Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

Lasu savus 2004. gada postus un facepalmoju visu laiku. Ir tāda sajūta, ka ir tik neērti lasīt, ka es citreiz vienkārši aiztaisu ciet to tabu. Vēlējos zināt, vai kādam citam arī ir tā - skaties video, kur notiek kaut kas briesmīgi akwards, un tu nespēj noskatīties īsti līdz galam, jo tev ir neērti tā cilvēka vietā.

Man tā kādreiz bija, bet tad es sāku skatīties Office. Tur katrā sērija 1384723984 awkward momenti. Ar laiku pierod. :)

Link to comment
Share on other sites

Office vispār manuprāt ir labākais seriāls kāds ir. Sākumā bija tā, ka sakodu zobus pie tiem akwardajiem momentiem, tagad jau ir daudz labāk. Aktieri atlasīti lieliski, žēl, ka maikls vairs nebūs. Ceru, ka viņš kā guest actor parādīsies kādā epizodē.

"Dammit, Meredith, where are your panties?"

"It's casual day"

Link to comment
Share on other sites

Lasu savus 2004. gada postus un facepalmoju visu laiku. Ir tāda sajūta, ka ir tik neērti lasīt, ka es citreiz vienkārši aiztaisu ciet to tabu. Vēlējos zināt, vai kādam citam arī ir tā - skaties video, kur notiek kaut kas briesmīgi akwards, un tu nespēj noskatīties īsti līdz galam, jo tev ir neērti tā cilvēka vietā.

Pamēģini šito noskatīties. Knapi līdz galam izvilku. :(

Link to comment
Share on other sites

Lasu savus 2004. gada postus un facepalmoju visu laiku. Ir tāda sajūta, ka ir tik neērti lasīt, ka es citreiz vienkārši aiztaisu ciet to tabu. Vēlējos zināt, vai kādam citam arī ir tā - skaties video, kur notiek kaut kas briesmīgi akwards, un tu nespēj noskatīties īsti līdz galam, jo tev ir neērti tā cilvēka vietā.

z84xv8jfhk85wh7uuy9l.jpg

Link to comment
Share on other sites

Tas čalis aizgāja prom dzīvs? Man tur galīgi neizskatījās pēc baigā prikolista, parasts dirsējs.

Saturday night Roast... Baigi populāra štelle amerikā, un dažreiz pat rēcīga...

Link to comment
Share on other sites

Bet ja nu kādam tomēr ir tie nervi noklausīties mazliet vairāk ( Jā, es 15 minūšu versiju noklausījos ), tad lūdzu. Nevajag pateicību, es tikai palīdzu īstenajiem Rebekas faniem... Mēs to varam, ir taču piektdiena!

P.S. intro ir tik dramatisks, ka pie ekrāna un ar uzmauktām austiņam es jau šņukstēt sāku un asaras sariesās, bet tad...

Edited by DominiX
Link to comment
Share on other sites

kādam fucking mežam ir jābūt, lai zobos kaut kas līstu? btw, pamēģini kādreiz ataudzēt tā kartīgāk bārdu un pasmērēties pa spalvainu apakšu - īstenībā ritiigi kruti. :lol:

jaa, un tad tas mitruminjsh kas tur lejaa sievietei saiet tavaa baardaa, un tu vislaik staigaa apkaart un nesaproti kaadeelj tev seja peec pechinjas ozh

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Abi seriāli labi, grūti izšķirties, kurš labāks, jo viņi ir visnotaļ atšķirīgi. Lai gan vairāk sliecos laikam uz TBBT pusi, jo tur tēli ir foršāki. Kaut gan.. HIMYM Neil Patrick Harris ir vienreizējs un seriāls pats par sevi ir jauks. Sorry, negribu/nevaru tomēr atbildēt uz šo jautājumu.

Link to comment
Share on other sites

Tikko pamodos. Sacepu krāsņi kartupeļus ar vistu ( spied maigi xDD ), noskatījos SuperNatural vienu sēriju, tagad nav ko darīt >.<

Šodiena vispār kā pa miglu

Kādam nav PokerStars 0.25$? Varētu vienu turnīru aiz garlaicības uzmaukt. Atdošu 0.50$ atpakaļ.

Edited by DoubleT
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...