Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

1. Moon safari ir OK vieta, ja ir milzīgs gūdmens asinīs.

xD Nu bleee , kur tu šāda veida pērles uzzīmē? Vakar aizgaju paremontet ,palidzet...2:00 nakot majas,sapratu,ka daudz vairs nav atlicis,ka jamet dzershanai miers..Tagad mokos,vardu sakot es nezinu ko ar sevi iesaakt...

Link to comment
Share on other sites

1. Moon safari ir OK vieta, ja ir milzīgs gūdmens asinīs.

2. es negribu skatīties sava konta saturā

3. filma pārtrūkst ap plkst. 02.00.

4. braukt ar pirmo 21. autobusu ir faaaaaaaaaaaaaaaaking aaaaaaaaaaaaaaaaaaaasom.

hm, pohodu redzēju tevi, kad ar bloodu vilkām cauri tai iestādei. 100% drošs gan neesmu. :)

Link to comment
Share on other sites

Kādam ir info,cik ilgā laikā PayPal atgriež naudu bankas kontā? Pagājušas 3 dienas,un kontā nekādu izmaiņu.

Paluuri info pokera forumos, tur shiis teemas par paypal un bukeriem ir daudz cilaatas. Starpcitu, nezinu kaa ar paypal, bet bukeros ir noziime, uz kurieni tu veic withdraw. Ja veic uz karti - paiet apmeram piecas darbadienas, ja uz bankas kontu - apmeram divas darbadienas.

Link to comment
Share on other sites

Šodien sagribējās uzšaut pubā, bet man pie favorītiem uzrādās tik kaut kādi 2 serveri. Pārējie (gignu ieskaitot) man uzrādās kā not responding, lai arī gign lapā redzu, ka serveris strādā normāli. Kāds nezin, kas par vainu varētu būt? :)

Link to comment
Share on other sites

Šodien sagribējās uzšaut pubā, bet man pie favorītiem uzrādās tik kaut kādi 2 serveri. Pārējie (gignu ieskaitot) man uzrādās kā not responding, lai arī gign lapā redzu, ka serveris strādā normāli. Kāds nezin, kas par vainu varētu būt? :)

Ieraxti pa jaunu cs.gign.lv vai consoleee connect cs.gign.lv jo nomainijas IP pirms kada laika un vecaa IP adrese kas uzradas FAVORITOS nedarbojas...

Link to comment
Share on other sites

Same shit here. GIGNS un KSO neiet. KSO webs un CS un GIGN CS, ja tā pilnīgi konkrēti. Vai tas varētu būt saistīts kaut kā ar to, ka KSO un GIGNs izmanto to pašu provaideri?

Man, piemēram, gigns iet, bet citas lapas neiet. Picks un citas neiet :/

Tāpat kā ar csu, daži serveri iet, daži neiet. Tai skaitā war3.gign.lv :/

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...