Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

Labs rīts visiem/ām!

sāku justies kā multi projektu īpašnieks :D

šodien GIGN man prasa par to kāda ir viņa regnikam parole. how the hell would i know? :D

pēdējās 3 dienās esmu saņēmis ~7 sms/zvanus par to, kapēc viņiem Fermā nepieskaitās kaut kas ko viņi ar SMS pasūtījuši. ;DD

visā visumā man garšo cepumi un zaļā tēja ar citronu un medu ^_^

pavasaris klāt yeaaaaa, bet paķēris visus slapjos draņķus un bedres uz ceļiem līdzi.

Edited by DoubleT
Link to comment
Share on other sites

Sarkans marlboro

lacy j. dalton - black coffe

melna kafija

pectam 3 maizites ar kautkadu mistiski krutu krievijas sieru, kurš ir sāļāks nekā parasti un ir mega garshigs uz tostermaizes + spāņu salami. Māma izdomaja palutināt mūsmājas večus :)

tagad vēlviens winstons buus un pēc tam - izdzerš kefīru ar kamas miltiem. tāda viegla paika.. šodien neko stiprāku negribās.

Link to comment
Share on other sites

Lai jau izsmirdās vienā topikā, tad pārējais forums mierīgāks. No visiem idiotiem tāpat netiks vaļā.

Banānam vārnu iedevu.

Es kaut kā neesmu manījis, ka dienā var iedot tikai n vārnas. Ja jau esi moderators, tad arī moderē. No offence :)

Btw, kur ir mans piecītis? :D

Link to comment
Share on other sites

piecītis ir ceļā no anglijas. tāpat kā manas cigaretes un pārējais :D teica jau ka sestdien buus klat.. tu domā man patīkami nepīpēt un neest? :D

aizdevu chalim naudu lai tiek uz ārzemēm , solījās atsūtit atpakalj, chot ne zinjas ne minjas :(

nu par warn itkā jau jā, bet mani tur augšā nepiņems pēc tik daudz ļaunām vārnām :D

Es tā kā sāku domāt par pavasara tusinju!!! laika kautkas jauzorganizee :)

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...