Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

Dibenā, tik milzīgs pālis nav sen bijis. Dzēru kaut kādu degošo lambordžīnī vai kaut ko tādu. Nu vāks... Vakar vakarā pamostos - bļe, es tak joprojām pāālī :D Nezinu un neatceros cik daudz es izdzēru, bet no bankas kartes 120 lati izčabēja... Tikai šodien poxu sāku izjust, brālis minerālis pa rokai turās. Traki, traki, ar visiem sadzert tak nav iespējams, manas aknas to neizturēs :D Vēl vesela nedēļa plostošanas un trakošanas un tad jābrauc britu pubus ārdīt āra :D

Link to comment
Share on other sites

Dibenā, tik milzīgs pālis nav sen bijis. Dzēru kaut kādu degošo lambordžīnī vai kaut ko tādu. Nu vāks... Vakar vakarā pamostos - bļe, es tak joprojām pāālī :D Nezinu un neatceros cik daudz es izdzēru, bet no bankas kartes 120 lati izčabēja... Tikai šodien poxu sāku izjust, brālis minerālis pa rokai turās. Traki, traki, ar visiem sadzert tak nav iespējams, manas aknas to neizturēs :D Vēl vesela nedēļa plostošanas un trakošanas un tad jābrauc britu pubus ārdīt āra :D

120 LS? ARE U FUCKING KIDDIN ME? Kā var nodzert 120 LS, OMFG :D

Link to comment
Share on other sites

120 LS? ARE U FUCKING KIDDIN ME? Kā var nodzert 120 LS, OMFG :D

Paaicini mani kādreiz, paņem līdz 120Ls un es parādīšu, kā viņus izčurāt ;)

BTW, super sajūta, vakar nekas nav lietots, svaiga galva un tā...

Mašīnīte gandrīz jau savesta kārtībā, vēl tikai aķis jānomaina, par to jau būs parūpējies dominix un rīt no rīta puses jau būs jauns.

DETA ir no labākajiem aķiem, vai domis man dirš? :D 800ah un aks tur vēl...

Link to comment
Share on other sites

80 aH - 80 ampērstundas :D Tavam 2.5 dīzelim lielāks neprasās un DETA pēc price/performance ir labākie. Ziemas laikā lecinās tavu kasti kā pulkstens :)

120 lati vēl nav traki. Pats trakākais dzerstiņš beidzās ar - visu algu 8 stundās. Tā neizsakāmā bada sajūta, dzīvojot uz roltoniem un tupot mājās, skaitot kapeikas - priceless! Vismaz naudu kaut cik skaitīt iemācījos un ņēmu līdzi tik, cik nebija žēl notriekt. Šoreiz karte gāja pa gaisiem, labi, ka visu vēl nenoķērnāju.

Link to comment
Share on other sites

Jūs esat briesmīgi alcoholiķi. Es gan aizgāju čučēt ap 4, 7os jau cēlos uz mēģi, tagad atbraucu uzkost un utaisīt zupu, kā arī nošaut dažus nažus + izdzert vienu Warsteiner, un tad uz 18 apakaļ uz centru darba - detaļu darīšanās ^^,

Kāds no rīdziniekiem uz to laiku nebūs centrā/negrib palīdzēt uzstiept 30kg?

Edit: Palīdzība atrasta.

Edited by aphrodYte
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...