Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

Var atljauties izdzert vienu aleenu par godu csdd teorijas eksha nokaartoshanai :whistling:

Congraats, kaa Latvijaa tagad vispaar ir ar teoriju? Cik jautaajumi un cik kljuudas var buut? Es te Anglijaa kaadus 5 meeneshus atpakalj liku teoriju un bija 50 jautaajumi (7 var buut nepareizi) un otraa daljaa bija 14 shitaadi video

Kaa Latvijaa tas notiekaas?

Link to comment
Share on other sites

Tieshi taa uz 30 jautaajumiem 3 kljuudas pieljaujamas, un tiek dots 30 min. laiks. Ar braukshanu tur var ar vienu kljuudu dabuut uzreiz tos visus 10, itsevishkji tagad kad Jelgavaa starp tiem sniega ierakumiem mistiskaa veidaa neznokurienes paraadas kaads bojaagaajeejs

Link to comment
Share on other sites

Braukšanā punkti vairs nav. Instruktors skatās kā tu brauc. Protams, ja nogriezīsies kkur nepareizi, tad to norakstīs kā agresīvu/bīstamu braukšanu.

Kaa tad nav, tagad tik ir taa atshkjiriiba ka ir biistamas kljuudas, mazas kljuudas, videejas kljuudas, kur katra no taam ir attieciigs punktu skaits

Link to comment
Share on other sites

es saku sexīgu dziesmu no dubstep`a žandra. taču jāiebrauc. :pizdiblee:

It's "žanrs"

Bīstamas, vidēji bīstamas un vērā neņemamas kļūdas - gandrīz tas pats, kas 10 punkti, 4 punkti un 1 punkts sodos, tikai vienīgā atšķirība, ka tu vari ar 4 vidēji bīstamām kļūdām, kas pirms tam skaitītos 16 soda punkti, mierīgi nokārtot eksāmenu. Pēc vecās sistēmas man eksī būtu 11 soda punkti un es eksi nenokārtotu, bet tomēr viss bija okej un tiesības nu jau gandrīz kā gadu kabatā :) Tagad vairāk vai mazāk viss ir atkarīgs no eksaminatora, kurš pēc saviem uzskatiem ( protams, ja tu nobrauc bez kļūdam, tad tiesības neizsniegt būtu pārāk tizli no viņu puses ) arī ir tiesīgs tiesības tev izsniegt vai neizsniegt.

Edited by DominiX
Link to comment
Share on other sites

Braukšanā punkti vairs nav. Instruktors skatās kā tu brauc. Protams, ja nogriezīsies kkur nepareizi, tad to norakstīs kā agresīvu/bīstamu braukšanu.

lol, nezinu vai sapratu pareizi, bet mums te anglijaa, ja tu nogriezies ne tur, kur eksaminators tev prasa tad vienu punktu tikai dabuu par awareness and planing! Peec tam vinjsh tev aatri vien dabuus atpakalj uz pareizaa marshruta. Nesaprotu kapeec, lai kaads to norakstiitu uz agresiivu vai biistamu braukshanu. :slap:

Starp citu, kaut kur dzirdeeju, ka ja Latvijaa liekot braukshanas eksaamenu un tu ja tu dabuu nepiecieshamo punktu skaitu, lai nenoliktu tiesiibas, eksaminators saka stop, juus nenolikaat un braucat atpakalj uz test centru? Mums sheit ir savaadaak, mees nobraucam visu liidz galam un pashaas beigaas pie centra tikai pasaka vai esi nolicis vai nee. :)

Link to comment
Share on other sites

Starp citu, kaut kur dzirdeeju, ka ja Latvijaa liekot braukshanas eksaamenu un tu ja tu dabuu nepiecieshamo punktu skaitu, lai nenoliktu tiesiibas, eksaminators saka stop, juus nenolikaat un braucat atpakalj uz test centru? Mums sheit ir savaadaak, mees nobraucam visu liidz galam un pashaas beigaas pie centra tikai pasaka vai esi nolicis vai nee. :)

Uzreiz pasaka tikai tad, kad pašam eksāmena pieņēmējam ir jāiejaucas, ķeroties pie stūres vai piespiežot kādu no pedāļiem. Citādākā gadījumā nav nepieciešams lieki satraukt eksāmena licēju :)

Pietam, ja sanācis izkrist "pusceļā", var kopīgi ar eksaminātoru vēl kādu apli izbraukt, ja ir tāda vēlme.

Link to comment
Share on other sites

Celjsh vnk d*rsaa, apledojis ar uudeni, labaakais, kas var buut.

Sarkanaa MORE labi dod pa plaushaam.

Good men malacis :)

tagad jau vēl normāli. Es vakar vakarā braucu, tad bija dirsā :) Tagad jau vēl normāla saķere ir(vismaz rīgā).. vakar braukāju kā pa slidotavu

Link to comment
Share on other sites

Nečīkstiet par ceļiem, man vispār pie darba normāli stāvošā mašīnā meiča iestūrēja.

Bija man jauna nesista mašīna, tagad bļe spārns jāmaina, durvis jākrāso, slieksnis jāmaina. Pārbaudīšu cik labi Wess Select man viņu saremontēs. Bļe baidos par to, ka melnam krāsa var atšķirties remontētajām daļām.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...