Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

Ja nu kādu interesē, šo trešdien (12-12-12) Andrejsalā, Enkuru namā notiks atvērto durvju dienas. Ja kāds nezina - tur miitinās dažādi jaunie un ne tik jaunie uzņēmēji, kas nodarbojas ar visu ko. Tāpēc varēs izbradāt enkuru namu, iet iekšā daudzos kabinetos un piekasīties ar jautājumiem par to, ko un kāpēc viņi dara, kā arī varbūt kaut ko nopirkt. Tad tur visādas chick fight piparkūku cīņas un tamlīdzīgas herņas.

Link to comment
Share on other sites

Kādam nav paziņa, kam ir saistība ar tūrisma pakalpojumiem, tādiem kā autobusu nomu?

Man ļoti vajadzētu zināt, kādas ir izmaksas autobusa nomai uz 10 dienām + 2šoferi (uz maiņām jābrauc) šādā maršrutā :

Barselona - Monserata - Figerasa - Perpiņāna - Karkasone - Nima - Aviņona - Mustjēsentmarī - Verdonas aiza - Kannas - Nica - St. Paula - Monako - Nica

Link to comment
Share on other sites

Ne tikai apraksts, bet arī jāveic aprēķini, jāzīmē maršruts kartē, jāveic pilns apraksts no kuras šoses uz kuru tiek braukts, pieturpunktu meklēšana, uzpildes staciju iekļaušana, naktsmītnes ar visu aprakstu un cenām, objektu apraksti un sadalījumi pa dienām, maksas ceļu iekļaušana, ceļo nodokļi, apdrošināšanas, gidu pakalpojumi, papildus pakalpojumi utt. Vesela opera, kuru izdomāju atlikt uz rītdienu, jo šovakar es diez vai saņemšu atbildes uz jautājumiem, ar kuriem netieku skaidrs, - vai es varētu ~40cilvēkus ar vienu avioreisu nogādāt no Rīgas uz Barselonu un no Nicas atpakaļ uz Rīgu un otrs jautājums, vai es varētu dabūt autobusu Barselonā, kas vadātu tur tās 10dienas, un ja var, tad kur un kā, lai es zinātu izmaksas šitam sūdainajam plānam :DD

Link to comment
Share on other sites

Cik neinteresanti. Vienreiz aizbrauc mums līdzi uz ikgadējo car-tripu uz kādu Horvātiju, un būs Tev viss saraksts ar nodokļiem , ar tankiem, ar neieplānotām situācijām/izdevumiem u.tml. {:

Dominik, jā, man arī labpatiktos kāds kār-tripiņš. Patiesībā tagad man derētu pat vienkāršs tripiņš ar pa-ceļam-pamācīties-driftot uz kādu kalnu, izslēpoties/izsnovoties un tad kādu kārtīgu pirtiņu ar alutiņu ^^, ņnnnaarrrrrrr.

Link to comment
Share on other sites

RWD ftw? :D Mēs 2. golfu nokāvām uz grantenes, slidinot līkumos. Dikti forša sajūta varētu būt, kad roķene paliek rokās un tevi sāk mētāt kūleņos :P Čoms 2 kūleņos izgrieza kuplā kupenā, no kuras nācās viņu rakt ārā. A šis tik ņirgājās par mums. Tik pārmīzies es pēdējo reizi biju, kad savu ķirsīti grāvī iešķūrēju. Es tā pa prātīgo uz maziem ātrumiņiem slidinājos, a šis āpsis uz taisna ceļa 2 kūleņus iemuģījās paņemt... Visi prieki ar to arī beidzās, golfu aizvilkām uz garāžu, vai pat varētu teikt - to, kas no viņa palika pāri ://

Link to comment
Share on other sites

Vajag uzmontēt ziemenes, tad tādi brīnumi nenotiks, kā arī noteikti tā mašīna nebija izgājusi tehnisko apskati.

No shit, brah?? Tāpēc jau to sauc par "nokaušanu" !? Piedod, sarkazms laikam nav tava stiprā puse. Jā, tā mašīna turējās kopā uz bizona līmes un riepas bija cauras, braucām uz diskiem vien...

Link to comment
Share on other sites

Šorīt stundu braucu no Purvciema līdz centram, jebatj. Kā arī divas reizes gandrīz norakos. Ā, un vēl sasniedzu jaunu rekordu patēriņu ziņā. Tie kas seko man twitterī var iemest bildi.

Tev vispār tie numuri ir uz rokām vai arī tikai kārtējo reizi gaisu jauc? Tikko vēl AA-60 mēģināji tirgot.

Daunis nahuj. Brīvs.

Tom, ne AA-60 Bet AA-20 ;)

http://failiem.lv/viewer.php?i=rcmjovw&n=Profila_bildes_26.jpg

Link to comment
Share on other sites

Man te cilvēki ir nopietni ieinteresēti pa 400 ls paņemt, ja kas, tad dod ziņu.

Ja kādreiz kādam uz galvas uzkrīt XY-29 vai XX-29, tad var man padot ziņu.

Apskatīju, ka numurs tiešām stāv uz 2001. gada Vectras no Valkas. Tā, ka domāju, ka čalis nemelo un vari mēģināt runāt pirkti no viņa to numuru.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...