Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

Kaut kad sen es nopirku lielisku rūtainu kreklu bez kruta brenda (jā,jā, man patīk vīriešu kreklus nēsāt no rītiem) ,pa ļoti smukām naudiņām, bet es nu nekādi nevaru atcerēties, kur tas bija. Zinu tikai, ka kaut kāds veikals spices pirmajā stāvā. Tur tāds neko diži plašs veikals nebija, ja pareizi atceros, un tie krekli bija uz pakaramajiem sakārti pie labās/kreisās sienas veikalam. Es gan nez ,vai tas ko līdzēs, bet oh well. Krekls vēl aizivien kalpo ļoti labi ^^,

Edited by aphrodYte
Link to comment
Share on other sites

:DDDD aizej vēl papis kapeikas angļu tirgos, a ja ne sūda nerubī - nahuj tu dirs? redzēji 1 manu bildi kur sakars ar čigānu = 0, tagad centies kompensēt savu žurkas ebalniku? :) kamēr tu tur noliktavā vergo, nu nebīdi sūdu par tiem, kas normāli dzīvo ! ļoti ceru, ka reiz tu sapratīsi, ka tu esi pilnīgs atmars un kādreiz centīsies to labot! bet nu.. kāda iespēja. tādi pajoli kā tu pasaulē arī ir vajadzīgi !

20071217204787d80ab836_20148.jpg

^ iepazīstaties, teletuubijs, kas vienmer piekasisies pie katra cilveka izskata ipasibam!

Edited by rhrds
Link to comment
Share on other sites

Guest Teletuubijs

te bija sūdc

huh, es jau domāju, kur ir pazudusi mana 4 gadus vecā random bilde, te viņa ir, paldies, čigānpuika :>

Link to comment
Share on other sites

Guest Teletuubijs

domā citās bildēs izskaties savādāk? :D nu tu dod!

iemet vel kko, es esmu pārliecināts, ka tev ir vesela kolekcija.

ak es - čigānu mīlulis xD

Link to comment
Share on other sites

Pirmkārt, lol.

Otrkārt, pusdzīvais ar izsmēķi diezgan lieli pimpji. No olimpika vispār neizlīda.

Treškārt, ceru, ka epix ir dzīvs. Nokāvi mani točna.

sooriii, mes jau gajam, bet pats redzeji, ka ums pie galda iet :D

tomer bija jasasit atpakal pakastais :D vakar sanaca labi minusi :D

Link to comment
Share on other sites

Tos abus klaunus nevar pakārt vai vismaz nonahrenizēt uz kādu laiku? Par bildēm smieties gaming forumā ir diezgan ok fail. Ķipa te ahūnais skaistumkonkurss.

neiet runa par bildēm, iet runa par to ka brauc augumā citiem ne pa ķeksi, pats būdams ~kājslauķa līmenī

pīs aut

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...