Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

Tu esi mans favorīts nummur 1ns šonakt :) Tā turēt biju restorānā atstāju 30Ls ,bet za to pieēdies esmu :) Tagad sūcu viņčiku un skatos Okartes akademiju...soft wiikends :)

zel, ka tu nedziivo riigaa, sodien varetu iegriezt pasaaakumu :D jaageriitis, jap, jau liist, vispar nesaprotu kadel esmu seit :D aa nu jaa, uz kojotiem brauc peec 12, jo tur atrak nav cilveeku :D

Link to comment
Share on other sites

Gūdmens nav formā! Kur ir tas vecais gūdmens, kas kā jau normālā sestdienas vakarā raksta, ka šodien ( atkal ) ir pielējies un vakardienu neatceras. We miss you - COME BACK!

Vakar labi iesākām un atkodām, ka 3x07 un 1x05 uz 5 ir par maz, bet kad to sapratām, bija jau 3 naktī. DAMN! Bet šodien kā cilvēks no rīta pēc pirmajiem 4 poxu aliņiem jutos vismaz, negribu domāt kā būtu bijis, ja ribās būtu vairāk metis. Salīdzināt ar šodienu pat nevar, bet man ( bļad nolādētā šofera dzīve ) rīt jābūt skaidram :/

Link to comment
Share on other sites

Tie ir studenti! 300 Ls iztērēt vienam vakaram tikai šmigā tā ir šika lieta. Par 300 ls no sejas nemaz nevar būt i runas, tu ko :P

nu jaa, es arii 300ls neesmu izterejis vakara gaitaa, bet max ir 150ls, bet tas bija taa..pat nezinu, sanaaca vnk, protams no riita bija moraalas pohas nahuj, prieksh kam utt :D tapec esmu apnemibas pilns aprobezoties ar saviem 50 un iet guleet :D

Link to comment
Share on other sites

karoč es ar čomiem sametāmies lētajai cido ābolu sulai un tādu pāli parāva, tad aizpisām uz kojotiem un stāvējām visu nakti uz vietas.

tik kruts vīkends!!

p.p.p.s. man ar vienas smukas čikas acu kontakts bija, bet likās ka viņa ir čalis jo karoč tāds pālis bija, jā

prieks kur tu rodies?

Edited by mindmaasters
  • Like 2
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

GooDmen, neesi apsvēris ideju sāk zīļot? (twitteri) izmantot?

Agrak centos ,bet baigi noslogoja taa padariishana...mind tu esi muļķis,agrāk tāds nebiji... Majas izpuceeju,tagad jaiet araa nedaudz svaigu gaisu ieelpot,un paris pifchikus hoķim iepirkt,jo šodien būs smagi...

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...