Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

Nu tad parādi pētījumus, pēc kuriem ir pateikts, ka ēdiens sastāda 80% no treniņu rezŪltātiem :) No gaisa sagrābstīti cipari, vai no kaut kādām muļķīgām aptaujām saķerti pilnīgi neko neparāda.

Gribi teikt, ja man ir diezgan stabils svars (nu ar vielmaiņu viss kedā karoč), kaut riju visu, ko gribas, ne vajag un ietu 3x nedēlā uz svareni, kur man sastādīta zaibisā programma, man nebūtu vēlamais effekts? :> Tikai nemuldi :D Kārtīgi svīstot reizi pāris dienās tas speķis nekur neiezaugs.

Atkariigs no taaa, ko tu domaa ar vaardiem - veelamais efekts! Fakts ir taads, ka rezultaati var buut pat liidz 80% sliktaaki nekaa tajaa gadijumaa, ja tu ieverotu pareizu eeshanu un dienas ritmu. Protams, taa starpiiba katram cilveekam buus savadaaka, atkariigs no musukulju uzbuuves, vielmainjas, geeniem utt. Bet tiem, kuri te sudzaas, ka eed ko grib, bet nepienjemas svaraa, uzreiz varu pateikt, ka vienkaarshi ejot uz svariem un nopietni nepiedomaajot pie eeshana, effekts buus ljoti minimaals.

Un nevajag meegjinaat juusu vecumaa, pienjemu, ka jums ir saliidzonoshi maz gadu (tiem kuriem tas mazais svars), trulli uzdziit svaru un pirms laika nokaut vielmainja, ar gadiem taa kljuus lenaaka, un svars atnaaks pats, arii ja to negribeesiet :)

Link to comment
Share on other sites

Lai degunu atbrīvotu, pamēģini kājas karstā ūdenī pamērcēt. Kādu labu laiciņu. Lai vismaz 10-15 minūtes jūti, ka deguns ir pilnīgi brīvs. Tad nožāvē kājas un ieģērb villenēs, ietinies segā un skaties televizoru. Teraflū ir vairāk vai mazāk drudža un temperatūras nosišanai ( varbūt vēl minimāli krēpas atmiekšķē ), degunam tas nelīdzēs.

Turies, gudij! Mēs turēsim īkšķus par tevi!

Edited by DominiX
Link to comment
Share on other sites

Zāles + alus... mmmm :slap: Tad jau labāk visīti ar miega zālēm uzdzēris būtu.

Auksts alus tagad, uz novārgušu imūnsistēmu, tev noteikti palīdzēs atveseļoties ātrāk. Stipri šaubos, ka tu viņu dzer siltu...

Edited by DominiX
Link to comment
Share on other sites

Ja ir temperatūra, tad pļumpē ūdeni kamēr šķidrais pa visiem galiem nāk ārā. Es tā no gripas 1 dienas laikā. Izdzēru 7l ūdeni pa dienu. Nākamajā dienā ( piektdienā ) biju vesels. Bija laba motivācija pļumpēt tik daudz. :pizdiblee:

Link to comment
Share on other sites

Ja ir temperatūra, tad pļumpē ūdeni kamēr šķidrais pa visiem galiem nāk ārā. Es tā no gripas 1 dienas laikā. Izdzēru 7l ūdeni pa dienu. Nākamajā dienā ( piektdienā ) biju vesels. Bija laba motivācija pļumpēt tik daudz. :pizdiblee:

Diezvai tev tā bija gripa, ja tu vienas dienas laikā izveseļojies.

Link to comment
Share on other sites

Tikko no paintbola, bijaam uz http://www.paintballskirmish.co.uk/, jomajo, kaadi 150 cilveeki, katraa komandaa pa 10 +/- 2. Labs pasaakums, tikai kad pirmoreizi dabuuju lodi kjirbii un ar paceltu roku gaaju nost un 3 lodes veel muguraa, tas gan nebija forshi. Peedeejaa trasee vispaar, komandas speelee un kad tiesneshi pasaka, ka viena minuute palikusi tad var pa visiem maukt, pa pretiniekiem, pa saveejiem. :) Labs funs.

Link to comment
Share on other sites

Epix kaa tev ar nost meshanu? Pirmoreiz megjini jeb atkartoti jau?

Laiks shodien owned, es taa cereeju, ka sniega laapstu varees jau shkjuuniitii likt nost, bet she tev, figushki <_<

joprojam labi, neko nelietoju :) nu ja nu vienigi sievietes, bet tas var, jo no vinam ir ari labums, tiek valjaa no spriedziites :D

mans nakamais sakamais varetu izklausities sooooo gay un vienkarsi shaadu sejas izteiksmi O_O, jo man bija tiesi tapat, ka es pamodos un domaju, kas tas par debilu sapni - stiimaa uzaicinaja draudzeties pikasomons :DDDDDDDDDDDDDDDDDD

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...