tas protams nav nekas tads ar ko lepoties.

p.s. pats pirms gada no random musara panemu siiku runci Agenskalna =]

boring, reko es tev atradu awecid_zps1aa9097f.gif

:D

Edited by Epix
Link to comment
Share on other sites

Biju aizbraucis uz branču mc2 - iesaku, ja garšo jūras veltes.

Nebiju zinājis, ka tur ir Gastronome arī... kā arī rakņājoties parēcu par rīvības ielas gastronomes testa ēdienkarti :D 6 course, not enough...

Link to comment
Share on other sites

Spēļu industrijas karaļi satiekas vienā vietā, lai parādītu turpmāk gaidāmos izstrādājumus - spēles, tehniku u.c tamlīdzīgas lietas. Pārsvarā jau tikai spēles.

Vienkārši, skaties te, un priecājies par rādītajiem brīnumiem.

Link to comment
Share on other sites

EA konference ir kartupelis. Visu laiku viens un tas pats. (BF:HARDLINE) Skatoties vien jau tā spēle apnika, rezultātā nemaz nav vēlme viņu testēt. #E3

Ja kāds vēl skatās, tad kādi jūsu iespaidi par microsoft konferenci? :)

Link to comment
Share on other sites

Es Microsoft palaidu garām, EA nelikās nekas īpašs.

HARDLINE jau uzspēlēju, bet tā kā Battlefield vairs neaizrauj, pēc 3 atmetu viņam ar roku, līdz ar to pēc 15 minūšu spēlēšanas man nav īsti ko komentēt, jo 4 neesmu spēlējis. Katrā gadījumā nelikās nekas īpašs.

Sagaidīšu Ubisoft, rīt darbā čekošu Sony.

EDIT: The Division vienkārši pēc filmas izskatījās, nice.

EDIT 2x: UBISOFTs BOMBA! :)

Edited by *jancis38*
Link to comment
Share on other sites

Kāds laikam ir drosmes dziru sadzēries :superlol:

Džemis līzingā - spēcīgi. Nesen palīdzēju aizvest kaudzi drēbju uz sarkano krustu - pameklē tur, nevajadzēs krītā ņemt.

kādu drosmi? tu jau uz katru manu postu kaut kādu huiņu raksti, umņiks bļa

Link to comment
Share on other sites

Savaa laikaa speleju strateegijas bija red alert, age of empires, lord of the rings no interesantakamajaam :)

Tagad no jaunaajaam nezinu, pedejaa laikaa speles liekas so bored :D Vai tas deelj vecuma un laika truukuma deelj :)

Link to comment
Share on other sites

Būtu forši, ja varētu pārtaisīt pirmo Red Alert uz pc. Kā arī, neaizmirstiet par Stronghold Crusader, Company of Heroes un The Settlers. Protams, ir jau dažāda veida stratēģiskās spēles, bet mēs jau nezinām, kuras tieši viņam interesē. :) Ieteiktu pamēģināt arī Banished, ja interesē survival stratēģijas. ;)

Forši, ka vispār taisīs GTA 5 uz pc, jo gaidīju sekojošu scenāriju - uztaisīs tikai uz ps4 un xone, atstājot pc bešā.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...