Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

AI nu whatever :D

Klau, kāds nevar padalīties ar programmu vai fīču, ar kuru varēja .pdf failos kopēt tekstu... Precīzāk, man vienkārši vajag, lai programma saprot, kas rakstīts failā un, lai ar ctrl+f varu tekstā atrast konkrētu vārdu...

EDIT: Tiko gribēju mēģināt izmantot iekš acrobat readera to pašu "Recognise text using OCR", gandrīz nokāru kompi, šamais pa vienai lapai kaut ko pārveido, tā jau man paies visa nakts kamēr kaut kas būs vispār :D

Edited by Nightmares^^
Link to comment
Share on other sites

Edzha tu galigi ne ta saprati, Liepaja ir normalas meitenes, vienu pat tik labi pazistu, ja vina nedzivotu Liepajaa... :D ari par 2 alinjiem vakara es nerunaju, es runaju par to zhuposhanu, ko gudmens apraksta, tur neizklausas pec 2 alinjiem. Kaa arii es vinju nenosodu par to, ka vins lieto alkoholu, taa ir vinja izvele. Vienkarsi es ta aizdomajos...no manis jau sen maneja butu aizgajusi un nav jau ari vieniga, kas man zinama, kas neciesh parmerigu alkohola lietoshanu :D

Link to comment
Share on other sites

Edzha tu galigi ne ta saprati, Liepaja ir normalas meitenes, vienu pat tik labi pazistu, ja vina nedzivotu Liepajaa... :D ari par 2 alinjiem vakara es nerunaju, es runaju par to zhuposhanu, ko gudmens apraksta, tur neizklausas pec 2 alinjiem. Kaa arii es vinju nenosodu par to, ka vins lieto alkoholu, taa ir vinja izvele. Vienkarsi es ta aizdomajos...no manis jau sen maneja butu aizgajusi un nav jau ari vieniga, kas man zinama, kas neciesh parmerigu alkohola lietoshanu :D

Bļe, tak beidz piepisties Good menam, nav tak tava dzīve.

Lai viņš dara, kā pats grib.

Link to comment
Share on other sites

Epix viss ok, es jau ar tik tā prikolam lecos :D

Karsts šodien bija nenormāli... Pie jūras tik patīkams vējš, nedaudz par stipru, smiltis var saēsties volejbolu spēlējot :D Ja rīt tāds pats, mož jāiet cepināties... Pie reizes jāpamācās eksāmenam...

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...