Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

Labi es arī domāju pievienoties šai spēlēi.

Nu vot sēžu tagad mājās un domāju vai es gribu gulēt itkā gribās itkā nē ,bet es saprotu

,ka man rīt vēl jāceļās 8:00 pat bišku agrāk ,lai nomazgātos paēstu un jabrauc uz skolu

blin rīt vēl praktika un es ,bišku pārdomāju iet uz skolu un nezinu ko man vispār darīt

iet / neiet - iet / neiet ..... FUCK !! Nezinu ko darīt ...

Senči guļ , māsa guļ , pat kaķis guļ es vienīgais sev laužu galvu un gribu kaut ko ieēst! :D

Link to comment
Share on other sites

Ej tu nost :) Vakar tak normaali pieleejos kaa LOPS :D Atnaca c ieminji izpidzhinaju 1nu viinu kamer meichas shampi suuca :) tad atveeru otru viina pudeli un saaku CS griezt :DD Bija pa maz un nacaas no skapiisha draudzenes sidrinjus fenderet :DD Un taa laikam lidz kaadiem 1:00 aizleejos CS spelejot un aizgaju chucheet :) Shodien LOMKAS :(

Link to comment
Share on other sites

:) Vakar tak normaali pieleejos kaa LOPS :D Atnaca c ieminji izpidzhinaju 1nu viinu kamer meichas shampi suuca :) tad atveeru otru viina pudeli un saaku CS griezt :DD Bija pa maz un nacaas no skapiisha draudzenes sidrinjus fenderet :DD Un taa laikam lidz kaadiem 1:00 aizleejos CS spelejot un aizgaju chucheet :) Shodien LOMKAS :(

goodij nākoš piekdien dzeram? :D

Es lieku :D

Edited by aM`
Link to comment
Share on other sites

Nee nee lidz apriilim tik tiesham ilgi un dikti,bet esmu noleemis mest to glāzīšu cilāšanu nost un sākt sportot iet uz trenažierīšiem,vismaz pameiģināt :) Savādak liekie kg sāk nepatikt :) it kā uz 1,88 augumu 91kg nav nemaz tik daudz,ja smagi kauli,bet nu vienalga,manā skatījumā 3kg ir pa daudz! :) Nē nu kādu alēnu pie DINAMO spēles jau var,bet kādu,max 3 alēni!

Link to comment
Share on other sites

Interesanta pieeja.

Pišamības koeficients

chawz visiem. man 14 gadi. biju pie viena čalīša tusiņā, tur nedaudz iedzeram. bij aari dazhas meitenes, man viena iepatikas, mes parunajāmies. tad vnk iedzeram vel un aizgājām otra stava vel parunat un tad nezinu ka tas sanaca, bet mes pargulejam. bet ta meitene ar kuru mes laidam ir manas draudzenes vienas citas draudzenes labaka draudzene. vina man tagad sūta īsos un neliek mieru, grib satikties, ko lai dara? lieta tada, ka no pišamības viedokļa viņa ir laba - 8/10, bet vairāk nekā tur nav. bet manas esošās draudzenes pišamības koeficients nav tik augsts, bet man vina labak patik ka cilveks. ko lai es tagad daru?

Link to comment
Share on other sites

Pišamības koeficients

chawz visiem. man 14 gadi. biju pie viena čalīša tusiņā, tur nedaudz iedzeram. bij aari dazhas meitenes, man viena iepatikas, mes parunajāmies. tad vnk iedzeram vel un aizgājām otra stava vel parunat un tad nezinu ka tas sanaca, bet mes pargulejam. bet ta meitene ar kuru mes laidam ir manas draudzenes vienas citas draudzenes labaka draudzene. vina man tagad sūta īsos un neliek mieru, grib satikties, ko lai dara? lieta tada, ka no pišamības viedokļa viņa ir laba - 8/10, bet vairāk nekā tur nav. bet manas esošās draudzenes pišamības koeficients nav tik augsts, bet man vina labak patik ka cilveks. ko lai es tagad daru?

Pišamības koeficents. :superlol:lmfao ROFLMFBO.

Link to comment
Share on other sites

:) Kaut ko samixēšu un gan jau būs labucītis :) Kaut kaa ne tā jūtos šodien :( Ceru ka sāksies hoķis un alus tiks tukšots viss uzlabosies :)

Gūdij, Gūdij...

Lai gan tajā tavā tekstā atslēgas vārdi ir "it kā"

Edited by Asijs
Link to comment
Share on other sites

Kāds no jums skatījās hokeju? Man piemēram ļoti patika, visu spēli noskatījos ar tādu interesi, un spēle bija gandrīz vienlīdzīga, jo khl klubam puse no sastāva spēlē nacionālajā hokeja līgā, tāpēc arī ir tāds iznākums. Runājot par rīgas dinamo, kādas likmes liekat uz spēli? Personīgi es, domāju ka zaudēs ar lielu punktu starpību, bet tad jau redzēs.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...