Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

Uzliec krustanglinju uz saposhaa zoba, un sapes pazudiiis...Sen parbaudiita metode,nekadas zaales nevajag...

Bleeeeeee.... taaaads ZAKJIS bija ienacis...Blodnjinka,krievene tas pox... Vecums hvz tagad jau riskanti dot gadus,kamer neesi pasi redzejis nu kaadi 19, bet bleee kas pa raami...Taadi mini,mini super mini shortinji dzinsu un viriesh veidiigais sporta krekls ar tiem kailajiem plecinjiem...VIss tik vnk,bet velns vinja pietupaas,taaaaads dupsis un taaadi pupi...Ak dievs...Praats nepratiiigs...Vajag srochna tjolkas :) Nightmare dabuuun tjolkas un nakam pie tevis shovakar ar Larinu :DD

Link to comment
Share on other sites

hahahaha, es iedomājos situāciju. Goodmens, protams, nevarēja noturēties un piegāja klāt.

Saruna -

GM(no mutes veļas ārā 3 promiles) : Jums palīdzēt?

Viņa: Nē! - iziet ārā no veikala

Tālāk jau GooDmens nāk un te raksta

Bleeeeeee.... taaaads ZAKJIS bija ienacis...Blodnjinka,krievene tas pox... Vecums hvz tagad jau riskanti dot gadus,kamer neesi pasi redzejis nu kaadi 19, bet bleee kas pa raami...Taadi mini,mini super mini shortinji dzinsu un viriesh veidiigais sporta krekls ar tiem kailajiem plecinjiem...VIss tik vnk,bet velns vinja pietupaas,taaaaads dupsis un taaadi pupi...Ak dievs...Praats nepratiiigs...Vajag srochna tjolkas Nightmare dabuuun tjolkas un nakam pie tevis shovakar ar Larinu

Epix, kura meitene pacietīs 3 gadus aktīvu dzeršanu, caurām dienām vazājās pa Liepājas bāriem un citiem sūdiem. 100% ka it kā goodmena draudzenei ir mīļākais. A pie Goodmena sanāk izdevīgi dzīvot - nav jāmaksā par īri + lielāko tiesu sanāk vienai gultā gulēt. Tikai vienīgi ēdiens jānopērk, jo ledusskapis ir pilns ar tukšām alus pudelēm

Link to comment
Share on other sites

hahahaha, es iedomājos situāciju. Goodmens, protams, nevarēja noturēties un piegāja klāt.

Saruna -

GM(no mutes veļas ārā 3 promiles) : Jums palīdzēt?

Viņa: Nē! - iziet ārā no veikala

Tālāk jau GooDmens nāk un te raksta

Epix, kura meitene pacietīs 3 gadus aktīvu dzeršanu, caurām dienām vazājās pa Liepājas bāriem un citiem sūdiem. 100% ka it kā goodmena draudzenei ir mīļākais. A pie Goodmena sanāk izdevīgi dzīvot - nav jāmaksā par īri + lielāko tiesu sanāk vienai gultā gulēt. Tikai vienīgi ēdiens jānopērk, jo ledusskapis ir pilns ar tukšām alus pudelēm

lol, žostka.

Link to comment
Share on other sites

Nu jau teddy, tu pārspīlē :( Nemaz tik liels sīnis viņš nav, kā te izskatās. Un nemaz i tā nevazājās dzerstīdamies, tā kā čill out ;)

P.s. Ciemā šodien nesanāks, tagad pāris dienas jānododas studierēšanai. Antibiotikas lietoju, tā kā iešaut arī nevaru. Skābi :(

Edited by Nightmares^^
Link to comment
Share on other sites

Man ir ieteikums - kad gudmens atkal pārkāpj savus nedzeršanas solījumus, nobanot viņu, lai saprot, ka solījumi jātur.

Nee nee shitais neder :DD Pilnibaa atkriiit shitais variants...

Teddy ,nav tik traki... 1kart manejaa pelna vairak nekaa ES,lai gana es nesudigi shiem laikiem pelnu, sameraa pat varetu teikt ka man normala Rigas alga sanaak..Est vnm ir ko..Miljakaais pavisam noteikti nav,jo tad es zinatu,un ja es zinaatu nebutu labi..Vairumaa dzeru majaaas,bet to ka esmu zabakaa vinja nepamana,jo proti to visu labi nosleept,izlikties,ka esmu noguris un ka gribu guleet,to ka dazhus alus esmu izdzeris un viss... Kaut kad tuvakajaa laikaa,laikam droshiibas peec vajadzees saderinaaties,bet neesmu vel nobriedis tam,bet parak garumaa vairs toch nevar vilkt,a to toch pie cita vel aizmuks...

Oij tiko paaedaam 2 lielaas CHILLI picas gjimenes picas,esmu PAAREEDIES...

Tagad vajadzes saakt ar 14gradigiem kokchikiem un tad pariet uz kaut ko nopietnaaku :)

<@>GooD MeN

Edited by Larins
Link to comment
Share on other sites

Nee nee shitais neder :DD Pilnibaa atkriiit shitais variants...

Teddy ,nav tik traki... 1kart manejaa pelna vairak nekaa ES,lai gana es nesudigi shiem laikiem pelnu, sameraa pat varetu teikt ka man normala Rigas alga sanaak..Est vnm ir ko..Miljakaais pavisam noteikti nav,jo tad es zinatu,un ja es zinaatu nebutu labi..Vairumaa dzeru majaaas,bet to ka esmu zabakaa vinja nepamana,jo proti to visu labi nosleept,izlikties,ka esmu noguris un ka gribu guleet,to ka dazhus alus esmu izdzeris un viss... Kaut kad tuvakajaa laikaa,laikam droshiibas peec vajadzees saderinaaties,bet neesmu vel nobriedis tam,bet parak garumaa vairs toch nevar vilkt,a to toch pie cita vel aizmuks...

Oij tiko paaedaam 2 lielaas CHILLI picas gjimenes picas,esmu PAAREEDIES...

Tagad vajadzes saakt ar 14gradigiem kokchikiem un tad pariet uz kaut ko nopietnaaku :)

<@>GooD MeN

Shampiitis tukshs,bet man ir faking karsts,nav ko elpot...Darbaa +28gradi,araaa vel karstaaks,kondishkas griezhas uz pilnu klapi... Jasak pardomaat par VODKAS dzershanu!

Link to comment
Share on other sites

:D Sākumā lasīju Lariņa tekstu likās, ka viņš ir Good mena draudzenes mīļākais :D, bet tomēr nē :(

xDDD LAL :superlol:

Nu ko Arsenich bus sauss... Tiko gandriz ar priekshnieciibu salecos :) Aij nokaitinaja,bet neko vel nav pamanijusi ka pihajam pa kluso...Larinam tik karsts ka aizbrauca majas parvilkt shortus un maicinju...Jo araa vnk var nomirt...

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...