Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

nesaprotu kas jaunaja versija ir tik kruts, avatari suukaa, vinji ir mazi, gifi neiet. View new posts vispar bez komentariem, mekle pats, kuru pedejo postu lasiji. Topika aizsacejs blaavi peleks, kas ieprieks bija savadak, varbut citiem bija vienagla, bet man personigi nodereja, jo bija cilveku grupa, kura topikus pat neveru vala, jo uzreiz bija zinams, ka bus suuds sarakstits. Ir vel ko teikt, bet slinkums, naksies jau pierast, kas cits atliek. KSO jau pirms kada laika uzlika so versiju, besi ara veljoprojam, sai versijai prikols ir tads, ka ja tu izlasi topiku un jauni posti neparadas, tad skatoties view new posts topiks neuzradas, nu kaa jau agrak, bet tos topikus, ko neesi vispar veris vala radas visu laiku, cerams seit to gluku noversis, nereali kaittinosi.

Paņemot View New Content, kreisajā malā vari izvēlēties, kas tiks rādīts.

Link to comment
Share on other sites

mobile skini ir reportēti kā bugs... es arī admin panelī redzu gļuku... ok izskatās ka uz iphone safiksēju, kāds varētu confirmot, ka arī uz androīda strādā korekti

Uz iPhone iet viss kā vajag. :)

edit: TROLOLOL es ne tā izlasīju tavu postu.

edit2: uz Android arī iet.

Edited by ~ jeyna ~
Link to comment
Share on other sites

Labi, ka taa +/- sisteema ir nahranizeeta. Diezgan biezhi tie - tika likti kaut kaadu antipaatiju deelj nevis posta satura peec. I mean c'mon, ielikt miinusu par to, ka paprasa demo? Formus, protams, nepierasts kaa vienmeer peec izmainjaam, bet viss buus kulee ar laiku taa pat. Tie avatari tieshaam mazliet tracina :)

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Palasot pasākumu sadaļu var noprast, ka goodmenam ir ļoti nopietns konkurents.

Un jā, jaunais forums tiešām smird. Pie vecā varēja pierast diezgan ātri - tb, jo vairāk gāju iekšā, jo vairāk iepatikās...ar šo versiju gan ir pilnīgi pretēji. Kaka.

Link to comment
Share on other sites

Worms tā arī nesataisīja bildes pievienošanu. Nekas. Tagad man ir Gravatar. Ar Jeynu.

Btw, ar Safari pievienojot Quick Post, nenotiek automātisks refresh. Tā arī palieku ar uzrakstītu postu, jārefrešo pašam.

Edited by kRi
Link to comment
Share on other sites

Worms tā arī nesataisīja bildes pievienošanu. Nekas. Tagad man ir Gravatar. Ar Jeynu.

Btw, ar Safari pievienojot Quick Post, nenotiek automātisks refresh. Tā arī palieku ar uzrakstītu postu, jārefrešo pašam.

Uz tavu avataru kādam ( dj stay ) var būt stienis gaisā. Es ar tādu apziņu dzīvot nevarētu.

Edited by SaS^MAN
Link to comment
Share on other sites

Kāds nezin cik parasti veikalā maksā Jaguar alkoholiskais kokteilis(AR 50% ENERGY)? Jāpamēģina.. ja jau ar energy drinku plusā,tad jabut nice bliezienam. Moš kkas līdzīgs Amerikā tik labi pazīstamajam FOUR LOKO no kura 1 vai 2 bundžiņām tur daudzi amerikā izrubās.. tiesa tam gan ir 12%, shitam Jaguar ir 7%(agrak bija 9%)

Link to comment
Share on other sites

Kāds nezin cik parasti veikalā maksā Jaguar alkoholiskais kokteilis(AR 50% ENERGY)? Jāpamēģina.. ja jau ar energy drinku plusā,tad jabut nice bliezienam. Moš kkas līdzīgs Amerikā tik labi pazīstamajam FOUR LOKO no kura 1 vai 2 bundžiņām tur daudzi amerikā izrubās.. tiesa tam gan ir 12%, shitam Jaguar ir 7%(agrak bija 9%)

Brālis bieži mēdz nopirkt šos mēslus, bet es nekad nesapratīšu kā viņus var dzert. Nesen biju paņēmis no viņa to jaguar pagaršot - nu susla, kas susla. Es tādu pat par brīvu atteiktos dzert :)

Link to comment
Share on other sites

Kāds nezin cik parasti veikalā maksā Jaguar alkoholiskais kokteilis(AR 50% ENERGY)? Jāpamēģina.. ja jau ar energy drinku plusā,tad jabut nice bliezienam. Moš kkas līdzīgs Amerikā tik labi pazīstamajam FOUR LOKO no kura 1 vai 2 bundžiņām tur daudzi amerikā izrubās.. tiesa tam gan ir 12%, shitam Jaguar ir 7%(agrak bija 9%)

RIMI, ja nemaldos, bija 1.59Ls

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...