Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

Kāds zin, kur Rīgā ( centrā ) ir kāds Portatīvo remonts. Vai nu jāmaina tā termopasta vai Videne, procis. Slēdzās ārā ieejot kādā smagākā aplikācijā, kas prasa vairāk video atmiņas. Vajag profesionāļus un lai var srunāt, ka ķeras klāt uzreiz, lai nav jāatstāj.

Link to comment
Share on other sites

Tak mazajam trollim griffin to nesaprast. Redz, skolā un mājās viņam stāsta, ka iegūstot augstāko izglītību tu būs kruts, varēsi strādāt krutā darbā, pelnīt krutu darbu, neskatoties uz to, ka daudzi cilvēki ar augstāko izglītību pansionātā opjiem un omēm slauka dirsas!

Novelc tak tās rozā brilles un paskaties pa logu laukā!

Es esmu pabeidzis videni, iestājos bezdarbniekos, lai bez maksas būtu valodu kursi, tagad mācos angļu valodu un pēc pāris gadiem uz ārzemēm, jo Latvijā nav izaugsmes iespēju. :lohs: Pie mums pa augstāko jāmaksā, ārzemēs maksā tev par to ka tu mācies :slap:

Netaisos pazemot sevi braucot uz Spāniju mandarīnus vākt, Izmācos Angļu valodu, braucu uz ārzemēm nogrābju kādu labo caurumu un fīrējos pieklājīgā darbā ar pieklājīgu algu.

Tas viss jau izklausās bērnešķīgi, bet esiet reālisti, ko šajā bedrē var darīt, agrāk jau biju patriots, bet tagad nolaižas rokas. :slap:

Link to comment
Share on other sites

Dabiskā atlase- vājākie dodas nafig, stiprākie sitas te. Es nesūdzos, vismaz nemaitājiet te gaisu.

Vai arī reālisti dodas prom optimisti paliek šeit un cer, ka Latvijā beigsies krīzē. :pizdiblee:

Labi, pietiks runāt par politiku, tā pat viss jau ir izrunāts 100 reižu un katram ir savs viedoklis.

Link to comment
Share on other sites

Reālists, jebim...

Uzdūros kārtējo reizi uz vienkārši nejēdzīgi sūdīgu aliņu. Gāja iekšā super labi, bet no rīta čerdaks uz pusēm veļas, mutē tuksnesis un acis kaut ar sērkociņiem turi vaļā, jo pašas krīt ciet. No 4 aliem, jopt - 4!

Ehh, Gūdīj, kur tu esi?

Link to comment
Share on other sites

Laimīgākie cilvēki pasaulē ir neviss tie, kuriem nav nekādu problēmu, bet gan tie, kuri ir iemācījušies sadzīvot ar lietām, kas nav perfektas, tā ir un būs. :)

Tikko pamanīju, ka baigi sen jau esmu te reģistrējies :superlol:

Edited by griffin
Link to comment
Share on other sites

Parādi kaut vienu augstā amatā esošu cilvēku, ar zemāko vai vidējo izglītību :thumbsdown: BEZ IZGLĪTĪBAS TU NEESI NEVIENAM VAJADZĪGS.

Pa LNT svētdienās iet interesants raidijums, Intelektuālā Apokalipse.

Pagājšnedēļ piedalijās divi čaļi. Viens jauns čalis ar augstu intelektu, izcilnieks, tiešām gudra galva, to varēja pateikt vien pēc tā, kā un ko viņš runā. Bet nevar atrast darbu.

Savukārt otrs, pat nepabeidzis vidusskolu ir uzņēmējs un pelna skaistu naudiņu.

Latvijā tu to papīru par izglītību vari sev ānī iespraust. Ir izglītība vai nav, tāpat darba tev nebūs.

Edited by overmind
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...