Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

zini kur ir jalaiz? uz lapmezciemu, zvejnieksvetki, man maaja pie ezera ;] sogad kaa par brinumu tur ir pat padomats, lai klaberi var patuset :D

Lapmežciems - FTW. Es tur parasti svinu, tikai izlaidu pagājušo gadu. Kas šogad pardzēts programmā?

Link to comment
Share on other sites

http://www.kasnotiek.lv/event/31794/zvejnieksvetki-2011

nekas MEGA, bet labak kaa citus gadus, vismaz nav DONS, kaa vins kretineja ara visus, visi vienkarsi ~10min buu buuu, pec savam 5 dziesmam aizmuka :D nesaprotu rikotajus, visi grib atlaist hardkoriigi, nee vinji saliek kaut kadu pedinju muziku. Tad jau tu zini, mes parasti ar to peldoso pirtinju iepeldejam pasakumaa no juuras puses, jaa es tur biju :superlol:

Link to comment
Share on other sites

http://www.kasnotiek.lv/event/31794/zvejnieksvetki-2011

nekas MEGA, bet labak kaa citus gadus, vismaz nav DONS, kaa vins kretineja ara visus, visi vienkarsi ~10min buu buuu, pec savam 5 dziesmam aizmuka :D nesaprotu rikotajus, visi grib atlaist hardkoriigi, nee vinji saliek kaut kadu pedinju muziku. Tad jau tu zini, mes parasti ar to peldoso pirtinju iepeldejam pasakumaa no juuras puses, jaa es tur biju :superlol:

Mjā, tur nekad nav bijis nekāds harcore. Parasti visas lēnās dziesmas, bet tāpat tur cilvēku masīvs vienmēr ir. 2 gadi atpakaļ viss centrs pat bija pilns, ne tikai pludmale. Šogad tas pats darīsies. Nu katrā ziņā es domāju, ka šogad ieradīšos.

Link to comment
Share on other sites

es busu 100%, man ir spots un viss parejais nepieciesamais, si vasara vispar solas but mega, jaani bija grandiozi, domaju zvejnieksvetki bus tas pats, tad nak summer sound, kaut kadi positivus, kaitistu sanaksme venstpilii..miilu vasaru :D

Edited by Epix
Link to comment
Share on other sites

Cik noprotu, tad Zvejnieksvētki it 9. Jūlijā? Fuck, tieši tad sanāk pašam dzimtas salidojums... Nu nekas, piedzerties un iztrakoties pie mūzikas dabūšu tāpat, tikai grutāk atrast attālāku paziņu ar ko pamīcīties... Bet būs mazās, that pownz :muahaha:

Link to comment
Share on other sites

es busu 100%, man ir spots un viss parejais nepieciesamais, si vasara vispar solas but mega, jaani bija grandiozi, domaju zvejnieksvetki bus tas pats, tad nak summer sound, kaut kadi positivus, kaitistu sanaksme venstpilii..miilu vasaru :D

Vai tad tu arii domaa ierasties?

Link to comment
Share on other sites

Es domāju, ka policija viņu pasūtīs dirst.

Un ne jau es esmu gign lapas īpašnieks. Vijiņa ir ar wormu runājusi. Rēcīgi, ka viņa pieprasīja arī lai dzēš Ivo niku. Tantei nav nekādas sapratnes par ko viņa runā.

edit:

turklāt, kas viņai nepatīk - ierakstot googlē dženifere rumpāne, izvarošanas topiks ir tikai otrās lapas beigās, nav jau tā, ka tas būtu pirmais rezultāts :)

Link to comment
Share on other sites

http://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:y4j9mOo8jr0J:www.gign.lv/forum/topic/51953-izvarosana-nu-wtf/+%22izvaro%C5%A1ana%22+Nu+Wtf+%3F&cd=1&hl=lv&ct=clnk&gl=lv&client=firefox-a&source=www.google.lv

EDIT: Un citas lapas var dabūt ievadot google.lv

"izvarošana" Nu Wtf ? page X
un spiežot saglabātā kopija. Edited by van Helden
Link to comment
Share on other sites

Shoriit aizgaaju guleet tikai no riita un izbaudiiju to, ka man no plkst. 09:00 zvana visaadi radinji un sveic dzimshanas dienaa, ahh, cik jauki no vinju puses :D

Zna4it, neesmu guleejusi, bitch mode enabled :D

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...