Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

Jā, paldies Ivo, mēs linkus redzējām.

Par uzkodām:

Džeina biežu reizi noskatās uz tiem beef jerky, bet pēc skata viņi ir tik apšaubāmi, ka to cenu atstāt gluži nevelk.

Tortilla čipši (es parasti Santa Maria ņemu) jau mazliet apnikuši. Nenoliedzami garšīgi, bet gribas kaut ko jaunu. + Džeina mērcīti pati gluži nemāk uztaisīt.

Semenes jāēd mašīnā. :)

edit: lol, macho, /v/fag.

Edited by ~ jeyna ~
Link to comment
Share on other sites

Paldies par vecajiem topikiem ar sīrupu`n`shit, izlasīju jau kuro reizi, bet joprojām ir teksti, kuros bez ņirgšanas vienkārši nevar :)

Tortillas tak ir tik pat kā bezgaršīgas (vai nu man garšas kārpiņas aizgājušas pa skuju taku).

Bet labāk uztaisi malto gaļu, pupiņām, čilli, to visu ar garšvielām sapidrī kopā un tad tortillām pa virsu, zakuska pa pirmo, ne vien zakuska, bet pierīties var labi no tā vien.

Link to comment
Share on other sites

Dzeina ir cela uz veikalu. Gan Rimi, gan Sky. Taka vel ir laiks, ko nedzirdetu ieteikt. :)

Un paldies par ieteikumu, Murdzinj, bet es gribu uzkodu, nevis vakarinas :)

Sobrid skatos uz Liepkalnu kiploku grauzdiniem un Laachu kiploku grauzdiniem.

Kads ir meginajis? Kuri labaki?

Link to comment
Share on other sites

Liepkalnu gadījumā nebija tie mega cietie, kuri, ja grib saglabāt zobus, jāsūkā tāpat kā Džeinai Stejs?

IMO visgaršīgākie ir pašu ceptie uz ko protams, visiem, ieskaitot mani ir slinkums, tad seko Rimi hipermārketos ceptie.

Edited by kRi
Link to comment
Share on other sites

Liepkalnu grauzdiņi ir ok, viņiem ķip īstie ķiploki un tā, bet man tomēr pēc garšas daudz labāk lien iekšā "Priekules zacīte", tie vienkārši graužās iekšā uz urrā.

To vai ir cietie, vai mīkstie nosaka uzglabāšana, esmu iegrābies gan priekules zacītē, gan liepkalnos, ka ir bijuši mīksti grauzdiņi, kas ir tādi ķepīgi un grūtāk sakožami par cietajiem kraukšķiem.

Bet graušanai nekā sakarīga vairs nezinu, tas pašas cūkādiņas, rimčikos lielajās zilajās pakās pa lēto... Bet skatoties filmu vajag kvantitāti UN kvalitāti, līdz ar to lētākais ir paņemt normālas semkas (Barin, krievu ir ok, nav vecas iekšā kā tas ir tajās ar garšām) vai ķirbju sēklas ar garšām (vairāk ko grauzt, kā sēmenēs).

Edit: Esmu mēģinājis tos Rimi variantus, kas, laikam, uz vietas taisītie, nu tie kas sveramie stāv, neesmu tur normālus nekad atradis, vienmēr gadās vai nu pārāk mīksti, vai bezgaršīgi... nu varbūt tas kā kurā Rimi.

Edit2 after b0ring: Labu apetīti ^_^

Edited by Nightmares^^
Link to comment
Share on other sites

Ar to Džeina ir atgriezusies no Sky. :)

Viņa paņēmu Liepkalnu, jo tie paciņā bija vairāk (ilgāk var nommīt) un smaržoja labāk.

Tikko arī, pēc kRi posta izlasīšanas, nomēģināju - ir gan diezgan cieti, bet ja uz jūtīgajiem zobiem nekož, nav tik traki.

img0575bn.jpg

Link to comment
Share on other sites

kas ir salitos?

Salitos (parastais) ir +/- Corona.

Salitos Tequila ir kā Desperados. Alus + Tekila.

Vēl ir Salitos Mojito, bet tā lielākajai daļai kā sula liksies.

Sky uz akciju tagad ir Tequila un Mojito variants. Stockmann arī. Kamēr akcija, katru reizi vienu vai vairāk paķeru.

Link to comment
Share on other sites

Ejiet prom...

Bleee skatos basiiiti , nu wtf stulbaas rušas beibes iemet truļus 6/6 tas ir žopā...Ja parasti aizsardzībā ielaižam 50 punktus pa visu spēli,tagad jau vien 20min laikaa ielaisti 50pkt... Kapec mums tā neiet... :( Davai saņemās,un sāciet mest garām,lai varam uzvarēt...Lab ka ali vēl ir ledusskapī...

Link to comment
Share on other sites

Dievinu salitos. Jāņos no tiem vien tikai pārtiku, jo rimītī bija atlaide. Bet nezinu gan kā pie grauzdiņiem garšo, bet ar vistas šašļiku ķīnas mērcē ir garšīgi.

Man ir radies jautājums par kontaktlecām. Esmu izskatījis n-tos variantus, kas un kā. Dažādos veikalos paciemojies un konsultējies. Bet tā arī īsti neesmu sapratis, tās kontaktlēcas, kuras ir ar krāsu (respektīvi, zaļas etc zīlītes), tad viņas tonē acs redzējumu , jeb nē. Šodien vision express man mēģināja to ieskaidrot.

Edited by AmE
Link to comment
Share on other sites

Nesapratu tavu jautājumu.

Ko tu īsti gribi zināt par viņām? Māsa tikko maģistru pabeidza optometros, varu uzjautāt.

Edit: Nē, netonē. Tu neredzi pēkšņi visu pasauli zaļu. Bet citiem tava acs gan zaļa izskatās.

p.s. - ja tev dēļ sūdīgas redzes nevajag brilles/lēcas, neieteiktu nēsāt tonējošās lēcas krutuma pēc. Acis nav gluži tā ķermeņa daļa, ko vajadzētu for the lols bojāt.

Edited by ~ jeyna ~
Link to comment
Share on other sites

Ne ne, teica, ka tās lēcas, kas mazliet tonē (piemēram, man ir zaļgani pelēkas acis un uzliekot mazliet tonējošu, būs stiprāk zaļas acis) nepadara apkārtni zaļu, bet ir vēlvienu lēcu tips (varbūt to piedāvā tikai visionexpress), kuras ir nenormāli zaļas un domātas (laikam) cilvēkiem, kuriem ir brūnas acis un grib zaļas. Teica, ka tas otrais varants var padarīt dzīvi zaļāku, bet tas kā kuram.

Nu jā, laikam vajag vienkārši izmēģināt un miers. Tomēr nemaksā tik bargu naudu. Visu dzīvi jau ar brillēm staigāju, gribu izmēģināt lēcas.

ps. dulla galva, teikumus nepabeidzu līdz galam, lol

Edited by AmE
Link to comment
Share on other sites

Es zinu tādas lēcas. Kādreiz trenējos kopā ar čali, kurš katru dienu nāca ar acīm citā krāsā. Varu pateikt, ka visiespaidīgāk izskatās baltās. Acs vienkārši balta visa gandrīz.

Un arī tās, OMG ĻOTI TONĒJOŠAS, tavu skatu uz dzīvi neizmainīs.

Link to comment
Share on other sites

Tikko no centra ar mentu brīdinājumu kabatā par ielas sķērsošanu pie sarkanās gaismas! :D

Centrā nekas ievērojams un kārdinošs nenotiek... pacieties līdz 5dienai, Ķīpsalā uzstāsies Gustavo Positivus preparty`jā ;)

Link to comment
Share on other sites

Tikko no centra ar mentu brīdinājumu kabatā par ielas sķērsošanu pie sarkanās gaismas! :D

Būs māciba, nekad nepārkāp likumu sūdigi var būt! :D

Ā, šodien pie zobārsta uz pohām aizbraucu, ielika zālites un uz mājām... Visu dienu tik noguris, jo pa divām dienām esmu gulējis apmeram 8h. Tāda sajūta ka pēkšņi atslēgsies, vēl riktīgi kakls sāp no auksta alus.

Kāds varētu kaut ko labu ieteikt pret kakla sāpēm, ar sāls ūdeni kaklu tiešām negribu skalot, tadēļ varbūt ir kādas labas zāles?????

Link to comment
Share on other sites

kas ko? stasti sikak? laizam kopaa? manejiem tada muzika neiet pie sirds :D

http://www.positivusfestival.com/lv/news/katru-vakaru-ar-koncertu-kipsala-gaidis-positivus-festivalu

Nu es vēl pats par sevi neesmu pārliecināts, bet uz Gusīti es pavisam noteikti gribu aiziet :)

7. un 12. vēl varētu uz Voiceks Voiska, no tā varētu brutāli nosmieties :)

Ewert and the two Dragons ar ir labi :)

Tur principā viss ir klausāms :)

Edited by ep1dem1c
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...