Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

Gadsimta jautājums - vai no viena bāra kokteiļa man būs maģiskās 0.2 promiles vai nē?

Iedzer, pasēdi, parunā, brauc.

long island? :D no pinakoladas gan diez vai būs, tasvairāk ir deserts nevis kokča.

Edited by Epix
Link to comment
Share on other sites

Man no tiem kokteiļiem vispār nekādas sapratnes nav. Saki, kurā ir mazāk alko :D

paņem bezalkoholisko mohito un būs labi, garšo viņš praktiski tāpat kā alkoholiskais :) vēl labs ir hurricane, bet no tā 0.2 būs točna, bet vai ir bezalkoholoiskais es nezinu, malibu kādreiz bija. Vispār iesaku iet pasēdēt uz malibu, tur liela izvēle un labi kočas taisa ;)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Vot to es saprotu :) 2vas dienas nopixaatas uz urraaa ar pilnu kaudzi patikamiem piedziivojumiem :) Barchiks, Coyotii flaaj hvz kaa majaaas...Milziigaam poxaam 7dienaaa pamosties doties uz boulingu izpixaaat veeel vienu mucinju , iemeigjinaat SUSHI kas ir totalaakais suuuuds EVER,.... Korkjeet vajadzeeeja... Neko isti no pedejaam 2vam dienam neatceros :) Wiikeends rullzzzz

Link to comment
Share on other sites

Man patīk tie, kuri par sushi izsakās aptuveni šādi: "Pizģec, tur jau jēlas zivis iekšā, kā kaut ko tādu var ieēst?". Un pēc tam mājās havī iekšā lašmaizītes, jo tā jau nemaz nav jēla zivs. :) Pats gan neesmu ēdis tos sushi, kaut kā liekas, ka viņi ir "overrated".

ps. Šodien no rīta sušija :D

Link to comment
Share on other sites

suši ir riktīgi labi :)

Liepājā ir viena vieta, kur viņus pa lēto var saēsties ( 2Ls/8gb laikam bija )

protams, arī pret lašmaizītēm ar sīpolu un pipariem nav iebildumu.

šodien noliku 2 noslēguma darbus, jūtos tā kkā nekā, nezniu, ko lai tagad līdz februārim dara :D

Link to comment
Share on other sites

Tu taču esi pilnīgs auns. Kā Tu vari teikt, ka japāņu virtuve ir totāls sūds?

Japāņu virtuve ir ļoti laba, bet ne jau suši ir Japāņu virtuve... Tas kā tas viss tiek gatavots - ir pāreiropizēts... Soooo... Nu lab es nteikšu ka mums ir slikti suši VISUR, nē... Nu SOHO ir ciešams Galerijā Rīga... Sumo vēl vecrīgā tāds normāls... Gan Bei jau galīgi nolaiž marku... Suši es tur nepasūtu jau ļoti sen...

ēdu cilī picas kebabus, turkebab ir 10x labāks, bet nu tie nepiegādā uz majām :(

CAN CAN lv garšīgas hujnjas ira.. uz pohām tikai viņus pasūtu.... Nu vismaz pasūtīju, jo tagad gandrīz nedzeru :D

Link to comment
Share on other sites

A jums čaļi nauda ar kādreiz beidzās vai nē?

Dzeru tagad tējiņu, ēdu maizītes.. cik labi būt uz slimības labas.. darbā principā šogad neesmu bijis + vel nedēļu vismaz nebūšu :D šefs drusku jau sāk dusmoties :D

nebeidzas, mēs tak te visi veiksmīgi uzņēmēji ar seksīgiem sejas vaibstiem un 6 paku + garāžā bmw/mb ;]

nu tas can can neizskatās izdevīgs pasākums diviem :D pie tam tur nav kebabu :< a tā, ieloki kebabu un done, uzpohām vispār būsi jau pārēdies. Bet vienu esmu pamanijis, tie kebabi atšķiras, kurā čilī taisa, vislabākos taisa duntes ielā sky & more(piestumj pilnu ar sastāvdaļām), vissūdīgākos stokmann čilī(ņfigā tur neizskatās uz 400g), pārējos nu tā, ir ok.

Edited by Epix
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...