Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

pipec, aizbraucām 160 km līdz jēkapils hesītim pierijāmies riktīgi... Pēctam aizgāju uz ballīti un idzēru 5 aliņus, bet nebija efekta, padzēŗam vēl samagonu bet tikai trīs mutes, jo atvestais bija hiuņa... Tadēļ devos majās pagulēt, rītu vēl daudz darbaa... Faak. =]

Link to comment
Share on other sites

Skatos, ka ātrums šeit daudziem patīk. Man vēl tagad stāv divas piemiņas lapiņas no pēdējā izbrauciena uz Jelgavu - katra pa 60ls no fotoradariem. Lai man pēdējā laikā galīgi neveicas - arī šodien. Vakarā izdomāju, ka gribu iedzert alu un braucu uz veikalu. Okey, izbraucu un sāku spiest grīdā, bet te bļin...pie kādiem 60km/h uz ceļa priekšā izlec sīkais...nu ko ātri pa bremzēm un stūri un otru malu. mašīnu sameta un ar aizmugurējo riteni trāpīju uz apmales. riepa nolauzta un visa hadene izārdīta. da nu, tāds besis....tagad tik mājās tiku. Vismaz viens prieciņš - alus garšīgs.

Link to comment
Share on other sites

: D Neveicas gan. Mani laikam tik vienreiz nobildēja fotoradars, bet nez, kaut kā jau vairāk kā nedēļu nenāk nekādas vēstulītes. Nepamanīju, aizrāvos ar "ātri paspēt uz darbu" un aizmirsu, ka vienā gabalā, braucot virzienā no lidostas uz Rīgu, tur pie Spices ir 50. Es tik laimīga visus ātri apbraucu pa 2. joslu, un pēkšņi pamanīju, ka radars bildē : D

Bet vispār man sāk nedaudz kaitināt tas, ka 1. 3 benzīna patēriņš ir ļoti līdzīgs, piemēram, 1.8 benzīna patēriņam, bet uzrāviens un ātrums pavisam cits.

Link to comment
Share on other sites

Papriecāties jau drīkst taču!Vismaz pagaidām.

*Jau no kādiem plkst. 7:00 tulkoju steidzamo līgumu, ko vajag pēc 15min sūtīt jau prom (līguma tulkojums ir ZviZDEC ilgs ar visiem terminiem), un nedaudz stresoju, bet tik un tā ir patīkami, ļoti patīkami atskārst kārtējo reizi, ka indīd patīk man tulkot ^^,*

(Ar hintu: ja kādam kādreiz vajag - esmu lv-rus tulce abos valodu virzienos.)

Edited by aphrodYte
Link to comment
Share on other sites

Man arī besī, ka 3.2 benzīna patēriņš ir līdzīgs 5.0 benzīna patēriņam...

Tev bmw or what? Ja vēlies ietaupīt tak uzliec gāzi mašīnai 5 ls apmēram uz 100 km. ;) Tikai vienīgais ka dārga paša ierīce...

Šodien biju izdzīt tehnisko audi, izgāju bez problēmam tikai stāvbremzes nebija vienādi noregulēta kreisā riepai 0.90 bet labai 1.90 :D Vēl no motora tur mazliet eļļas noplūde, bet tā tur tek minimāli... ^_^

Link to comment
Share on other sites

Man vispār derētu steidzīgi salabot savu mašīnīti - starteris galīgi plīst (bieži nesanāk piestartēt un nākas benzīntankos lūgt čaļiem, lai iestumj, lol), un arī centrālā atslēga noplīsusi vadītāja pusē + stāvbremzes errors vislaik deg ekrānā, cipa tā būtu uzrauta. Ghh >.< Forši būtu ,ja tas viss izmaksātu maz : D Bet sāku domāt, ka lētāk ir nopirkt jaunu lietotu mašīnīti :D

Link to comment
Share on other sites

Tom. jau neviena bridi nav teicis, ka grib ietaupit :D

Bet nu jabut fanaatam, lai 3.2 neliktu gaazi, tas nekas, ka ar atlauties, bet parasti man tamlidzigus rekinus ieraugot raudiens naaktu(nee man nav 3.2 penciins, skauz).

Edited by Epix
Link to comment
Share on other sites

Pašam mašīnā stāv pioneer mvh-1400ub, neko sliktu nevaru teikt, atbalsta ipodu/iphonu, aux un man par pārējo arī +/- vienalga.

edit: tiem, kas te mērās ar patēriņiem 1.9tdi 5l/100km 60%lauki40% pilsēta, bet nu tie, kas normāli brauc arī visi 4.5 var dabūt.

Edited by Zorg`s
Link to comment
Share on other sites

ja vnk magnetola - un mašīnā nav pilns ar olām + subis arī nav - parastais Pionieris ar USB is pilnīgi ok.

Man ir doma nopirkt sākumā magnetolu, tad nomainīt orginālas tumbas priekšā uz pionieriem un aizmugurē pie loga izgriezt caurumus un iebāst elipses... Subi netaisos bāst, bet pastiprinātājs noteikti būs japērk.

Link to comment
Share on other sites

Izvilku no Zafiras ārā maģi, un samainīju pret savējo oriģinālo Blaupunktu. Tagad Zafirai maģim prasa kodu. Kādam nav programmiņa Blaupunkt e 300 maģu atkodēšanai? Ford maģiem progas man ir, bet šitiem Opeļu Blaupunktiem gan ne.

78580600.jpg

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...