Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

vakar grīziņā mētāju bumbu un tur ozols ar kaut kādiem vēl reperiem klipu filmēja :D

tas ozols tāds mazs knariņš vien ir

gateris ir normāls diez gan viņam tās dziesmas vismaz aiziet tautā

Tu biji tas, kas aizmeta bumbu pāri žogam un mašīna pārlaida pāri?

Link to comment
Share on other sites

Guest Teletuubijs

nu tapat vien jau neaiztiek, bet ja tur plaataas baigi...slikts iznakums. Pagajusaja gada vienu krievu tur normali nostaigaja, neko jau nekasijas, bet ar savejiem skalji diskutejot palaida muti par latviesiem :D katra zinjaa vietejiem ar attieksmi viss kartiba.

Link to comment
Share on other sites

Lapmežciema iedzīvotāji ir nenormāli forši. Cik ir sanācis runāt un tusēt ar viņiem, tad skaidrā daudzi ir miera mikas. Kad sadzerās, tad širmis krīt ciet. Radās arī tāda sajūta, ka katrs otrais no Lapmežciema trenējas boksā. Vai nu sakritība tajā kompānijā vai arī es nezinu...

boksaa tas ir seeta, berniba tur pavadita, nevienu pasu nezinu, kas butu trenejies, nu varbut kauguros kads pastaigajis uz treniniem, bet taa..tur nav kur vienkarsi. Varbut vini tevi chakareja :D

Link to comment
Share on other sites

steamtrades.com?

Cits nav? Es nevaru reģistrēties... Tipa pārāk maz naudas uz steam esmu izmetis... Bet nu, 6 centi vai kas tie tādi pietrūkst...

Error: We require all registered users to have at least $100.00 worth of games associated with their Steam account. This is to prevent users from creating multiple Steam accounts for use on this site. Currently your account is valued at $99.94. If you believe this was an error, please contact us.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...