Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

Jūrasskola Pablī sitās ar RTU? Izklausās, ka to tev ir teicis tāds pats pidiņš, kas vienreiz dabūjis pa muti. Pa 5 gadiem ne reizi nebiju tādas muļķības dzirdējis, arī pāris čomi jūreni pabeidza, tikai viens kā galvenais mehāniķis, otrs kaut ko par kuģu vadību. Tas, ka Rīgā notiek tādas muļķības starp klasēm/skolām nenozīmē, ka Liepājā notiek tas pats. Liepāja ir forša.

Link to comment
Share on other sites

16 gados uzskaitē. Tev ir pamats stabilai nāktonei ;)

Vēl viena karsta diena pavadīta pie jūras, sūdīgi tikai, ka ūdens joprojām pēc suņa auksts Plieņciema pusē. Ielīst var, bet gribās tā patīkamāk. Par brīnumu, arī darbadienās ir cilvēku pilns, laikam daudz bezdarbnieku visapkārt ^_^

Link to comment
Share on other sites

:lol:

Un cik ilgi meklēji , kur tā skola atrodas? :pizdiblee:

no auto ostas uz brivības ielu tad uz jūras un ūliha, vsjo! ātri aizgāju. grūtāk bija atrast veikalu kur smeķus nopirkt, lielveikalā negribējās iet. :D

emij, nelielos ar to, vienkārši saku, kā ir. <_<

Link to comment
Share on other sites

Matos!

Shodien gandriiz aizdegos. Pamodos pagirains, skatos - nav cigareshu. Dirsaa. Jaaiet uz bodi peec piipeem, bet lieta taada, ka sheit cigaretes paardod tikai tabachieri veikalos. Tuvaakais veikals ir apmeeram 10 minuushu gaajienaa, bet lieta taada, ka tur cigareshu nav jau meenesi. Man ir plaans nodedzinaat to veikalu, jo liidz naakamajam tuvaakajam veikalam man ir jaaiet ar kaajaam pus stunda. Nu vot, taa es shodien gaaju ar Figo (manu suni) liidz veikalam, bet aaraa +38 graadi, mitrs gaiss + pagiras. Psc vnk. Gandriiz pa celjam nokritu.

Link to comment
Share on other sites

Shodien gandriiz aizdegos. Pamodos pagirains, skatos - nav cigareshu. Dirsaa. Jaaiet uz bodi peec piipeem, bet lieta taada, ka sheit cigaretes paardod tikai tabachieri veikalos. Tuvaakais veikals ir apmeeram 10 minuushu gaajienaa, bet lieta taada, ka tur cigareshu nav jau meenesi. Man ir plaans nodedzinaat to veikalu, jo liidz naakamajam tuvaakajam veikalam man ir jaaiet ar kaajaam pus stunda. Nu vot, taa es shodien gaaju ar Figo (manu suni) liidz veikalam, bet aaraa +38 graadi, mitrs gaiss + pagiras. Psc vnk. Gandriiz pa celjam nokritu.

Kur, tad tu atrodies?

Šodien, kopš plkst. sešiem pie Jelgavas visu laiku līst kā no spaiņiem. Vakara kulminācija - pērkons + zibens.

Link to comment
Share on other sites

Esmu Itaalijas ziemeljos pie lielaakaa Itaalijas ezera :) Man jau citas dienas nesanaak, 5dienaas, 6dienaas un 7dienaas straadaaju vienaa disenee un darba laikaa nedzeru. Peec tam arii nemaz neko negribaas, jo esmu atskatiijies uz jaunieshiem, kuri ir sadzeerushies vai kaut kaa savaadaak apreibinaajushies.

Jaaiet jaapeed kaads vakardienas shashliks, jaaiedzer alinjsh un jaapacholee futbols -_-

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...