Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

Ai, man te kompis sūdīgs un es te ar vēl vienu ģimeni dzīvoju, man te darbadienās vispār nekādas aktivitātes nevar notikt :) Za to tiko moku piebeidzu un patīkami iegrieza. Jāiet novilkt pēdējo smēķi līdz 1.dienai vai 5dienai nākošajai :D

P.s. ŠOdien dabūju paklausīties Šopenhauera filozofiju... lielāku sūdu nebiju dzirdējis. Hēgelis vēl tā, bet nu šitas vispār man smadzenes sajāja ķīselī... čalis pilnīgā pretrunā pats sar sevi sagudrojis filozofiju pa svojam. Tad jau jebkurš sūdupauris, kas māk blatot var sarakstīt to pašu ^_^

Edited by Nightmares^^
Link to comment
Share on other sites

Ak tad tu šitā to domāji :D Nu nez, man uz to alu sēdēt visu dienu īsti negaršo vairs kā jaunībā :D Neesmu gan sen praktizējies.

Gan paspēsim, es vēl ļoti ilgu laiku netaisos pamest šo pasakaino Liepājas centru ilgtermiņā ;) Tik tagad uz Ziemassvētkiem - Jaungadam.

Link to comment
Share on other sites

antijesus&co: hi

antijesus&co: get free hats and items: http://tf2itemsfre(blabalba, lai nejauši kāds neuzklikšķina)

AmE: aptīrija, ko? :D

antijesus&co: mhm

antijesus&co: kroplis nahuj

antijesus&co: jobanais

antijesus&co: :D

antijesus&co: es ej uzpipat

AmE: :DDD

antijesus&co: jebal

antijesus&co: :D

antijesus&co: jamet miers tf2

antijesus&co: es piss un es to4 gribej iet gulet pirms tas man uzrakstija

antijesus&co: :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

antijesus&co: vaidzej iet guletnahuj

antijesus&co: :D

Edit: vai :( tie nav vairs jaunumi, pats jau paspējis ierakstīt :(:DD

Edited by AmE
Link to comment
Share on other sites

Lattelecom mani šodien apbēdināja, kā es no rīta vispār varēju piecelties bez interneta. nē, godīgi, nesaprotu.

Atnāku no skolas, neiet? WTF! 177 - "Ko jūs vispār ahujeļi? Man jau pāris stundas internets neiet." Uzeju augšā, opā, mani sadzirdēja :)

Link to comment
Share on other sites

Nu galīgi nevelk rītā uz darbu iet! japiebeidz savs pēdējais aliņš,ā nē meloju,vēl 1ns leduskapī ir :DD Bet tas rītdienai! Dienas garumā normāli alēni patukšoti,drēbes izmazgātas 2reiz ēsts pagatavots! :) jāiet dupsi nomazgāt,un tad čuču muižā :) Mošk kādu ficīti paskatīšos,vēl tikai nezinu kādu :)

Link to comment
Share on other sites

Nu es arī sākumā padomāju ka plaukšķenes kaut kādas mauc, no pistoles takš nav skaņas daudz, it īpaši krievu. Izklausījās pēc TT, nebij makarovs 100%, un uz ko dārgāku šaubos ka te būtu tautai nauda...

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...