Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

Starp citu, ko tāda sieviete kā tu meklē šajā forumā? Ja bilde ir īstā, tad taču tu neesi neglīta :D Nē nu neapvainojies, mani tiešām interesē :D

Tom., ja viņš teica, ka viņam patīk spalvainas mātītes un mazgadīgas padauzas, un, ka viņš gribētu strīķēt savas priekšnieces priekšā, tad tas nav nekas jauns :D

Edited by Nightmares^^
Link to comment
Share on other sites

: D c`moon. Esmu CSeris. Aizrautīga maita, kurai patīk spēlēt CS un komunicēt ar vīriešu dzimtes pārstāvjiem in the main. (Vienkārši ar siev. dzimtes pārstāvēm maz kopīgu interešu.)

Bet ok, ja mani te par SIEVIETI uzskata, jājautā, vai tiešām izklausos TIK veca :D

Edited by aphrodYte
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kaut kur 100 km nedēļā tikai pa centru ;) Ok, atzīstos - es braucu ātrāk kā vidējais braucējs. Teddy ir liecienieks. Bet 70 km/h ir average ātrums Rīgas ielās - par to neviens nepārliecinās.

Ok, dārgais, pabraukājam ar Tevi kādreiz, es vidēji braucu uz 60 pa centra ielām, paskatīsimies, vai es pārsvarā braukšu pa pirmo vai otro joslu (;

Link to comment
Share on other sites

Kaut kur 100 km nedēļā tikai pa centru ;) Ok, atzīstos - es braucu ātrāk kā vidējais braucējs. Teddy ir liecienieks. Bet 70 km/h ir average ātrums Rīgas ielās - par to neviens nepārliecinās.

cash, gaidu bildes uz PM savādāk pastāstīšu Tavas atklāsmes tad, kad mēs ar Teddy piebraucām pie Tevis :D

Lācīts domā, ka es vispār esmu atsaldēts braucējs :D Nu lab, kādreiz moš k-ko neievēroju :D :D

Link to comment
Share on other sites

Kāda huj starpība mērīties cik kurš ātri brauc? :D Es arī nebraucu uz 50 un 90 kur vajag, tas cik ļoti katrs pārsniedz likumu jau vairs nav nozīmīgi :D Ja visi brauktu pēc noteikumiem es jau sen būtu kādu ceļa vidū nodūris :D

Ok, man ir pārāk daudz kafija asinīs un šokolāde, es vairs nekontrolēju savas emocijas.

Link to comment
Share on other sites

Lāčplēša ielas gals, kur pie dzelzceļa, apmēram 90tie numuri, Salu tilts, Cēres iela, Zemitānu tilta beigas/Čaka ielas sākums, Krastene... Mūkusalas iela netālu no rotācijas apļa..

Un tā es varētu turpināt mūžu mužos. And, as well, mīļā Ulmaņa gatve.

Link to comment
Share on other sites

Zemitānu tilta beigas/Čaka ielas sākums

Un tā es varētu turpināt mūžu mužos. And, as well, mīļā Ulmaņa gatve.

Šitie man patīk. man gan sanāca runāšana ar tiem, kas otrā galā sēž, tb purvciema pusē pie hesīša.. noķēra gan mani pērnavas/brīvības stūrī :D

Link to comment
Share on other sites

man pohuj man rolleris uz 60 iet, pa pilsētu tikuntā ātrāks kā jūs esmu :D

Šodien atklāju mopēdu sezonu, notriecu pirmo motorolleristu. :pizdiblee:

Aizdomājies vai tie 60 ir vērti...

Edited by b0r1ng
Link to comment
Share on other sites

Aizdomājies vai tie 60 ir vērti...

tas bija minēts kā max speed uz lielajam ielam, reali pilseta braucot man vairak par 50-55 nevajag, un nee, es necensos no vinja izspiest max daudz un nerauju rata, nebraucu bez spoguliem utt. :D bet ja, man visi chomi ir tadi, es vienigais ipass pagadijies :D

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...