Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

Sajūtas pēc 20 minūšu garas skaidrošanās ar Latvenergo telefona līnijas dūdiņu:

Nopietni, garīgā atpalicība ir obligāta, lai tur strādātu?

Ja ir šaizes ar Lattelecom, tad vajag bakstīt Twitterī vai forumā, es šitā ziemā izcīnījos, jo nevarēju Xbox Live piekonektēties.

Ar LTC neiet, ar mobilo netu iet, vienīgā LTC supporta atbilde bija, ka līnijai viss čotka un lai es lohs eju dirst, Xboxam nevar pierubīt mobilo netu.

Tajā pašā laikā čalis, kas dzīvojas pa forumu ātri vien atrada problēmu un nepagāja ne trīs mēneši kad viss sāka strādāt kā vajag.

Link to comment
Share on other sites

Guest Teletuubijs

neiet runa par bildēm, iet runa par to ka brauc augumā citiem ne pa ķeksi, pats būdams ~kājslauķa līmenī

pīs aut

un to saka čigānpuika, rofl

jā, runa neiet par bildēm, bet tu viņas te bāz meklējot atmakskas kaut kādos random uzbraucienos xD

a ko darīt, ja čigāniem tāda dzīve?

Edited by Teletuubijs
Link to comment
Share on other sites

un to saka čigānpuika, rofl

jā, runa neiet par bildēm, bet tu viņas te bāz meklējot atmakskas kaut kādos random uzbraucienos xD

a ko darīt, ja čigāniem tāda dzīve?

es joprojam neredzu sakaru ar chiganiem, veci :D kads sakars? :D bet turpini, u r funny

Link to comment
Share on other sites

Guest Teletuubijs

es joprojam neredzu sakaru ar chiganiem, veci :D kads sakars? :D bet turpini, u r funny

netēlo tizleni un esi tik pat pretīgs morālais kroplis kā pick`ā :>

Link to comment
Share on other sites

Man te teica, ka tu uz solāriju taisies iet, tāpēc tu negribēji nākt.

bet te čaļi taisās uz jūrmalu pārvākties, es palikšu. Man nepatīk divdienieki

Edited by AmE
Link to comment
Share on other sites

Vispirms sabijos, jo likās, ka būs vien jāiet uz veici pēc aliņa. Pēc tam atcerējos, ka ir taču 3 aliņu rezervīte. Pēc tam sabijos, jo zagašņiks tukšs un izslaucīts. Pēc tam sapriecājos, jo tomēr vienu aliņu atradu. Tad paliku domīgs, jo KAS PIE VELNIEM IR IZDZĒRIS MANUS ALIŅUS!?!?!?!?!??!

Link to comment
Share on other sites

Jūs esat nenormāli lol. Jūs toč bez vazelīna dupsē tur :D

ps. varētu piekāpt paskatīties, bet man poha vēl joprojām nogalina. Un man nav ne jausmas kur ir epix

Edited by AmE
Link to comment
Share on other sites

Pagājušo 7dien man bija mācība,ka nedrīxt dzert 6dienā,ja tev 7dien jarukā,blēē bet vakar ejot pie Larina tak nevareja nedzert :DD COYOTY FFLAAAAAAAAAYYYYYYYYY... Diena izmociiita, tagad paeests,bet slinkums iet uz bodi pec aleena, aaa nu jau vairak arii nemaz nepaspeeshu, nekas jārūda raksturs :) Diena bez alus tomēr :) Es atkal turu, mans organisms vnk bija zaudejis skillu, kad bija periods kad daudz nevareeja iedzert ,atri jau dolbija :)

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...