Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

ir iespejams ka man fps p1sas deelj ta ka win7?

jap :) Kaut kur ko taadu esmu jau dzirdejis,ka ar W7 esot visadi chakari saistibaa ar CS :) SHodien hokjis baigi neparocigaa laikaa sakas,besii laukaa 1mo periodu jaskataas darbaa un pec tam kaa rakjetei jalido majas uz 2tro periodu...ZB ,ka jariksho....

Link to comment
Share on other sites

*** FLOP *** [Qs 9d 8d]

*** TURN *** [Qs 9d 8d] [Td]

*** RIVER *** [Qs 9d 8d Td] [4d]

*** SHOW DOWN ***

radh22: shows [Kc Ad] (a flush, Ace high)

DoubleT RF: shows [Qc Qd] (a flush, Queen high)

diezgan dusmīgs.

būtu Jd riverā tad būtu bijis mazliet interesantāk, bet nu ...

cry me a river, build a bridge and get over it.

6000$ gar degunu.

Edited by DoubleT
Link to comment
Share on other sites

*** FLOP *** [Qs 9d 8d]

*** TURN *** [Qs 9d 8d] [Td]

*** RIVER *** [Qs 9d 8d Td] [4d]

*** SHOW DOWN ***

radh22: shows [Kc Ad] (a flush, Ace high)

DoubleT RF: shows [Qc Qd] (a flush, Queen high)

diezgan dusmīgs.

būtu Jd riverā tad būtu bijis mazliet interesantāk, bet nu ...

cry me a river, build a bridge and get over it.

6000$ gar degunu.

kas tas par turnīru bija ?

Link to comment
Share on other sites

Visu laiku staigaaju un pirzhu, ZB wtf? Tagad jau 2tro stundu kaa jau ir lomkas,tas it nemaz nerullleee...Skaitu katru minuti/sekundi, vel tikai 1h jaatseezh un tad majiiitees,iedzertt kaadu aukstu alinju,kas mani izglaabs cerams...Jaieperk ritam prieksh hokeja aleeni :) Shovakar moshk kaut ko japadara :) Jaskataas kaa buus...Vakar pa nakti lidz 4:00 pa cuku shaudiijaamies i gignaa, i kso i kaut kaadaa Rumaanju serveriiii :) bija forshi :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

vajag video/animāciju ar skatu kā disney suns Pluto redz kaut ko nenormāli pārsteidzošu un viņa mēle izritinās pa grīdu. Kāds no tiem oldschool pre80's ēras variantiem.

Kāds ar lielāku google fu skilu varētu izručīt.

Edited by beagle
Link to comment
Share on other sites

bļaha, tieši šonakt, kad gribēju izgulēties, jo lineārajā matemātikā un matemātiskajā statistikā ir kontroldarbi, man to neizdevās izdarīt.

miegs vispār nenāca.

tas viss dēļ tās kaukoņas aiz loga.

stulbā vētra.

+ jautājums: vai ir godīgi, ja programmēšanā, kur gada sākumā pasniedzējs ļāva izvēlēties programmēšanas valodu, kādā tiks nodoti m/d ( es izvēlējos PHP ), man pēdējo m/d uzdod atšķirīgu no citiem + vēl grūtāku, jo redz, c++ ir virtuālās funkcijas, vairāku vecāku klašu mantošana tāpāt kā tur ir pointeri ( es nerunāju par referencēm ), kas, savukārt, man ļāva pirmos 3 m/d nodot tā teikt "uz haļavu", jo PHP ir mazliet citādāk.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...